Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez nuda » 2008-02-12, 17:27:37

:rotfl2: Wiem, nie powinnam się śmiać, ale to silniejsze. Tak od huku mu się porobiło?
Ludzie w różny sposób udoskonalają sobie doznania seksualne, ale o tym nie słyszałam :rotfl2:
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez optymist » 2008-02-12, 17:36:10

nuda napisał(a)::rotfl2: Wiem, nie powinnam się śmiać, ale to silniejsze. Tak od huku mu się porobiło?
Ludzie w różny sposób udoskonalają sobie doznania seksualne, ale o tym nie słyszałam :rotfl2:



Rzecz jest autentyczna i zdarzyła się w Gałkówku pod Łodzią.

Za recepturę [ z poprawką] nie biorę żadnej odpowiedzialności, bowiem nie miałem fizjologicznej możliwości sprawdzenia....
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Szpilki.

Postprzez kiara » 2008-02-12, 22:33:53

A moze te wysokie obcasy to tylko hit przemyslu obuwniczego? Ja slyszalam ze bardzo seksowne sa stopy kobiety bez bucikow, zadbane piekne stopki, no moze byc podwiazka z czerwona roza. A do tego zapach milosci. Co wy na to? :oczami:
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Kaplanki Izydy.

Postprzez kiara » 2008-02-13, 00:29:25

Gdybys nie usunela tego postu to byc moze dowiedziala bys sie co to znaczy seks kaplanek Izydy i jaki ma zwiazek z dzisiejsza kobiecoscia oraz seksem jako takim.Twoja strata, ja wiem, nie mniej jednak historia seksu oraz tego co stanowi o jego atrakcyjnosci jest bardzo , bardzo dawna. :(

[ Komentarz dodany przez: hitman1986: 2008-02-12, 23:33 ]
Ekhm.... Ja jestem facetem :/
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kaplanki Izydy.

Postprzez optymist » 2008-02-13, 00:49:35

kiara napisał(a):Gdybys nie usunela tego postu to byc moze dowiedziala bys sie co to znaczy seks kaplanek Izydy i jaki ma zwiazek z dzisiejsza kobiecoscia oraz seksem jako takim.Twoja strata, ja wiem, nie mniej jednak historia seksu oraz tego co stanowi o jego atrakcyjnosci jest bardzo , bardzo dawna. :(

[ Komentarz dodany przez: hitman1986: 2008-02-12, 23:33 ]
Ekhm.... Ja jestem facetem :/

Przyjmujemy to z Wiarą i NadziejĄ....
optymaci...
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Facet.

Postprzez kiara » 2008-02-13, 01:12:51

Swietnie tym mniej dowiedziales sie o kobietach i ich bardzo dawnych zwyczajach, ktorych uczono je w swiatyniach. Nie bylo tam obcasow , ale byla wiedza. :super: a wiedza kobiet ? wielki dla niej szacunek :padam: :)
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Stare chińskie przysłowie..

Postprzez optymist » 2008-02-13, 10:20:51

Stare chińskie przysłowie mówi:

"Jeśli nie masz nic do powiedzenia, powiedz stare chińskie przysłowie"

STARE CHIŃSKIE PRZYSłOWIE:

" Po 10 latach małżeństwa ambitna żona sama odchodzi. "

[Lao i Wylało IX w. pne]
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

10 lat.

Postprzez kiara » 2008-02-13, 14:34:55

A co robi mezczyzna po 10 latach w zwiazku? Moze trzeba wymienic go na nowszy model? :oczami: Czy stare przyslowie chinskie cos o tym mowi? :D
STARE PRZYSLOWIE CHINSKIE.

Jak maz nie moze mooc z powodu nie cofajacego sie czasu to cofa sie sam do czasu...

Wcielo i Wycielo 7 w.p.n .e
Ostatnio edytowano 2008-02-13, 14:35:47 przez kiara, łącznie edytowano 1 raz
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Facet.

Postprzez nuda » 2008-02-13, 14:35:20

kiara napisał(a):Swietnie tym mniej dowiedziales sie o kobietach i ich bardzo dawnych zwyczajach, ktorych uczono je w swiatyniach. Nie bylo tam obcasow , ale byla wiedza. :super: a wiedza kobiet ? wielki dla niej szacunek :padam: :)


Coś tam wspominałaś Kiaro o ‘seksie kapłanek Izydy'. Tamto i to stwierdzenie, że dawne kobiety wiedziały o seksie więcej, troszkę mnie ubawiło. Samo zestawienie kapłanki z seksem pachnie mi prostytucją sakralną. Nie były czarodziejkami, prawda. Omotanie czy sterowanie facetem za pomocą seksu to mądrość kobiety?

Ale po kolei. Skąd Ci przyszło do głowy powiązanie kapłanek Izydy z seksem? Dla mnie Izyda była boginią płodności, macierzyństwa i domu, a nie rozkoszy fizycznej. Po drugie, co one wiedziały o seksie więcej niż teraz jest prawie w każdej publikacji seksuologów? I dalej, aktualnie prawie każda kobieta jest czysta, pięknie pachnie i wie czym kusi swego faceta, nie musi chodzić na kursy do świątyni, wystarczy czasem coś przeczytać.

Inna sprawa z tego wynika. Potraktowanie tej mądrości kapłanek jako coś nadzwyczajnego, do czego powinna dążyć każda kobieta. A niby dlaczego? Co to celem mego życia ma być zaspokajanie partnera, nie za nisko celujemy? A mężczyźni to nie czarodzieje, tak leżą i czekają na obsługę? To by raczej im uwłaczało, a może jednak nie, może wolą być obsługiwani?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

kaplanki Izydy.

Postprzez kiara » 2008-02-13, 14:45:12

Nuda to twoja wiedza na temat, a raczej jej brak,nie wszystko jest w znanych publikacjach. A seks to nie tylko zabawa z przyjemnosciami oraz znizenie go do sakralnej prostytucji. Byla i taka degradacja , jak dzisiaj szybki numerek dla sportu w przerwie odiadowej lub gdzie sie da..... Moze tak nie jest? Ale nie tylko tak. kobiety nie po to poznawaly arkana seksu zeby kogos nim omotywac , owszem byly naduzycia , dzisiaj tez sa , ale nie mozna z tego robic normy. Wiedze zawsze posiada sie po pierwsze dla siebie, mozna sie nia dzielic , ale zawsze jest skarbem osoby ktora ja posiada. Wszystko zalezy od kultury i obyczajow czasow i oczywiscie od osobistego rozwoju osoby. :oczami:
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez nuda » 2008-02-13, 14:54:16

kiara napisał(a):Nuda to twoja wiedza na temat, a raczej jej brak,nie wszystko jest w znanych publikacjach


Poproszę zatem o oświecenie, gdyż faktycznie nie czytałam nieznanych publikacji. Jeśli te kapłanki wiedziały rzeczy, które nie są wiadome dziś, to może je przytocz. Jeśli jak twierdzisz, nie nauczały tylko o płodności i macierzyństwie, i nie były prostytutkami, to czego dotyczyła ich tajemnicza wiedza?

kiara napisał(a):Wiedze zawsze posiada sie po pierwsze dla siebie, mozna sie nia dzielic , ale zawsze jest skarbem osoby ktora ja posiada


Ale możesz tak prościej? Wiedza o seksie jest skarbem?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Nie zauważyłem...

Postprzez optymist » 2008-02-13, 15:20:12

Nie zauważyłem, żeby Nudzie cokolwiek brakowało. Wprost przeciwnie, To wspaniała kobieta i ma wszystkiego w sam raz.

Kiarze, mimo tego że jest Fantastyczna brakuje właśnie "balansu."[ Kto chodził po linie, ten wie o co tu chodzi..]

[ Dodano: 13 Lut 2008 14:20 ]
Nie zauważyłem, żeby Nudzie cokolwiek brakowało. Wprost przeciwnie, To wspaniała kobieta i ma wszystkiego w sam raz.

Kiarze, mimo tego że jest Fantastyczna brakuje właśnie "balansu."[ Kto chodził po linie, ten wie o co tu chodzi..]
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Braki i dostatki.

Postprzez kiara » 2008-02-13, 16:11:28

Jezeli ktos uwaza ze mu czegos brakuje ten szuka, i znajdzie nie ma problemu. To kazdy indywidualnie sam w sobie odkryje. Na wszystko przychodzi czas, kazdy czas ma wlasny polap wiedzy. Natomiast chodzenie po linie jest bardzo fajne, i naprawde nie jest niebezpieczne (warunek zabezpieczenie) , harmonia wewnetrzna to czyni. Jest coraz lepiej , wystarczy przestac sie bac.

Natomiast do wiedzy kaplanek Nuda dojdziesz , zaczniesz szukac (niby przypadkiem) znajdziesz , oczywiscie jak bedziesz chciala. To wspaniala wiedza,tylko nie daj sie zwodzic seksowi dla seksu. Bo to jest pulapka, we wszystkim jest glebia wiedzy. Szukaj.
Krzysiu WIEDZA jest dla WSZYSTKICH LUDZI , juz nie ma kast i wybranych kaplanow, jest CZLOWIEK , i KOBIETA i MEZCZYZNA , ROWNI SOBIE.
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Braki i dostatki.

Postprzez optymist » 2008-02-13, 17:12:58

kiara napisał(a):Jezeli ktos uwaza ze mu czegos brakuje ten szuka, i znajdzie nie ma problemu. To kazdy indywidualnie sam w sobie odkryje. Na wszystko przychodzi czas, kazdy czas ma wlasny polap wiedzy. Natomiast chodzenie po linie jest bardzo fajne, i naprawde nie jest niebezpieczne (warunek zabezpieczenie) , harmonia wewnetrzna to czyni. Jest coraz lepiej , wystarczy przestac sie bac.

Natomiast do wiedzy kaplanek Nuda dojdziesz , zaczniesz szukac (niby przypadkiem) znajdziesz , oczywiscie jak bedziesz chciala. To wspaniala wiedza,tylko nie daj sie zwodzic seksowi dla seksu. Bo to jest pulapka, we wszystkim jest glebia wiedzy. Szukaj.
Krzysiu WIEDZA jest dla WSZYSTKICH LUDZI , juz nie ma kast i wybranych kaplanow, jest CZLOWIEK , i KOBIETA i MEZCZYZNA , ROWNI SOBIE.


Jako optymista optuję jednak za tymi nierównościami pomiędzy Kobietą i Mężczyzną. Tak przepięknie się różnią !
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez nuda » 2008-02-13, 17:13:18

kiara napisał(a):Natomiast do wiedzy kaplanek Nuda dojdziesz , zaczniesz szukac (niby przypadkiem) znajdziesz , oczywiscie jak bedziesz chciala. To wspaniala wiedza,tylko nie daj sie zwodzic seksowi dla seksu. Bo to jest pulapka, we wszystkim jest glebia wiedzy. Szukaj.

Kiara, a jednak miałam nadzieję, że mnie czymś zaskoczysz. Trudno, pozostanę nieoświecona w tym temacie, ale uważam, że jak się stawia jakąś tezę, to powinno się ją udowodnić, a nie odsyłać do szukania. Ominie mnie ta wiedza, jakoś przeżyję.

Zatem z braku odniesienia do dawnych cywilizacji, może wrócimy do teraźniejszości. Cóż jeszcze, prócz tych nieszczęsnych szpilek, zapewnia nam lepszy seks? Czy dopasowanie partnerów ma na to wpływ?
Czyli odwieczne pytanie, czy rozmiar ma znaczenie, czy raczej liczy się technika?
:angel2:
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Nierownosci?

Postprzez kiara » 2008-02-13, 19:35:35

Krzysiu rowni to nie znaczy idetyczni, zawsze sie beda uzupelniali swoja nieidetycznoscia , to piekne. Jak widzisz wiedza jest w glebi :P trzeba po nia wejsc, trzeba wiedziec ze jest w kobiecie, natura to tez pokazuje. Jednak wazna jest jaskinia i jej tajemnice.

Nuda , dobrze troche o tym napisze, o dawnych czasach i zapomnianej wiedzy.
Moim zdaniem dopasowanie seksualne jest istotne, ale milosc i techniki moze pokonac i takie
dysharmonie. ;)

[ Komentarz dodany przez: hitman1986: 2008-02-13, 19:49 ]
_tnij_
Ostatnio edytowano 2008-02-13, 19:36:05 przez kiara, łącznie edytowano 1 raz
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez privace » 2008-02-14, 08:48:55

Nie szukając tak daleko w czasie, co powiecie o seksie tantrycznym?
Mężczyzna i kobieta są uosobieniami dwóch natur: Shiva jest męską siłą natury, zaś Shakti żeńską. Mężczyzna jest w tym akcie niszczycielem, a kobieta boską matką. Ich połączenie symbolizuje połączenie się dwóch natur, a ludzie przemieniają się na chwilę w istoty wyższe.
źródło
Ponoć jego stosowanie prowadzi do oświecenia, a mężczyzna osiąga orgazm bez tracenia "życiodajnego nasienia". Czytałam kiedyś również, że można dzięki temu osiągnąć życie wieczne, korzystając z "żywotności" drugiej osoby, ale to między bajki włóżmy ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

jAK POWSTAŁA CYWILIZACJA HOMO SAPIENSÓW ????

Postprzez optymist » 2008-02-14, 13:01:44

Kiara powiada o "tajemnicach jaskini"..No...no !??? Że to wie? Warto posłuchać, tyle, że nie jestem pewien, czy to wiedza, którą można udostępnić mężczyznom? Kiedyś była bez wątpienia, "wiedzą tajemną" i mężczyźni uczestniczyli w niej jako "uświęcona cząstka rytuałów, jedynie.....

Do tematu..Jak powstała cywilizacja? Prosto. Stało się to w momencie, kiedy chłopu baba z drzewa spadła...
Zszedł więc po Nią, a Ona nie dała się już zapędzić na drzewo. Wybrała jaskinię.....

Oddaję głos Znawczyni "tajemnic jaskini"
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Dawna wiedza.

Postprzez kiara » 2008-02-14, 17:09:02

Chyba co po niektorzy sie troszke rozczaruja, owa dawna wiedza kaplanek. Bo owszem posiadaly one rowniez perfekcyjna wiedze na temat mechanizmow odczoc seksualnych, kierowania nimi bezposrednio i na odleglosc, ale o tym az nadto w tantrze, kamasutrze oraz innych przewodnkach seksualnych. Chcialam napisac o innej wiedzy kaplanek , JASKINIA , to najintymniejsze miejsce w sercu kazdego czlowieka, inaczej grota tajemnic milosci.Nie ma sekretow (a przynajmniej nie powinno byc ) miedzy mezczyznami i kobietami. Jak sie dobrze zrozumie sekrety przeciwnej plci , wowczas zycie z nia staje sie piekniejsze, pelniejsze i bardziej radosne. Wielu wybralo sie w droge do jaskini jednak bardzo niewielu juz tam dotarlo, wiedza o sobie , o naszych duchowo uczuciowych mocach i o tym jak sie przekladaja na nasze mozliwosci fizyczne to sekrety owej jaskini. Mysl jest uczuciem, uczucie mysla , stara wiedza kaplanek to realizacja jej w zyciu. Kaplanki Izydy to kaplanki seksualnosci, ja opowiem o kaplankach Milosci i Ognia Vestalkach opiekunkach rodzin i domoweg ogniska i zwiakow partnerskich. Czym sie roznia? systemem wartosci oraz intecja stworzenia nurtu kaplanstwa.
Kiara
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Dziadku, ty nasz dziadku.....

Postprzez optymist » 2008-02-14, 17:17:57

Dziadku, powiedz nam kiedy pierwszy raz się kochałeś???

- Na wojnie, wnusiu, na wojnie.

- Z kim, dziadziusiu?

- Na wojnie się wnusiu nie wybiera. Z kim popadło.....

Dziadek był słynnym tantrystą seksualnym, stąd o nim wspominam. Niestety większość jego wiedzy tajemnej spożyła skleroza. Bywaaaa. Bywa.
Bendzie tesz na pofasznie, ale ciut później..sorki.....

[ Dodano: 14 Lut 2008 16:51 ]
Kiara z naszej LOŻY OPTYMATÓW wspomni Wam za chwile o obyczajach erotycznych Westalek.
Skądinąd [ ze Quo Vadis] wiem, że Westalki były dziewicami. O ile autor "Naszej Szkapy" wg. Giertycha się nie mylił. Ale jeśli się nie mylił, to dobrym wprowadzeniem będzie story:

WILCZA MIŁOŚĆ...
[ Miłość z Westalkami ]
Leżysz koło nory i wyjesz......
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 336 gości

cron