Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Vestalki.

Postprzez kiara » 2008-02-14, 18:37:15

W srod kaplanek byly , kaplanki zakonne, swiatynne oraz kaplanki domowe , czyli takie ktore normalnie mialy rodziny ale zyly zasadami idetycznymi jak swiatynne jednak nie obowiazywala je abstynecji seksualnej. Wrecz przeciwnie byly przygotowywane do roli zon i matek.
Szklane domy. Mickiewicza widac mialy ciutke brudne sciany wiec i widac przez nie bylo nie bardzo dobrze.
Dlatego Giertych przez te niedowidzenia reformy musial ciagle podnosic , az mu w koncu calkiem oczy zaslonily i odszedl. :szok: biedny.
Vestalki z Quo Vadis to troszke pozniejsze dzieje, ale grupa jest ta sama Kaplanki Ognia.
Dla nas dziewica ma okreslone znaczenie, dawniej znaczenie bylo inne (dziewicza - czysta, oddana czystej milosci zawsze byla czysta , niezaleznie od tego czy doswiadczyla juz kontaktu z mezczyzna czy nie), innym rodzajem kaplanek byly kaplanki przeznaczone do prostytucji swiatynnej, ale to nie kaplanki ognia.
Kaplanki czyste- dziewicze, byly tylko do pierwszych objawow kobiecosci. Pozniej zmienialy swoja range. Madrosc natury byla przestrzegana, niezaleznie od wspolczesnego przekazu na temat dawnych obyczaji. :)

WILCZE OBYCZAJE.
Wszak wilk zawsze korzy sie przy norze bo inaczej nie moze.
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Żadna z Kapłanek nie przebije polskich Słowianek!

Postprzez optymist » 2008-02-14, 20:48:30

Wiek przed Mieszkiem I, polskie puszcze i uroczyska, a także nieliczne siedziby ludzkie zasiedlały przepiękne, płowowłose Słowianki o fiołkowych oczach...
Słowianka etymologicznie wywodziła się od słowika - ze względu na koloraturowy śpiew oraz wianka, czyli dziewictwa...
Z kapłankami Westy miały powinowactwo głębsze, niżby się mogło wydawać. Poza rozpalaniem ognia namiętności w Słowianach [ Szedł po wianek(mu się "sło"po wian), kiedy wychodziły za mąż, przeobrażając się w białogłowy, kiedy mężowi - biduli przyszło pożegnać się z tym światem[ abo mu łeb ucieli, abo go Tur rozharatał, albo poległ w boju] układono stos z ze smolnych szczap, kładziono truchło męża po środku, obok wianek jego bab i podpalano..

Naszym zaprzeszłym proplastkom nie za bardzo to się podobało i przypadło do gustu.
Stąd też, kiedy wraz z Mieszkiem zawitało chrześcijaństwo osobiście zlewały mężów kubłami święconej wody i ręka w rękę z księżmi chowały swych zmarłych mężów w ziemi....

cdn...
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Slowianki kaplanki.

Postprzez kiara » 2008-02-14, 21:24:51

Zycze ci powodzenia w przkazywaniu prawd wiary i magi kobiecej , ja rowniez nie mam zamiaru przebijac twojej wrazliwosci pamieciowej na przeszlosc. Jako najlepszemu kaplanowi slowian zycze przecudnego przekazu. Zegnaj niebieskooki o fiolkowej glebi.
Kiara

Wszystkim ktorych poznac mi bylo milo zycze duzo radosci w doznawaniu kaplansko slowianskich zawilosci , oraz w odkrywaniu tego co nigdy zakryte nie bylo.
Kiara- opty
Milosc jest szczesciem.
Avatar użytkownika
kiaraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008-02-06, 17:43:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Slowianki kaplanki.

Postprzez optymist » 2008-02-14, 21:31:49

kiara napisał(a):Zycze ci powodzenia w przkazywaniu prawd wiary i magi kobiecej , ja rowniez nie mam zamiaru przebijac twojej wrazliwosci pamieciowej na przeszlosc. Jako najlepszemu kaplanowi slowian zycze przecudnego przekazu. Zegnaj niebieskooki o fiolkowej glebi.
Kiara

Wszystkim ktorych poznac mi bylo milo zycze duzo radosci w doznawaniu kaplansko slowianskich zawilosci , oraz w odkrywaniu tego co nigdy zakryte nie bylo.


Ależ Kiaro pełna Cudowności - przecież tak nas nie zostawisz samych..Dziewczyno znad Sekwany nie opuszczaj nas, prostaczków znad Wisły.....
Kiaro wróć.....
Myślę że inni uczestnicy tego wątku dołączą do mego wątku prośbowego, a Optymist dostanie po uszach......
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Slowianki kaplanki.

Postprzez nuda » 2008-02-17, 17:47:30

kiara napisał(a):Zycze ci powodzenia w przkazywaniu prawd wiary i magi kobiecej , ja rowniez nie mam zamiaru przebijac twojej wrazliwosci pamieciowej na przeszlosc. Jako najlepszemu kaplanowi slowian zycze przecudnego przekazu. Zegnaj niebieskooki o fiolkowej glebi.
Kiara

Wszystkim ktorych poznac mi bylo milo zycze duzo radosci w doznawaniu kaplansko slowianskich zawilosci , oraz w odkrywaniu tego co nigdy zakryte nie bylo.


Obojętnie co Ci zrobił Opty, wracaj mi tutaj i opowiadaj wszystko co wiesz o seksie i obyczajach. Kobiety tak łatwo się nie poddaja. A dla zdrowotności rzuć zaklęcie na niego jednodniowe jakieś, co by się za bardzo nie męczył.

Kiedyś też obyczajem było, iż chodziło się do łóżka z panem mężem w długaśnej koszulinie z wycięta dziurka w wiadomym celu. Nic dla przyjemności.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Nic nie zrobiłem Kiarze...

Postprzez optymist » 2008-02-17, 17:54:59

Ona we Francyi bowiem mieszka, polizać najwyżej podwójnie mogę znaczek pocztowy, nim jej list wyślę....I tyla mego!

[ Dodano: 17 Lut 2008 23:58 ]
Jako niepoprawny twórca off topów - aby nie przysparzać pracy moderatorom wynoszę się po angielsku !!!!

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Miło mi było z Wami. Dziękuję....
Krzysiek.
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez privace » 2008-02-18, 02:45:15

wynoszę się po angielsku !! !!

Po angielsku oznacza bez szumu i ogłaszania tego w każdym możliwym temacie.

A nie sądzicie, że mimo zmian w obyczajach, tak naprawdę wszyscy po cichu marzymy o tradycyjnych rolach w łóżku? ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez nuda » 2008-02-18, 23:04:37

privace napisał(a):A nie sądzicie, że mimo zmian w obyczajach, tak naprawdę wszyscy po cichu marzymy o tradycyjnych rolach w łóżku?


To znaczy? Jakie sa te tradycyjne role? Dominacja męska? Pozycja klasyczna? Ciemno, wstydliwie?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez Daaria » 2008-04-16, 00:04:23

kobieta napisał(a):
optymist napisał(a):Świat zaludnia się babiszonami.


oraz strasznie niemęskimi facetami. chodzącymi na solarium, depilującymi klatę, stojącymi przed lustrem dłużej niż niejedna kobieta. to zjawisko przemian i zbliżania się w podobieństwach do płci przeciwnej występuje równie często u mężczyzn co u kobiet, a nawet powiedziałabym, iż aktualnie więcej mężczyzn przypomina kobiety, niż odwrotnie.


:hyhy: Jest tak jest:) Kobiety do facetów i odwrotnie!! Chociaż moim zdaniem kobieta w spodniach nie traci swojej kobiecości a facet z pełnym make-up em całkowicie traci całą męskość.
Avatar użytkownika
DaariaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-02-06, 23:47:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-16, 12:52:55

Daaria napisał(a):facet z pełnym make-up em całkowicie traci całą męskość

Ja chodzę na solarkę, do dobrego fryzjera, używam różnych kremów, tylko się nie depiluje i to ma być wyznacznik mojej męskości :P ?
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez cre[a]tive » 2008-04-18, 00:27:09

Future_Breeze napisał(a):Ja chodzę na solarkę, do dobrego fryzjera, używam różnych kremów, tylko się nie depiluje i to ma być wyznacznik mojej męskości :P


zależy jak wyglądasz po tej "solarce".
fryzjer to chyba normalne? nawet nie ma o czym wspominać
co do kremów, to znam mnóstwo facetów, którzy stwierdziliby że jesteś nie zupełnie męski <określam to delikatnie> i nie gadaliby z Tobą zupełnie. i ażeby od razu było jasne, nie piszę nigdzie, że się z nimi zgadzam. jednak znam wiele takich osobników - dbają o siebie, używają dobrych perfum, antyperspirantów, pianek do golenia, jednak "używanie różnych kremów" to już wg nich niemęskie.
chyba problem tkwi w waszym męskim gatunku
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez kaśka » 2008-04-18, 15:34:34

Niestety jest coraz więcej facetów, którzy chodzą tak jak Future_Breeze do solarium, dobra można, wszystko jest dla ludzi, lekko zarumienione ciałko jest spoko ale jeżeli gość chodzi regularnie 3 razy w tyg to niestety trochę ta męskość dziwna jest, jeżeli chodzi o depilację to też jestem przeciwna bo jednak facet to facet musi sie różnić od kobiety, jeżeli idę w lecie patrzę się na nogi i zastanawiam sie czy to facet czy kobitka to coś nie tak :pudlo:
"Przyszedlem aby ogien rzucic na ziemie, i czegoz pragne wiecej jak tego, aby juz zaplonal." (Lk. 12)
Avatar użytkownika
kaśkaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2008-03-03, 11:27:46
Lokalizacja: z doliny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez Syderyt » 2008-04-18, 20:07:50

Future_Breeze napisał(a):Ja chodzę na solarkę, do dobrego fryzjera, używam różnych kremów, tylko się nie depiluje i to ma być wyznacznik mojej męskości
To nie jest wyznacznik męskości.
kobieta napisał(a):zależy jak wyglądasz po tej "solarce".
Czy facet bardziej opalony jest mniej męski od faceta mniej opalonego?
kobieta napisał(a):dbają o siebie, używają dobrych perfum, antyperspirantów, pianek do golenia, jednak "używanie różnych kremów" to już wg nich niemęskie.
chyba problem tkwi w waszym męskim gatunku
Ciekawe to nasze męskie podejście do smarowania się kremami. To chyba wynika z przeświadczenia, że kremy stosują kobiety.
kaśka napisał(a):wszystko jest dla ludzi, lekko zarumienione ciałko jest spoko ale jeżeli gość chodzi regularnie 3 razy w tyg to niestety trochę ta męskość dziwna jest,
Wytłumacz mi związek między opalenizną a męskością?
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez yamall » 2008-04-19, 08:30:57

po wypowiedziach z ostatniej strony po raz kolejny doszedłem do wniosku ze ja to jednak jaskiniowcem jestem :)

Fryzjer - normalne (ale jak juz nie moge sobie dac rady z wlosami a nie jakos tak regularnie)
Antyperspirant - bez tego nie wychodze z domu
Perfumy - jak mi sie przypomni, ale raczej czesto pamietam :)
Golenie się - z racji mojego rzadkiego zarostu (odziedziczonego z resztą po ojcu) gole sie ze 2 - 3 razy w tygodniu, a jak pod choinkę od mojej kobiety dostałem maszynke elektrycznę to odbywa sie to w pozycji horyzontalnej na łóżku w czasie oglądania filmu, a porządnie przed lustrem, z pianką i tym wszystkim innym to od wielkiego święta
Golenie się (z tym ze nie o twarzy mowa ;) ) - co jakiś czas, bo tak mi wygodniej i lepiej
Solar - byłem 3 razy w życiu, ale z racji mojej w miarę jasnej karnacji dużo to nie pomogło, wiec nie widze sensu no i potrzeby
Pozostałe kosmetyki - hmmm, no jakoś niebardzo
Kosmetyczki, cos tam jeszcze - zupełnie nie

Najważniejsze jest to że jest mi z tym OK, a co jeszcze ważniejsze to mojej kobiecie tez to odpowiada, wg niej "Facet to ma być facet, a nie jakieś coś"
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez Nieprzenikniona » 2008-04-19, 13:46:10

Jeśli chodzi o mnie, nie jestem "babiszonem" ;).
Zachowuję się raczej delikatnie i dziewczęco.

kobieta napisał(a):oraz strasznie niemęskimi facetami. chodzącymi na solarium, depilującymi klatę, stojącymi przed lustrem dłużej niż niejedna kobieta.


Kochana, tu się z Tobą zgadzam.

Jak ja niecierpię takich facetów!!!
Isne lalusie.
Nie czuję do nich żadnego pociągu, a gdy widzę ich gładziutkie klaty, opalone ciałko no i obowiązkowo włosek na żelu to mi się odechciewa.
To mi się totalnie nie podoba :wsciekly:
Mówcie mi po imieniu.
Avatar użytkownika
NieprzeniknionaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2007-08-19, 15:47:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez gregr » 2008-07-15, 10:58:11

Witajcie ludziska. Moim skromnym zdaniem seksualność aż tak się nie zmienia na przestrzeni czasu. Wśród wszystkich zwierzaków, w tym i ludzi jest tak że zawsze na pierwszym miejscu jest prokreacja potem żarełko potom znowu prokreacja... Seksualność kobieca, w związku z tym, wydaje mi się pozostaje niezmienna to, mężczyźni ciała dali pozwalając na to by normy społeczne dopuściły do stanu jaki obserwujemy. :luka:
Avatar użytkownika
gregrNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2008-07-14, 11:10:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Seks i obyczaje na przestrzeni wieków

Postprzez pafcio » 2008-07-31, 10:16:24

też mi się wydaje, że seksualność jako taka nie zmieniła się bardzo ostatnimi czasy. Oglądałem ostatnio Miłosny Przewodnik i trzeba przyznać, że od czasu kamasutry nie wymyślono chyba nic bardziej wyuzdanego. zmieniają się natomiast obyczaje związane z seksem, moim zdaniem zmieniają się w dobrym kierunku.

pafcioNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-07-27, 16:01:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 285 gości

cron