Kobiecy orgazm oczami faceta.

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez privace » 2009-08-13, 13:56:51

Tytułem wstępu jedna moja znajoma na poważny problem i nie wiem już co jej powiedzieć. Jedyne, co z facetem czuje, to że "jedynie to, że coś jej się w brzuchu rozpycha i prawie nic po za tym przyjemnego". Jest z rodzaju tych wstydliwych i nigdy nawet nie próbowała masturbacji. Jej facet był jej pierwszym i ona też dla niego pierwsza. Mimo, że o tym podobno rozmawiają, to widzę po ich reakcji, że mało z tego wynika, facet uważa, że to bez znaczenia, po ślubie się im ułoży itp.
Przede wszystkim pytam facetów: jak byście zareagowali, wiedząc, że nie dajecie swojej partnerce satysfakcji? Co jemu do głowy wbić, żeby się postarał? W ogóle obchodzi was to, czy kobieta ma orgazm?
No i kobiety- uważacie, że taki facet wart jest zachodu? Bo ja sobie nie wyobrażam, żeby czuć tylko "rozpychanie w brzuchu". Seks jest podstawą udanego związku, jak można tolerować, że facet nie daje przyjemności?
Wszelkie jakieś "tajne triki", porady mile widziane. Bo mi już cierpliwości do nich zabrakło, może za mało delikatna jestem, żeby im doradzać ;)
A fajna z nich para, kochająca się, związek się nieuchronnie zbliża do ołtarza, a tu okazuje się, że nie jest tak różowo.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez BlueMan » 2009-08-13, 13:59:48

Ołtarz i łóżko to co innego przecież ;) wg. tradycji chrześcijańskiej po slubie można współżyć... no, ale chyba mało kto tego dotrzymuje w dzisiejszych czasach.

A co Ty im radziłaś - aby pomysły się nie dublowały :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez privace » 2009-08-13, 14:17:36

Ciężko coś wyciągnąć od kogoś, kto niechętnie o seksie rozmawia:P
Przede wszystkim to, że kobieta nie ma wrodzonej umiejętności przeżywania, musi się tego nauczyć masturbując albo facet musi ją nauczyć. Skoro nie w trakcie stosunku, to pieszcząc ja oralnie. Na razie usiłuję świadomić, że to JEST problem i nie ma się co wstydzić pytając bardziej doświadczonych osób o poradę. Ale ja już nie mogę, bo z kobietami to ja się gorzej dogaduję, a jak z jej facetem o tym gadałam, to moje pytanie, czy wie, gdzie kobieta ma łechtaczkę obrócił w żart "no między nosem a brodą? :D no tyle się mówi o wargach przecież :D" No ręce i biust mi już opadają :mur:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez junior » 2009-08-13, 14:34:52

namów ją by prosiła o oral i tyle... jakiś petting
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez yamall » 2009-08-13, 16:15:27

Ćwiczyć, rozmawiać, ćwiczyć rozmawiać i tyle.
nic wiecej sie nei da zrobic, a to chyba najlepsy sposób.
niech sobie powiedzą kiedy jest dobrze, jak jest dobrze, czego chca i w jaki sposob.
jak niepogadaja i nie beda sie "tym bawic" to nici z tego....
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez makoomba » 2009-08-13, 17:20:12

Najważniejsze żeby próbowali rożnych rodzajów pieszczot czy to pettingu czy seksu oralnego, popróbowali różnych pozycji i znaleźli taką która daje jej przyjemność. Może ponieważ jest 'z rodzaju wstydliwych' ma jakąś blokadę psychiczną związaną ze zbliżeniem i dlatego nie odczuwa przyjemnosci z seksu.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez Tennousei » 2009-08-13, 17:25:17

Bez szczerej rozmowy się nie obejdzie. Może niech idą do seksuologa, skoro nie potrafią się dogadać? Powinno pomóc. Wiesz, jak to jest ze słuchaniem znajomych... Ten Twój kolega może cały czas wszystko obracać w żart, bo przecież się nie przyzna, że zawalił sprawę. A przed obcym człowiekiem (mam na myśli lekarza, a nie nieznajomych ludzi z forum) już nie będzie zgrywał "głupa", tylko może w końcu zastanowi się chwilę i zauważy, że problem sam się nie rozwiąże?
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez privace » 2009-08-14, 12:01:42

Liczyłam na większą aktywność panów w tym temacie, mam wrażenie, że unikacie odpowiedzi na pytania
jak byście zareagowali, wiedząc, że nie dajecie swojej partnerce satysfakcji? W ogóle obchodzi was to, czy kobieta ma orgazm?

Czyżby większość płci brzydkiej miala w głębokim poważaniu odczucia kobiet?
Ja wbijam tej parce do głowy, że muszą to "przepracować", ale ciężko się rozmawia z ludźmi, którzy uważają, że wszystko jest ok i się jakoś "samo ułoży" :pudlo:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez KenWatanabe » 2009-08-14, 16:33:23

Problem ma ewidentnie ona ale to on powinien go jakoś rozwiązać. On widać nie jest taki idealny albo ma blokadę wstydliwości skoro nie chce jej pomóc.

Przede wszystkim powinien zastanowić się nad jej odczuciami, jakaś gra wstępna to konieczność żeby miała do tego odpowiedni stan. W dodatku jeśli on próbuje zwyczajnie jak najszybciej dojść, odwrócić się i walnąć spać to nic z tego nie będzie. Dlatego musisz znaleźć sposób, żeby go uświadomić. Kup mu jakąś książkę, ot kamasutra np :) to być może sam będzie chciał się zmienić. No i porozmawiaj z nimi.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez hitman1986 » 2009-08-14, 17:25:49

Praktyka, praktyka, praktyka.
Bardzo często do jakiś kobiecych i męskich pism (Cosmopolitan, Men's Health czy coś w ten deseń) dodawane są książki z najciekawszymi pozycjami miłosnymi posegregowanych w stopnie trudności. Wtedy seks przestaje być tylko aktem miłości, ale również staje się dobrą zabawą - można urozmaicić sobie życie seksualne dzięki temu.
Może właśnie brakuje im urozmaicenia ?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez Oyen » 2009-08-14, 17:34:04

privace napisał(a):Liczyłam na większą aktywność panów w tym temacie, mam wrażenie, że unikacie odpowiedzi na pytania
jak byście zareagowali, wiedząc, że nie dajecie swojej partnerce satysfakcji? W ogóle obchodzi was to, czy kobieta ma orgazm?

Czyżby większość płci brzydkiej miala w głębokim poważaniu odczucia kobiet?
Ja wbijam tej parce do głowy, że muszą to "przepracować", ale ciężko się rozmawia z ludźmi, którzy uważają, że wszystko jest ok i się jakoś "samo ułoży" :pudlo:


a na co liczysz? mamy wpaść nagle na coś co nie zostało napisne w temacie?
każdy człowiek jest inny, ma różne upodobania. ciężko po omacku powiedzieć co bym zrobił gdyby... na pewno bym porozmawiał, bo temat jak każdy inny, a problem, do rozwiązania.

co do drugiego pytania. jeżeli sex byłby z osobą do której coś czuję to zapewne postarałbym się coś w tej materii zrobić ( pieszczoty etc. czy co tam sobie partnerka zażyczy;) ) a jeżeli taki o, przelotny bez uczuć to by mi to lattttało.
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez El Limon » 2009-08-16, 12:27:56

Imo Seksuolog powinien pomóc bo w końcu od tego jest. No i szczera rozmowa miedzy sobą. Inaczej nic nie wskórają. Może to być po prostu problem leżący w psychice... strach lub cuś. Nie jestem seksuologiem więc nie jestem się w stanie wypowiedzieć.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez velvet123 » 2009-10-25, 15:39:41

dziwne jest to ,że facet nie chce spróbować oralu nie uważacie? może ma jakieś ale? i nie chce jej powiedzieć? a może ma to w nosie? albo mu odpowiada taka sytuacja, być może to ona musi go dopaść :zawstydzony:
nie musi się napracować a on jest zaspokojony - ja bym takiego postawiła w odwrotnej sytuacji żeby zobaczył :dobani: jak to jest
Avatar użytkownika
velvet123None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2009-10-25, 15:04:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez kazaam » 2009-10-28, 11:58:51

ja uwielbiam orgazm u kobiety:)
Avatar użytkownika
kazaamNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2009-10-27, 10:53:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez BlueMan » 2009-10-28, 12:23:24

Kto go nie lubi? :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez KenWatanabe » 2009-10-28, 13:13:49

BlueMan napisał(a):Kto go nie lubi? :D
Facet tej znajomej privace xD
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez Codino » 2009-10-28, 17:56:45

Ciekawy jestem, jaką podstawę związku będziesz miała za 30 lat, jak seks się skończy. Rozumiem, że to jest ważne, ale chyba trochę przesadzasz.
A parę najlepiej wysłać do seksuologa.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiecy orgazm oczami faceta.

Postprzez KenWatanabe » 2009-10-28, 23:50:38

Codino napisał(a):Ciekawy jestem, jaką podstawę związku będziesz miała za 30 lat, jak seks się skończy.
Wg mnie podstawą związku po 30 lub więcej latach jest już tylko przyzwyczajenie :niepewny: Ludzie są ze sobą bo nie mają już po co się rozstawać, a razem jest im wygodniej :milosc: Chociaż to tylko takie moje przypuszczenia bo nie mam za bardzo doświadczenia w dłuższych związkach xD
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez alma » 2009-11-20, 03:13:25

O rany, ja to nie wyobrażam sobie,że mozna uprawiac sex i nie miec orgazmu- horror. Ona powinna sie przemóc i z nim pogadać, natmoast facet powinien spróbowac innych sposobow, by bylo jej przyjemnie.
Avatar użytkownika
almaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-11-25, 11:36:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Oyen » 2009-11-20, 12:00:11

alma, ale po co skoro mu jest dobrze? :>
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości

cron