"One o sobie nie wiedzą"

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

"One o sobie nie wiedzą"

Postprzez nuda » 2008-02-12, 16:45:23

Jakieś porady dla biednego 27-latka, który nie umie wybrać? Opis sytuacji http://facet.interia.pl/tylko-u-nas/for ... ma,1047751
Jak zawsze najlepsze są komentarze pod artykułem. A może mieliście podobnie jak on problem z wyborem i zdecydowaniem się na tradycyjny układ: jeden na jedną?
CZy istnieją jakieś plusy takiego układu?

-
Dość mam tej konspiracji i życia w kłamstwie. Z Agatą jestem od ponad 3 lat. Jest w moim wieku. Jestem z nią bardzo mocno związany emocjonalnie. Jednak czasami mam wrażenie, że ten związek mnie trochę nudzi i ogranicza moją wolność indywidualną - zaczyna opowiadać. - Z kolei, kiedy się długo nie widzimy, bardzo mi jej brakuje i bardzo za nią tęsknię. Poza tym przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych chwil i kiedy myślę, że to się może skończyć, robi mi się nieprawdopodobnie smutno i przykro. Wiem, że jeśli z nią zerwę - będzie to dla niej katastrofa. Z drugiej strony ani przeszłość ani perspektywa skrzywdzenia jej nie może mnie paraliżować - pisze.
Ta druga

- Martę (21 lat) poznałem mniej więcej dwa i pół miesiąca temu. Przy czym nie szukałem romansu, poznaliśmy się dość przypadkowo i zafascynowaliśmy się sobą nawzajem. Spotykamy się. Wydajemy się sobie nawzajem bardzo interesujący. Szczerze mówiąc, nawet kiedy jestem z Agatą, nie mogę się doczekać spotkania z Martą. Myślę o niej bardzo intensywnie. Fizycznie są do siebie nawet dość podobne. Różnią się temperamentem, Marta jest znacznie bardziej ekspansywna, asertywna i bardziej aktywna pod każdym względem
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "One o sobie nie wiedzą"

Postprzez cre[a]tive » 2008-02-17, 17:30:20

Gdy czytam takie historie przypomina mi się mój kolega, który to zwierzył mi się pewnego razu, jakieś 2 lata temu, że kocha dwie kobiety. z jedną jestem w stałym wieloletnim związku, druga jest zajęta i chyba nic do niego nie czuje, poza zwykłą sympatią.

:arrow: czy naprawdę można szczerze kochać dwie osoby w tym samym momencie? czy miłość nie ma w sobie wyłączności?

historia z tym kolegą rozwinęła się potem jeszcze bardziej, w końcu biedak zakochał się i we mnie. nie miałam śmiałości spytać, czy nadal kocha tamte dwie, i jesteśmy już we trzy, czy może jedna się wykruszyła :D cała sytuacja jest dla mnie komiczna. oczywiście kolegi staram się jak najczęściej unikać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "One o sobie nie wiedzą"

Postprzez hitman1986 » 2008-02-17, 17:40:39

kobieta napisał(a):historia z tym kolegą rozwinęła się potem jeszcze bardziej

Kuriozalna sytuacja można by powiedzieć :)

Wg mnie kochać można jedną osobę... Tylko jedną.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "One o sobie nie wiedzą"

Postprzez nuda » 2008-02-17, 18:28:17

Też myślę, że prawdziwa miłość powinna łaczyć się z wyłacznościa, jak rezerwacja i ukierunkowanie w jedna stronę.

Ale uczuciami trudno kierować. Tak jak zakochanie się w jednej osobie przychodzi jak olśnienie i szczęście, nie zamyka nam jednak oczu na inne oczarowania. Trudno mi tylko zrozumieć jak zyje ten facet, gdy wie, że oszukuje kobiety, które kocha. To całkiem cos innego, niż wchodzenie między parę, co jest z góry uważane za złe.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 201 gości

cron