Seks z byłą ?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Seks z byłą ?

Postprzez cre[a]tive » 2009-06-26, 19:32:41

Kamil888 napisał(a):Czyli jest nienormalna, bo coś do mnie czuje jeszcze? xD


Sam sobie odpowiedz na to pytanie xd
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez MilaLola » 2009-07-01, 10:47:28

Nienormale jest że faceci zakładają, że nie ma uczuć i miłości, uczucia są, czasami dopiero jak facet poczuje zazdrość to go oświeca, że jednak jakieś uczucia się miało do kobiety, nawet jeśli tylko chodziło się do łożka z nią dla seksu, ale wtedy jest juz zwykle za późno. Poza tym od was dużo zależy. Jak dziwczyna widzi, że traktujecie ją przedmiotowo to nawet jak się zakocha to nie będzie chciała tego pokazać, bo będzie się bała,że wyjdzie na słabą istotę i da się zranić. I prędzej odejdzie bez słowa niż pokaże wam co w niej siedzi, a wy potem mówicie, że seks zatłukł miłość
Avatar użytkownika
MilaLolaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-06-23, 12:11:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez Kamil888 » 2009-07-01, 11:28:32

MilaLola napisał(a):Nienormale jest że faceci zakładają, że nie ma uczuć i miłości

Nie tylko faceci tak zakładają moja Droga. Mam wiele koleżanek, które są tego samego zdania co ja.
MilaLola napisał(a):uczucia są, czasami dopiero jak facet poczuje zazdrość to go oświeca, że jednak jakieś uczucia się miało do kobiety, nawet jeśli tylko chodziło się do łożka z nią dla seksu, ale wtedy jest juz zwykle za późno. Poza tym od was dużo zależy. Jak dziwczyna widzi, że traktujecie ją przedmiotowo to nawet jak się zakocha to nie będzie chciała tego pokazać, bo będzie się bała,że wyjdzie na słabą istotę i da się zranić. I prędzej odejdzie bez słowa niż pokaże wam co w niej siedzi, a wy potem mówicie, że seks zatłukł miłość

No ale tak... To my jesteśmy okrutni, niedobrzy, podli, źli i w ogóle... Tylko my ranimy i traktujemy kobiety przedmiotowo, prawda? ;)
Jak mnie śmieszy takie uogólniające pieprzenie... :cisza:
Nie pisz w liczbie mnogiej, ponieważ to było tylko moje zdanie. Obracałem się w różnych kręgach i widzę, co się dzieje z dzisiejszą młodzieżą i jak podchodzą do spraw seksu. Kiedyś za czasów Naszych rodziców/dziadków to był AŻ seks, a teraz to jest TYLKO seks.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez hitman1986 » 2009-07-01, 11:38:25

MilaLola napisał(a):Nienormale jest że faceci zakładają, że nie ma uczuć i miłości

Ograniczona jesteś. Nie wszyscy faceci to dranie bez uczuć.
MilaLola napisał(a):Jak dziwczyna widzi, że traktujecie ją przedmiotowo to nawet jak się zakocha to nie będzie chciała tego pokazać, bo będzie się bała,że wyjdzie na słabą istotę i da się zranić.

A to już problem tych kobiet...
MilaLola napisał(a):a wy potem mówicie, że seks zatłukł miłość

Dobre. Dla mnie seks nie "tłucze" miłości, tylko jest jej pięknym dopełnieniem.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez Oyen » 2009-07-01, 19:15:23

hitman1986 , dobrze powiedziane. Ja bym moze dodal, milym dodatkiem, prezentem za wytrwalosc? Jakos tak..
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez hitman1986 » 2009-07-01, 21:08:33

Oyen napisał(a):prezentem za wytrwalosc?

IMO nie, bo miłość nie potrzebuje prezentów...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez Oyen » 2009-07-01, 22:20:03

ale napewno urozmaica. moim zdaniem jest to przelom w zwiazku, gruntuje to co zostalo do tego czasu zbudowane, dlatego sex na jedna noc a pozniej rozmowa nie jest fajna :| przynajmniej tak mi sie wydaje ze sex powinien byc na koncu.

edit
ale nie w sensie ze mam czekac kilka lat na to albo do slubu!
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez MilaLola » 2009-07-02, 10:44:38

Nie twierdzę, że wszyscy, ale takie teksty na tym forum, że bez oporów co niektórzy przelecieliby eks i to bez uczuć plus wyzynania, że miłości już nie ma, mówią same za siebie. Statystyka też nie kłamie i jeśli większość kobiet spotkała w życiu jednego drania, który ją przedmiotowo traktował, to musi to być dość rozpowszechnione zjawisko. Nie rozumiem narzekania na młodzież, w czasach młodości mojego ojca też byli faceci, którzy dla seksu wykorzystywali panienki. Wiec jak panowie jest z tym sypianiem z eks bez uczuć, jak się to robi nie należy się dziwić ,że kobiety też wątpią w prawdziwą miłość.
Avatar użytkownika
MilaLolaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-06-23, 12:11:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez BlueMan » 2009-07-02, 11:45:11

MilaLola napisał(a):Statystyka też nie kłamie i jeśli większość kobiet spotkała w życiu jednego drania, który ją przedmiotowo traktował, to musi to być dość rozpowszechnione zjawisko.

To są takie same "durne" statystyki, jak to, że każdy w życiu spotkał "kobietę", która na imprezie do każdego się przymila i wiadomo czego oczekuje - w jaki sposób chciała by skończyć ta imprezę. Czyli też można powiedzieć, że jest to rozpowszechnione zjawisko.
W ten sam sposób można powiedzieć stereotypowo, że: wszyscy faceci to dranie, a każda kobiety jest puszczalska... . Musisz się z tym zgodzić, skoro wysnuwasz takie tezy nt. facetów.

Dalej uważam, że to są jednostki, i dalej uważam, że
Kamil888 napisał(a):Kiedyś za czasów Naszych rodziców/dziadków to był AŻ seks, a teraz to jest TYLKO seks.

A jednocześnie są także jednostki, które czekają z tym pierwszym razem do ślubu, lub ogólnie do stosunku z tą jedną jedyną osobą!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Seks z byłą ?

Postprzez yamall » 2009-07-02, 20:12:40

Seks z byłą ??
Hmmm, no zdarzyło się. Nie widze w tym nic dziwnego.
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez Kamil888 » 2009-07-02, 21:19:57

yamall napisał(a):Hmmm, no zdarzyło się. Nie widze w tym nic dziwnego.

Hehe, uważaj, bo Cię ukamienują za to. ;)
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks z byłą ?

Postprzez MilaLola » 2009-07-06, 12:01:42

No powiedzmy, że jest pól na pól
Avatar użytkownika
MilaLolaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-06-23, 12:11:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Gringa » 2011-12-10, 01:32:30

Byłam kiedyś w takiej sytuacji. Może dlatego, że to była wciąż jeszcze nie zamknięta sprawa i chyba nadal coś do niego czułam. Wiedziałam, że nie możemy być razem ale nie potrafiłam z niego tak do końca zrezygnować. Z jego strony myślę, że wyglądało to tak samo.

Co do tego, że większość facetów traktuje kobiety przedmiotowo to się nie zgodzę. Mimo, że tez na takich trafiłam to ciągle sądzę, że warto szukać wyjątków i myśleć pozytywnie. A nie od razu zamykać się na jakiekolwiek uczucie zakłądając, że takie coś jak partnerski związek i szacunek w nim nie mają prawa bytu.

Pozdrowionka :)
yo seré tu euforia y tú incondicional
Avatar użytkownika
GringaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2011-12-02, 03:39:02
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez zapalana » 2015-03-20, 19:13:07

Nie poszłabym....Pójscie z k=takim kolesiem do łóżja oznaczałoby że ma się jeszcze coś do niego...
Avatar użytkownika
zapalanaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-03-06, 18:26:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości

cron