Po czym poznać nastolatkę?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez privace » 2008-05-08, 19:34:04

Tak pod wpływem artykułu Dziewczynki chcą być starsze na Naszej-klasie zastanawiam się, czy facet poznając dziewczynę przez internet ma szansę nie wpaść w pułapkę dojrzale wyglądającej małolaty?
Skąd panowie wiecie, ile tak naprawdę może mieć lat "cycata" panienka, którą chcecie bliżej poznać? Czy nie boicie się, że może okazać się bardzo mocno niepełnoletnia i grozić wam może oskarżenie o molestowanie małoletniej?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Kamil888 » 2008-05-09, 12:08:31

W asyście mundurowych wtargnęli do mieszkania 30-latka. Zastali ich córkę w... łóżku.

MAMY CIĘ! :rotfl2:

Moim zdaniem powinni go uniewinnić. Gówniara sama tego chciała i celowo zawyżyła swój wiek.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez yamall » 2008-05-09, 12:50:24

Kamil888 napisał(a):Moim zdaniem powinni go uniewinnić. Gówniara sama tego chciała i celowo zawyżyła swój wiek.


popieram, ale druga sprawa to to, ze teraz jak ide ulicą to naprawde pojecia niema ile te "dzieciory" moga miec lat
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez BlueMan » 2008-05-09, 18:16:52

buahhahah

1. Że też gówniara chciała z 30 latkiem seks uprawiać. Przyda jej się wizyta u psychologa :/
2. Że też ten 30 latek chciał z "16 latką" się kochać :|
3. Dziewczyna tak bez słowa wyjechała z domu na kilka dni? No to chyba także trzeba rodziców prześwietlić, że nie dbają o dziecko, skoro tak ją wychowali... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Psycho Krusher » 2008-05-09, 18:43:09

BlueMan napisał(a):1. Że też gówniara chciała z 30 latkiem seks uprawiać. Przyda jej się wizyta u psychologa

Dziewczyny w jej wieku na ogół gustują w starszych facetach.

2. Że też ten 30 latek chciał z "16 latką" się kochać
To samo co wyżej tylko na odwrót.
You sux. Yes.
Avatar użytkownika
Psycho KrusherNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2007-05-04, 16:20:14
Lokalizacja: Hueco Mundo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Finito » 2008-05-09, 23:14:48

,,oraz randkowym serwisie internetowym Fotka.pl (wśród młodzieży portal uznawany jest za najlepsze miejsce do znalezienia chłopaka lub dziewczyny)." LOL

Hmmm... Gość, w sumie niewinny, gówniara wkręciła go i już... Z drugiej strony to ciekawe jak wygląda i czy faktycznie na te 16. Chociarz po wyglądzie ja nie rozróżniam która to 13, 12 czy 16, prędzej po zachowaniu. Faktycznie szybciej teraz dojerzewają. Ale myślę że zaraz jakiegoś ,,pedofila" gościowi nie przykleją. Raczej mu się nie należy.
,,Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało Wielkie sprawy głupią miłością "
Avatar użytkownika
FinitoNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2008-03-07, 18:54:07
Lokalizacja: Lbn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez zuyboy » 2008-05-09, 23:19:51

Kamil888 napisał(a):Moim zdaniem powinni go uniewinnić. Gówniara sama tego chciała i celowo zawyżyła swój wiek.


Jeżeli nie wiedział ile dziewczyna ma lat to pewnie go uniewinnią, ale to że dziecko "chce" nie oznacza, że dorosły może skorzystać.
BlueMan napisał(a):Dziewczyna tak bez słowa wyjechała z domu na kilka dni? No to chyba także trzeba rodziców prześwietlić, że nie dbają o dziecko, skoro tak ją wychowali... .

Czytaj uważnie:
Kiedy zniknęła, zaniepokojeni rodzice przejrzeli jej komputer. Znaleźli zapiski rozmów z Piotrkiem i powiadomili policję, że mężczyzna uprowadził ich córkę.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Syderyt » 2008-05-10, 01:33:39

privace napisał(a):Tak pod wpływem artykułu Dziewczynki chcą być starsze na Naszej-klasie zastanawiam się, czy facet poznając dziewczynę przez internet ma szansę nie wpaść w pułapkę dojrzale wyglądającej małolaty?
Ma dużą szansę. Wystarczy odrobina rozsądnego myślenia. Myślenie penisem nie jest w żadnym wypadku rozsądnym myśleniem.
privace napisał(a):Skąd panowie wiecie, ile tak naprawdę może mieć lat "cycata" panienka, którą chcecie bliżej poznać?
Nie znam wieku żadnej osoby którą mijam na chodniku. Tak samo jest z internetem. Nie znam wieku żadnej osoby którą widzę poprzez internet. To co o sobie wypisuję ludzie nie jest prawdą którą trzeba przyjąć. Internetowe znajomości tak samo jak znajomości realne mogą opierać się na kłamstwie. Z tą różnicą, że kłamanie przez internet jest dużo łatwiejsze.
privace napisał(a):Czy nie boicie się, że może okazać się bardzo mocno niepełnoletnia i grozić wam może oskarżenie o molestowanie małoletniej?
Poznawanie dziewczyn i odbywanie z nimi kontaktów które można zaklasyfikować pod molestowanie jest bardzo nierozsądne. Nie boję się bo nie zawieram takich znajomości.

Dziwi mnie postawa tego 30-latka. Jak można interesować tak młodymi dziewczynami... Nawet jeśli wyglądają na starsze to wartości jakie prezentują są czytelne. W rozmowie zawsze można poznać z kim ma się do czynienia.
Finito napisał(a):Chociarz
...chociaż...
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Colorblind » 2008-05-10, 02:36:16

privace napisał(a):czy facet poznając dziewczynę przez internet ma szansę nie wpaść w pułapkę dojrzale wyglądającej małolaty?
oczywiście, jeśli w jakiś sposób zachowuje trzeźwość umysłu, i nie daje się ponieść pierwszym lepszym emocjom - z czasem można odkryć pewną 'pułapkę" związaną z wiekiem, wyglądem dziewczyny
privace napisał(a):kąd panowie wiecie, ile tak naprawdę może mieć lat "cycata" panienka, którą chcecie bliżej poznać?
panem nie jestem, ale i tak pozwolę sobie na odpowiedzenie na to pytanie, wydaje mi się, że to wszystko zależy od rozmowy, w jaki sposób z daną osobą się konwersuje, jakie ma podejście do życia, problemy, jak do nich podchodzi - ludzie, których dzieli 'naście' lat różnią się mentalnie, mają różne podejście do życia, no chyba, że ta szesnastoletnia dziewczyna wykazuje się nadmierną dojrzałością, inteligencją, a jej wypowiedzi można określić jako merytoryczne, sensowne itp. - zakładając przy tym, że Facet jest dojrzały i nie myśli o tym, jak tu najszybciej zdobyć dziewczę - bo wtedy nie będzie zbytnio przykładał wagi do tego, co mówi, w jaki sposób i dlaczego tak, a nie inaczej.
Syderyt napisał(a):Z tą różnicą, że kłamanie przez internet jest dużo łatwiejsze.
tak samo można powiedzieć o prawdzie, że łatwiej się otworzyć i mówienie prawdy przez internet jest dużo łatwiejsze - zależy od danej osoby, i jaki ma cel 'mówienia' przez internet
bo w życiu ważne jest poczucie koloru
ręceprecz odtybetu
"i nie bądź jak odkurzacz, co tylko ssie, by ssać"
Avatar użytkownika
ColorblindNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2008-05-08, 23:04:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Psycho Krusher » 2008-05-10, 13:20:37

Syderyt napisał(a):Dziwi mnie postawa tego 30-latka. Jak można interesować tak młodymi dziewczynami... Nawet jeśli wyglądają na starsze to wartości jakie prezentują są czytelne. W rozmowie zawsze można poznać z kim ma się do czynienia

Nyga pliz. Tu nie chodzi o wartości, a o wygląd. Dodać jeszcze można, że jeśli ktoś woli dziewczyny w młodym wieku to różnica wieku będzie dla niego tylko zaletą.
You sux. Yes.
Avatar użytkownika
Psycho KrusherNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2007-05-04, 16:20:14
Lokalizacja: Hueco Mundo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Syderyt » 2008-05-10, 17:11:29

Psycho Krusher napisał(a):Nyga pliz.
:zdegustowany:
Psycho Krusher napisał(a):Tu nie chodzi o wartości, a o wygląd. Dodać jeszcze można, że jeśli ktoś woli dziewczyny w młodym wieku to różnica wieku będzie dla niego tylko zaletą.
14 lat różnicy to przepaść. Interesowanie się tak młodymi dziewczynami jest moim zdaniem zboczeniem.
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Psycho Krusher » 2008-05-10, 17:14:36

Syderyt napisał(a): 14 lat różnicy to przepaść. Interesowanie się tak młodymi dziewczynami jest moim zdaniem zboczeniem.
Jasne. Ale nie należy tego przyjmowaćonym wytrzeszczem oczu. Takie rzeczy były, są i będą, bo facetów w pewnym wieku zaczyna ciągnąć do nastek.
You sux. Yes.
Avatar użytkownika
Psycho KrusherNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2007-05-04, 16:20:14
Lokalizacja: Hueco Mundo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Finito » 2008-05-11, 00:03:08

Syderyt napisał(a):14 lat różnicy to przepaść. Interesowanie się tak młodymi dziewczynami jest moim zdaniem zboczeniem.
Dziś tak. Kiedyś duże różnice wiekowe były uważane za calkiem normalne i jak najbardziej pożadane. A dziś jest inaczej.Coś w tym jest, no bo facet 30 letni prędzej powinien się zainteresowac 25 latką 20 latką, a nie 13 czy 14, jest to jakiś odchył racja.
,,Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało Wielkie sprawy głupią miłością "
Avatar użytkownika
FinitoNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2008-03-07, 18:54:07
Lokalizacja: Lbn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Pani J » 2008-05-11, 22:05:49

Czego ten facet mógł oczekiwać od dziewczynki w tym wieku? Ok, wiedział o 14 latach różnicy, ale 16-latka to wciąż jeszcze dziecko. Poza tym przeleciał ją po 1,5 miesiąca. Jakby poczekał jeszcze drugie tyle, to może by się zorientował, że coś jest nie tak, ale no.. jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Nieważne 13, 16, co sobie o nim pomyślałam, to moje.
privace napisał(a):Skąd panowie wiecie, ile tak naprawdę może mieć lat "cycata" panienka, którą chcecie bliżej poznać?

Jeśli "bliższe poznawanie" równa się pójściu do łóżka, to może i lepiej, że trafiają na takie "pułapki". :] Gdy ktoś wykazuje chęć rzeczywistego bliższego poznania i powstrzyma potencję przez jakiś czas, to na pewno w końcu pozna dziewczynę na tyle, żeby po prostu WIEDZIEĆ, w jakim jest wieku i może, jak wykaże trochę dobrej woli, jeszcze parę informacji na jej temat.
czy facet poznając dziewczynę przez internet ma szansę nie wpaść w pułapkę dojrzale wyglądającej małolaty?

Tak, jeśli nie będzie leciał tylko na jej wygląd. :P Ale mój idealizm jest nie na miejscu, wiem.
made by J ®
you gotta wait a minute, wait a minute, oh yeah
oh, mister postman
wait a minute, wait a minute, oh yeah
Avatar użytkownika
Pani JNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:42:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez kaśka » 2008-05-13, 13:52:49

Małoletnim dziewczynkom chyba zbyt wcześnie hormony się obudziły, facet nie jest bez winy ale powinni go uniewinnić, bo sama "wlazła" mu do łózka.
"Przyszedlem aby ogien rzucic na ziemie, i czegoz pragne wiecej jak tego, aby juz zaplonal." (Lk. 12)
Avatar użytkownika
kaśkaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2008-03-03, 11:27:46
Lokalizacja: z doliny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Sonic » 2008-05-13, 23:34:41

Finito napisał(a):Dziś tak. Kiedyś duże różnice wiekowe były uważane za calkiem normalne i jak najbardziej pożadane. A dziś jest inaczej.Coś w tym jest, no bo facet 30 letni prędzej powinien się zainteresowac 25 latką 20 latką, a nie 13 czy 14, jest to jakiś odchył racja.
a co powiesz jezeli jakies 20 latki interesuja sie dziadkami 60 letnimi?... fakt ze leca na kase itp itd... ale dla mnie to jest glupie...;/ kiedys gdzie czytalem artykul odnosnie dwoch dziewczyn(ek) majacych 14 lub bodajze 15 lat (niepamietam dokladnie), ktore uprawialy sex juz za pieniadze... tez wlasnie bylo ze makijaz ubior itp itd stylizowany na 18 latki, umawialy sie czesto przez neta i potem o...;/ ehh... co sie dzieje z tymi ludzmi?;/
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Finito » 2008-05-13, 23:58:01

Sonic napisał(a):a co powiesz jezeli jakies 20 latki interesuja sie dziadkami 60 letnimi?... fakt ze leca na kase itp itd... ale dla mnie to jest glupie...;/
No niestety takie rzeczy też mają miejsce... Jak to z tym powiedzeniem ,,Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"...

Sonic napisał(a):kiedys gdzie czytalem artykul odnosnie dwoch dziewczyn(ek) majacych 14 lub bodajze 15 lat (niepamietam dokladnie), ktore uprawialy sex juz za pieniadze... tez wlasnie bylo ze makijaz ubior itp itd stylizowany na 18 latki, umawialy sie czesto przez neta i potem o...;/ ehh... co sie dzieje z tymi ludzmi?;/
Ja czytałem taki artykuł w kurierze lubelskim, reporterka umówiła się z paroma rzekomymi 18 latkami. Okazały się że te gówniary miały po 15, 16 lat. Pozniej się przyznały i mówiły, o tym że mają trudną sytuację... że ich matka piję ojciec to samo, że muszą mieć na książki, kosmetyki itd, a że do pracy ich nigdzie nie przyjmą w tym wieku wybrały ten sposób. Różnie w życiu bywa. Żal takich dziewczyn wychowywanych w patologicznych rodzinach... ale ciężko jest w takich sytuacjach pomóc... bo kto się przyzna z kim żyje pod jednym dachem...
,,Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało Wielkie sprawy głupią miłością "
Avatar użytkownika
FinitoNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2008-03-07, 18:54:07
Lokalizacja: Lbn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Ag » 2008-05-14, 23:09:11

No niestety takie rzeczy też mają miejsce... Jak to z tym powiedzeniem ,,Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"...

Są przypadki, kiedy nie chodzi o pieniądze. :)

Tak swoją drogą, ta trzynastka jest niezła. Koleś mógłby być jej ojcem, a ona z nim w łóżku... No może jestem zacofana, sama już nie wiem... To jest nie do pojęcia, ja tego nie czaję.
coś.
Avatar użytkownika
AgNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-18, 22:18:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez dpgd » 2008-08-08, 09:25:51

moim zdaniem facet jest niewinny ponieważ chciał on tylko poznać kobiete, a że ona jest niepełnioletnia a podała się za pełnoletnią to juz jej sprawa
Jeśli nie możecie sie rozczytać to
Pszepraszam za błędy :kwasny:
Avatar użytkownika
dpgdNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 2008-08-08, 08:15:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Po czym poznać nastolatkę?

Postprzez Madzias » 2008-08-08, 11:06:49

dawidpaszko napisał(a):chciał on tylko poznać kobiete


On nie chciał jej poznać on chciał ja zapewne przelecieć. Gdyby chciał poznać a byłby normalnym, myslącym facetem zauważyłby, ze ma do czynienia z dzieckiem i pewnie odpuściłby sobie...bo gra nie warta świeczki
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 346 gości

cron