Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-16, 08:22:01

2,7% młodych ludzi przyznała, że uprawia seks dla pieniędzy, żeby mieć na wakacje, ciuchy i kosmetyki - czytamy w dzienniku "Polska".

Prof. Mariusz Jędrzejko z Wyższej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie potwierdza, że prostytuowanie się nieletnich zaczyna się w wieku gimnazjalnym. Od czerwca do połowy sierpnia przeprowadzał badania na grupie ok. 800 dziewcząt i chłopców w wieku od 16 do 23 lat. Dokonał ich w 11 miejscowościach wypoczynkowych nad morzem i na Mazurach. Właściciele dyskotek i pubów przekazywali informacje, że przychodzi tam mnóstwo dziewczyn w wieku 15-16 lat po to, by się prostytuować.

Niepokoi mnie brak wewnętrznego wstydu u tych osób - mówi prof. Jędrzejko.Niektóre wprost mówiły: "Przecież to nie jest mydło" albo: "A z czego mam żyć? Pan mi da dwie stówy". Inne: "To moja sprawa".

Z kolei z badań przeprowadzonych przez prof. Wiesława Pływaczewskiego z Wyższej Szkoły Policyjnej w Słupsku wynika, że średnia wieku zawodowej prostytutki wynosi 24 lata. Wszystkie jednak zaczynały przed 17 rokiem życia.

Dlaczego nieletni uprawiają seks za pieniądze? Zdaniem psychologów wśród przyczyn dominuje rozpad więzi rodzinnych. Dzieci we własnym domu spotykają się z chłodem uczuciowym, obojętnością i brakiem zainteresowania. Zamiast rodziców, kształtują je media. Dzieci widzą wszędzie wzorzec bogatego człowieka: w reklamie, w serialach. Próbują sięgać do ideału. Tak jak potrafią.


Dlaczego nieletni uprawiają seks za pieniądze? Właśnie...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Madzias » 2008-09-16, 09:35:19

Jacek i Agatka napisał(a):Dlaczego nieletni uprawiają seks za pieniądze? Właśnie...


Właśnie dlaczego? Nie wiem. Może dlatego, że chcą poprostu "mieć" a nie "być". Rodziców nie stać na wiele rzeczy, nie są w stanie zaspokoic ich zachcianek, nie potrafią wpoić im wartości, szcunku do siebie i swojego ciała i dlatego. W ten sposób szybko i łatwo mają to, co chcą a wyrzuty sumienia? Jakie wyrzytu sumienia?
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez yamall » 2008-09-16, 09:57:26

Jacek i Agatka, w temacie sobie sami odpowiedzieliscie... dla pieniedzy
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-16, 11:18:12

Smutne że 28 letni człowiek pisze takie teksty. Yamall. A dzieci to masz? Jak nie masz to poczytaj i wgłębij się temat, bo może też Cię to kiedyś spotkać.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez yamall » 2008-09-16, 11:41:36

Wtedy sie bede o to martwil, jak bede mial dzieci....
Poza tym, tylko stwierdzilem ze odpowiedz byla w pytaniu a jesli nie to myśle że Madzias podsumowała wszysto i odpowiedziala na wszystkie pytania KA$A, KA$A, KA$A
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-16, 12:01:35

Podejrzewam, że "wtedy" będzie za późno"... polecam jeszcze : http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... Z/70511003 jeżeli oczywiście jesteś w stanie przeczytać więcej niż trzy zdania bez wysiłku, bo napisać widzę ci trudno yamall.

Albo daj sobie spokój, to nie temat dla gostków z twardym karkiem.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez yamall » 2008-09-16, 12:08:21

Jacek i Agatka napisał(a):bo napisać widzę ci trudno yamall.

Trudno bo z doskoku dochodze do kompa bo wylezec na L4 nie umiem

Jacek i Agatka napisał(a):twardym karkiem.

Pomyśl nad różnicą, bo chyba pomylileś twardy z szerokim ;)
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-16, 12:15:47

To życzę ci yamall rychłego powrotu do zdrowia... Pogoda faktycznie w sam raz na L-4.
"Szeroki"... to mi się kojarzy tylko z "szerokim horyzontem myślenia" ...
Podrzuciłem ci lekturę więc w chorobie nie będziesz się nudził, a swoje refleksje na pewno nam przytoczysz. Liczę na to.
Nad tymi dziećmi to pomyśl, przed... wbrew powiedzeniu "Polak mądry po szkodzie"...dobra rada "doświadczonego życiem" .
A że gówniarze dają d**py to chyba "szkoda", nie uważasz?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez BlueMan » 2008-09-16, 12:17:08

Młodzież nie ma wyrobionych ideałów, ani poczucia wartości. Najcenniejszy jest dla nich pachnący pieniądz... nie koniecznie zarobiony "czystą" robotą.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez yamall » 2008-09-16, 12:55:24

BlueMan napisał(a):Najcenniejszy jest dla nich pachnący pieniądz... nie koniecznie zarobiony "czystą" robotą.

Dokladnie, teraz mamy czasy w których wszystko ma być łatwo lekko i przyjemnie.

A to co oni robia z soba to tylko ich wlasna sprawa, nie ma raczej mozliwosci zeby kontrolowac ich przez 24/7, napewno wiekszosc z nich za kilka lat bedzei bardzo zalowalo, dla wielu to napewno wywrze niezapomniane piętno w głowach, ale jesli rodzice jakos do nich nie dotra to neiwidze inne sposobu. Ale niestety rodzice czesto niemaja na to czasu.
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Sonic » 2008-09-16, 13:19:14

BlueMan napisał(a):Młodzież nie ma wyrobionych ideałów, ani poczucia wartości. Najcenniejszy jest dla nich pachnący pieniądz... nie koniecznie zarobiony "czystą" robotą
dodac do tego jeszcze przyjemnosci, 'czystą' zabawe z jakims poznanym przypadkowo czlowiekiem w dodatku za pieniadz, gdzie pozniej mozesz kupic sobie cos nowego...i ma sie mieszanke na ktorą leca nastolatki/owie... moze jakos przez to staraja sie zaszpanowac przed innymi, "ja to zrobilam, jestem lepsza" i tak dalej... jeszcze cale media tylko podsycaja reklamami, nie reklamami, w sklepach, wszedzie gdzie to mozliwe... a jak jedna zacznie: "skoro ona/on moze to czemu nie ja..." ehh... a szkoda bo jak to Yamall napisal,
yamall napisał(a):napewno wiekszosc z nich za kilka lat bedzei bardzo zalowalo, dla wielu to napewno wywrze niezapomniane piętno w głowach
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez BlueMan » 2008-09-16, 14:05:53

yamall napisał(a):napewno wiekszosc z nich za kilka lat bedzei bardzo zalowalo, dla wielu to napewno wywrze niezapomniane piętno w głowach
A wg. mnie nie. Dla nich to zabawa, przyjemność połączona z pożytecznymi rzeczami.
Nie będą tego żałować, a wręcz przeciwnie - będą się czuć lepsi od innych. Może lekką skruchę poczuję przed mężem/żoną jak będą musieli się przyznać ile razy wcześniej seks uprawiali... ale tego nie jestem pewien, skoro taka ilość razy będzie "codziennością" u wszystkich :(
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Suceed » 2008-09-16, 14:57:20

BlueMan napisał(a):Może lekką skruchę poczuję przed mężem/żoną jak będą musieli się przyznać ile razy wcześniej seks uprawiali...

Jeśli będą w stanie zawrzeć związek małżeński...
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Sonic » 2008-09-16, 15:39:47

Suceed napisał(a):Jeśli będą w stanie zawrzeć związek małżeński...
a gdy sie pobiorą... ich dzieci mozliwe ze pojda w ich slady... tfu... by tak nie bylo..;/
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez BlueMan » 2008-09-16, 15:43:34

Sonic napisał(a):a gdy sie pobiorą... ich dzieci mozliwe ze pojda w ich slady... tfu... by tak nie bylo..;/
Dzieci zwykle mają głupsze pomysły od swoich rodziców :P Spójrzcie na siebie... czego by rodzice w waszym wieku nie zrobili, a Wy robicie :P

Suceed napisał(a):Jeśli będą w stanie zawrzeć związek małżeński...
Z naciskiem na stały związek małżeński. Bo małżeństw i rozwodów będzie pewnie sporo.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez hitman1986 » 2008-09-16, 20:49:50

Dlaczego to robią?
1) dla kasy
2) dla "szpanu" (a ja już uprawiam seks, a Ty nie... I mam jeszcze z tego kapuche...)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez puszka » 2008-09-16, 21:11:50

Czasem nie robią tego za kasę, ale za fajne ciuchy... komórkę... (chociaż to właściwie jak za kasę) :mur:
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez BlueMan » 2008-09-16, 22:46:05

puszka napisał(a):komórkę
fajna komórka dla mnie zaczyna się od 800 zł.
Więc jeśli w takiej cenie jest seks, to kurde... . :sex:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez evil » 2008-09-16, 23:11:49

według mnie nie ma się co za dużo w temacie rozwodzić. Prostytucja (bo tak bym to JA nazwała) jest stara jak świat. Czy dzisiejsze nastolatki uprawiają częściej seks niż kiedyś?, nie powiedziałabym - sądzę, że teraz takie sprawy się bardziej nagłaśnia, ot co.
Dlaczego uprawiają? - cóż kasa... czasy w jakich żyjemy wielu zmusiło do podjęcia takich a nie innych decyzji. Nie zawsze dzieciaki podejmują się tego,
hitman1986 napisał(a):dla "szpanu" (a ja już uprawiam seks, a Ty nie... I mam jeszcze z tego kapuche...)

Jak wielu jest młodych ludzi uprawiających prostytucje tak samo tyle będzie powodów.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-17, 06:44:49

evil napisał(a):według mnie nie ma się co za dużo w temacie rozwodzić.

Twoim zdaniem evil to w żadnym temacie nie ma co się rozwodzić, to się nie "rozwódz"... ale daj innym. Forum to nie tylko zdanie evila...
evil napisał(a):Czy dzisiejsze nastolatki uprawiają częściej seks niż kiedyś?, nie powiedziałabym -

A skąd masz takie informacje? Wehikuł czasu masz do "tamtych czasów - z kiedyś"? Czy z własnego doświadczenia długiego swojego życia, czy z google ? A może rodzice opowiadali?
evil napisał(a):Budzisz się w krzyku, z płaczem posrod krwi.
Ze spermy ojca, krew z matki krwi.
A później jest nie wiele lepiej...

A z jakiej to piosenki? Ryje Ci mózg widzę...

A może by tak poważniej przyglądnąć się tematowi, a nóż okaże się, że w naszym otoczeniu znajdzie sie jakiś "zagubiony małolat", nic to? No nic... ma przecież debeściacką komórę i to jest ważne. Jak zarobił... jego sprawa?
yamall napisał(a):A to co oni robia z soba to tylko ich wlasna sprawa, nie ma raczej mozliwosci zeby kontrolowac ich przez 24/7

Nie ma sposobu kontrolować własnych dzieci 24/7...
No jak nie ma... to nie ma... życzę "grzecznych dzieci" wszystkim piszącym takie brednie...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości

cron