Seks - rozmawiamy czy wstydzimy się?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Postprzez blues » 2010-05-05, 08:18:53

Byłem kiedyś na forum gdzie całkiem fajnie rozwinął się dział "rozmowy o seksie". Ludzie pisali o sobie, o innych, doradzali itp. Do czasu aż nie odbyło się spotkanie forumowe i niektórzy ludzie się poznali. W zasadzie od tego czasu dział umarł śmiercią naturalną. Czyli anonimowo owszem pisali, a potem już nie.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Oyen » 2010-05-13, 02:18:03

blues , no to wyobraź sobie, że dziewczyna/chłopak z którą masz ochotę zagadać wie, co i jak lubisz. zero tajemnic ani niczego takiego, kawa na ławe. dla mnie byłoby to stresujące, bo ktoś by wymagał ode mnie czegoś, a jak ktoś wymaga to zazwyczaj się nie udaje.

btw. kiedy zlot? :> bo powiedzmy teraz dość dobrze finansowo stoję więc nie byłoby aż takich problemów :P
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-05-13, 10:35:50

Oyen - dzisiaj, o 02:18 napisał(a):btw. kiedy zlot? :>

Oj, nie tak szybko. Najpierw musi się pojawić ukryty dział z prawdziwymi naszymi fotkami i tak za rok od tego może być zjazd. :kamil888:
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Iwons » 2010-05-23, 19:24:28

lagotek napisał(a):W Polsce sex tematem tabu ? chyba w klasztorze :rotfl2: na kazdym kroku slychac jak ludzie o tym gadaja :)

Racja, ludzie traktują to już jako zwyczajny temat.
Ja nie lubię rozmawiać o tym z ludźmi. Z partnerem owszem. To przecież nasze prywatne sprawy, strefa tylko nas dwoje, więc po co wtajemniczać w to jeszcze innych? Zdecydowanie wolałam jak seks był tematem tabu.
Avatar użytkownika
IwonsNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2007-04-14, 21:03:29
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-05-23, 21:06:38

Iwons - 23 maja 2010 19:24 napisał(a):Zdecydowanie wolałam jak seks był tematem tabu.


Na pewno? ;] Jak seks jest tematem tabu to przede wszystkim cierpią na tym nastolatkowie, bowiem rodzice nie potrafią podejść do sprawy dorośle i poważnie i porozmawiać z dziećmi o zagrożeniach, takich jak ciąża czy choroby weneryczne. Stanowczo lepiej, żeby seks nie był tematem tabu. Co przecież nie oznacza, że trzeba rozpowiadać o swoim życiu seksualnym na prawo i lewo.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Seks - rozmawiamy czy wstydzimy się?

Postprzez Bloomi_126 » 2016-03-25, 15:12:17

Ja normalnie rozmawiam o seksie bez krępacji, czasem trochę się zawstydzę :)
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)
Avatar użytkownika
Bloomi_126Female
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2016-02-26, 16:58:23
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Karolina

Postprzez RanyJ » 2016-04-04, 17:10:08

To rozmawiasz bez krępacji, czy się wstydzisz? :D Ja mogę rozmawiać bez krępacji, ale tylko jak po drugiej stronie jest ktoś z otwartą głową. Inaczej i tak taka rozmowa nie miałaby sensu, chociaż bywa też tak, że są dwie osoby w związku i jedna z nich należy do tych wstydliwych. Wtedy jest problem. :)
Avatar użytkownika
RanyJNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2012-01-12, 20:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Bloomi_126 » 2016-04-04, 20:43:40

RanyJ napisał(a):To rozmawiasz bez krępacji, czy się wstydzisz? :D Ja mogę rozmawiać bez krępacji, ale tylko jak po drugiej stronie jest ktoś z otwartą głową. Inaczej i tak taka rozmowa nie miałaby sensu, chociaż bywa też tak, że są dwie osoby w związku i jedna z nich należy do tych wstydliwych. Wtedy jest problem. :)

Ja rozmawiam bez krępacji, ale czasem, jak ktoś mi powie coś z prowokującym uśmiechem, to wtedy się zawstydzę :) Ale to taki uroczy wstyd, z którym i tak rozmawiam o tym :)
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)
Avatar użytkownika
Bloomi_126Female
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2016-02-26, 16:58:23
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Karolina

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 220 gości

cron