Czy seks jest przereklamowany?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 08:47:43

Ale ja pytam was (uzytkownikuw BF)... Bo chce znac wasze zdanie a nie ich. A pozatym moze tego DaroDG111 niedoswiadczyles ale to troche "krepujace" pytac o takie rzeczy rodzicow! A pozatym dajcie mi spokuj :rotfl2: Jak nie chcesz odp na pytanie w temacie to po co wogole postujesz? :PPP
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez puszka » 2008-08-16, 10:15:08

Jest trochę krępujące, ale są rzeczy, które powinny zostać omówione z dziećmi właśnie przez rodziców... Wyobraź sobie, że wstydzisz się o tym rozmawiać z rodzicami, to co dopiero z innymi - obcymi ludźmi :P
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 10:35:49

Puszka wiesz co Ci powiem? Lubie Cie :D Bo zawsze twoje posty cos wnosza do rozmowy :super:

Ale chyba nie myslisz ze rodzice bd mnie edukowac w sprawach seksu... <<< to by byla porazka! Juz wole lekcjie w szkole z kumplami :] by byla zwala!
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez puszka » 2008-08-16, 11:58:47

Zupek, a kto ma Cię edukować... Twoi "wielce" wykształceni w tej materii koledzy :rotfl: ?
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-08-16, 12:03:09

Zupek napisał(a):Juz wole lekcjie w szkole z kumplami :] by byla zwala!

hehe i taka będzie Twoja świadomość, jak ta "zawała"...
puszka napisał(a):Jest trochę krępujące, ale są rzeczy, które powinny zostać omówione z dziećmi właśnie przez rodziców...

Dokładnie, było już gdzieś w temacie którymś to poruszane. Czułem się jak zboczeniec gdy przyznałem się do tego, że na bieżąco i normalnie bez skrępowania rozmawiam o tym ze swoją nastoletnią córką.
Kurcze, nie rozmawiacie o tym z rodzicami, a przecież to moi rówieśnicy, czyżby byli już tacy skostnieli? Zaproście ich na BLueForum ;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 12:03:43

Nie :) Nauczycielka lub nauczyciel! A ja z kumplami na tych lekcjach bym lezal na lawce albo sie smial ;] Dopuszczalnie jest jeszcze granie w karty... ;D Ale to zalezy jaki by byl nauczyciel. Jak stanowczy i twardy to bym siedzial i 45 minut bym sie nudzil. A jak luzny to lajcik na lekcji :P I to 45 min na z bicza strzelil!
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Sonic » 2008-08-16, 12:17:11

Zupek napisał(a):Ale chyba nie myslisz ze rodzice bd mnie edukowac w sprawach seksu...
Zupek napisał(a):A ja z kumplami na tych lekcjach bym lezal na lawce albo sie smial Dopuszczalnie jest jeszcze granie w karty... ;D Ale to zalezy jaki by byl nauczyciel. Jak stanowczy i twardy to bym siedzial i 45 minut bym sie nudzil. A jak luzny to lajcik na lekcji I to 45 min na z bicza strzelil!
masz racje wychowaj sie na internecie i opowiesciach kolegow, nie zapytaj rodzicow o to, ani nauczyciela, biologa ktory pewnie troche wiecej wie o tym... no ale latwiej napisac t na jakims forum, bo przeciez w internecie latwiej jest byc kims kim sie nie jest ;]
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 12:20:07

Co sugerujesz przez to?

"bo przeciez w internecie latwiej jest byc kims kim sie nie jest "

Nie ze my tego nie chcemy poprostu taki juz jest wiek... Jedne rzeczy sa smieszne i bawia a inne zawstydzaja. Naprawde ten zwany "pierwszy raz" jest az taki strasznie wazny? NIe mozna go poprostu zrobic? Jak jest az tak wazny to bede prawiczkiem do studiow^^ Bo bede sie oraaac
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez winet » 2008-08-16, 12:26:57

Zupek napisał(a):poprostu taki juz jest wiek...


Ja jeszcze 18 lat nie mam, więc nie mogę mówić że jestem dorosły, ale jakoś nigdy mnie nie bawiło durne śmianie się z lekcji biologi poświęconej rozmnażaniu itp... Czy to w gimnazjum, czy też w liceum...
My Dream...My Love...My Life...
Manchester United
Avatar użytkownika
winetNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 2007-03-08, 21:49:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-08-16, 12:27:42

Ja mysle Sonic, że kolega Zupek, wie więcej niż nam się wydaje ;) Mój 14 letni siostrzeniec nie zadawał by takich pytan ;)
Dobrze napisane
Zupek napisał(a):"bo przeciez w internecie latwiej jest byc kims kim sie nie jest "
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 12:31:37

Ale nie nie nie :) mnie nie smieje sam temat ;D Tylko ogolne zachowanie moich rowiesnikow na lekcjach. Ich komentarze i skojazenia raz mnie dobijaja a raz nie moge wytrzymac i wybucham smiechem. Ja na bioli sobie siedzie i raczej czytam ksiazke :D Zadko robie jakies notatki bo i po co? Jak i tak sie nie ucze a ze spr dostaje 4 i to mi wystarczy.
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Sonic » 2008-08-16, 12:31:43

chodzilo mi ze mozna byc w internecie anonimowym, przez co mozna duzo wiecej osiagnac badz dowiedziec sie czy jakie kolwiek inne korzysci... zapytales w oczy swoich kolegow o to co nas pytasz tutaj ?? :) pewnie nie ?

wiem bo tez sie smialem, ale czasem sluchalem ... wiekszosc tych lekcji przesiedzialem z ksiazka ktora dala mi pani nauczyciel na te owe tematy wlasnie, ostatnia lawka oraz sluchawki w uszach... nie wiedzialem pytalem ;] Dla jednych ten pierwszy raz bedzie wazny, dla innych to zwykle przezycie takie, jak Ty to okresliles " poprostu go zrobic" :) nikt nie karze Ci byc prawiczkiem do studiow :) nikt nie karze Ci go juz teraz zrobic, Twoje cialo, Twoj duch, Twe sumienie :) a tak propo, przelecialbys pierwsza lepsza, pijana nastolatke w Twoim wieku na jakiejs dyskotece, gdzies w toalecie, samochodzie czy na uboczu, a na drugi dzien siebie nie pamietacie i co robiliscie bo byliscie pijani, jako pierwszy raz? czy moze wybralbys jakis tam romantyczny (nazwijmy go tak) wieczor, jakis nastroj lepszy, wy sami, gdzies w eterze rozplywa sie spokojna muzyka ballad, jestescie sami, zalozmy ze jestescie para od jakiegos czasu i wlasnie teraz... jest ten czas, was pierwszy raz ?

PS. sry za rozpisanie :D
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez hitman1986 » 2008-08-16, 12:33:59

Zupek napisał(a):poprostu taki juz jest wiek

Zawsze wszystko na wiek zwalasz ? :znudzony:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 12:34:43

Sonic zdecydowanie to 2 :P Bo ja i tak zadko chodzie na dyskoteki z 1 powodu... Nie moge wytrzymac tego techno i nawalanie tego samego bitu wkolko. Nie podoba mi sie taka muzyka i jestem na nia uczulony! I jak juz powiedzialem wybieram opcje 2.
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-08-16, 12:40:38

Sonic napisał(a):moze wybralbys jakis tam romantyczny (nazwijmy go tak) wieczor, jakis nastroj lepszy, wy sami, gdzies w eterze rozplywa sie spokojna muzyka ballad, jestescie sami, zalozmy ze jestescie para od jakiegos czasu i wlasnie teraz...

Sonic, oj Ty niepoprawny romantyku ;)
Myslę, że w głębi duszy każdy by tak chciał. Ale życie to nie bajka i może kilku procentom taki scenariusz się uda, reszta stara się za wszelką cenę mieć już "to" za sobą, byle jak, byle gdzie i byle z kim jak śpiewał OZ ;)
Ale wszystkim życzę takiego pierwszego razu jaki opisał Sonic, mój nie był aż tak romantyczny, ale nie podłamał mi psychiki :hyhy:
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 12:42:36

Wiesz teoretycznie to mozna wiele rzeczy zrobic ale chyba kazdy wie jak to wyglada w praktyce :P Wiec nie musze tego pisac (albo opisywac jak kto woli).
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Sonic » 2008-08-16, 12:52:52

no wiec widzisz :) czyli dla Ciebie tez w jakims sensie jest wazny ten pierwszy raz ;)
Jacek i Agatka napisał(a):Myslę, że w głębi duszy każdy by tak chciał. Ale życie to nie bajka i może kilku procentom taki scenariusz się uda, reszta stara się za wszelką cenę mieć już "to" za sobą, byle jak, byle gdzie i byle z kim jak śpiewał OZ
No fakt zycie nie jest bajką ale ... zawsze powtarzam ze niema rzeczy niemozliwych ;)
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Guciu » 2008-08-16, 12:58:40

Zupek napisał(a):Naprawde ten zwany "pierwszy raz" jest az taki strasznie wazny? NIe mozna go poprostu zrobic?


Ważny czy nieważny. Chyba o to w nim chodzi, żeby go pamiętać do końca życia

A jesli
Sonic napisał(a):przelecialbys pierwsza lepsza, pijana nastolatke w Twoim wieku na jakiejs dyskotece, gdzies w toalecie, samochodzie czy na uboczu, a na drugi dzien siebie nie pamietacie i co robiliscie bo byliscie pijani, jako pierwszy raz?


To czy zapamiętałbyś to ? Wątpie. Dlatego myśle, żeby nie śpieszyć się z tym i czekać na odpowiedni moment, może nie do końca taki jak napisał Sonic, ale na taki, który na stałe wyryje się w głowie. Później będziesz z chęcią to wspominał.
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Sonic » 2008-08-16, 13:01:08

Guciu napisał(a):Później będziesz z chęcią to wspominał.
i bedziesz staral sie go powtorzyc bo byl cudny, badz stworzyc jeszcze bardziej wyimaginowany :)
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy seks jest przereklamowany?

Postprzez Zupek » 2008-08-16, 13:01:45

Ok. Dzienki Guciu. Napewno jest to warte przemyslenia tak jak inne opinie ekipy BF. Piszcie dalej a napewno sie jeszcze czegos dowiem a inny rowniez ^^ :D

Pozdo By ZuPeK & Cya
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości

cron