Pociąg jednej kobiety do drugiej

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Picefot » 2008-02-09, 18:09:07

Nie wiem czy pamiętacie, swego czasu założyłem temat o avatarach dziewczyn, w których często można zobaczyć nagie kobiece ciało. Zaistniał wtedy pewien wątek, który jednak szybko został zakończony wskutek dominujących tam sporów i ostatecznie temat zamknięto, zanim zdążyłem zabrać głos w rozpoczętej przez siebie dyskusji. Chodzi tutaj o sprawę pożądania jednej kobiety przez drugą. Nie chodzi mi tu o temat orientacji seksualnych i praw ich przedstawicieli.

Postrzeganie ciał ludzi tej samej płci jest różne w przypadku kobiet i mężczyzn. Facet najczęściej nie lubi samych myśli o bliższym kontakcie z innymi facetami, nie wspominając o wcielaniu ich w życie. Koledzy nie witają, ani nie żegnają się pocałunkiem, a kiedy już muszą (np. w ramach starych zwyczajów albo kiedy widzą się ze swoją rodziną ze Wschodu), robią to niechętnie i starają się aby ten dotyk był jak najmniejszy.
Z kobietami jest inaczej. Heteroseksualne kobiety przytulają się, trzymają za ręce, całują i nie kryją się z tym.
A jak to wygląda u naszych forumowiczek? Macie czasem fantazje o czułym ściskaniu cudzych piersi? Marzycie o zmysłowym delektowaniu się smakiem kobiecych ust? Pociąga was zgrabna figura, określone części ciała, czy może tym bodźcem jest sama świadomość bliskiego obcowania z kobietą, podsycaną przez płynące od niej feromony? Myślicie o takich przygodach jako jednorazowym eksperymencie, czy też według was kobieta jest w stanie w dużym stopniu zaspokoić drugą kobietę, porównywalnie do mężczyzny, a może nawet lepiej?

Gdyby zrobić na tym forum sondaż wśród facetów, pytając ich o to, czy chcieliby zaspokoić oralnie swojego kolegę albo jakiegoś nieznanego mężczyznę, żeby sprawdzić ,,jak to jest,, , procent chętnych zapewne oscylowałaby wokół liczby 0. A czy znalazłoby się przynajmniej kilka kobiet-forumowiczek, które brzydzą się myślą o seksie oralnym z inną kobietą?

Ja mogę wypowiedzieć się szerzej potem, żeby nie sugerować toku dyskusji. O ile oczywiście tym razem zdążę to zrobić przed zamknięciem tematu.


_regulamin_
Ostatnio edytowano 2008-02-10, 00:10:41 przez Picefot, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
PicefotNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2005-07-23, 22:56:44
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Kamil888 » 2008-02-09, 18:40:29

Picefot napisał(a):A czy znalazłoby się przynajmniej kilka kobiet-forumowiczek, które brzydzą się myślą o seksie oralnym z inną kobietą?

:rotfl2:

Ja tam lubię lesbijki. Fajnie wyglądają w akcji. ;] A co do homoseksualistów, to nie mam nic przeciwko nim. Jestem w 100% tolerancyjnym hetero. ;P
Ostatnio edytowano 2008-02-10, 00:11:07 przez Kamil888, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Picefot » 2008-02-09, 18:56:53

Zaznaczam - nie chodzi mi o ,,lesbijki,, a o kobiety deklarujące się jako heteroseksualne, ale i tak lubiące się pieścić z innymi kobietami. Mogą mieć chłopaków, być zamężne, ale wciąż przynajmniej czasami chcą spróbować rozkoszy w ramionach innej kobiety.
Avatar użytkownika
PicefotNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2005-07-23, 22:56:44
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Kamil888 » 2008-02-09, 18:58:42

Czyli chodzi Ci o biseksualistki? ;] Takie tym bardziej lubię. xD
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez nuda » 2008-02-09, 19:22:49

Spotykam co prawda dziewczyny, które na pewno nie sa les, a chodza za raczkę. To jednak jedyne objawy, które mogłyby sugerować, że kobiety lubia się pieścić z kobietami, a jeszcze te buziaczki na powitanie.

Innych rzeczy, o których piszesz nie zaobserwowałam, a mam do czynienie z dziewczynami, znajomymi, koleżankami i kobietami w rodzince. Muszę się przyznać, że całowałam ciocię, ale byłam do tego zmuszana przez rodziców przy składaniu życzeń.

Nie miałam też nigdy takich fantazji, a avki na forum z częściami cziała, maja zapewne sugerować, że jesteśmy kusicielkami i sa skierowane do facetów, nie do innych kobiet. Ale tego nie jestem pewna.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Suceed » 2008-02-09, 20:08:57

Bardzo ciekawy temat nam tu powstał xD Cóż mogę powiedzieć? Większość rzeczy o których piszesz faktycznie ma miejsce. Głównie chodzi tu o pocałunki (nie tylko w policzek). Jednak nigdy nie myślałem o tych rzeczach w takich kategoriach jak Ty. Poprostu fajnie to wygląda i mi w niczym nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Zasłyszane....

Postprzez optymist » 2008-02-10, 00:04:41

Kochanek mojej babci twierdzi, że im faceci są marniejsi, tym bardziej dziewczyny lgną do dziewczyn. Przy takiej argumentacji kochanka mojej babci, jakiś trend w tym jest?
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez BlueMan » 2008-02-10, 00:22:36

Gdzieś czytałem, że ogólnie kobiety są bardzie podatne na homoseksualne związki, niż faceci.
A już tym bardziej, jak koleżanki sporo czasu spędzają ze sobą, albo razem wyjeżdżają na kolonie, itp.

U facetów faktycznie jest większa bariera w takich kontaktach.

W mojej zgranej paczce z LO (4 facetów, 5 kobiet) były takie akcje, że na wyjeździe na obóz przysposobienia obronnego (hardcore!) dziewczyny nie miały czasu w biegu przebierać w stanikach, więc aby nie ubierać każdego napotkanego najpierw rękami wymacały biust koleżanki, po czym stwierdzały, że stanik od niej będzie pasował na nią... .

Na innym obozie (dwa lata wcześniej, z innymi koleżankami :D ), to podobno podczas prysznicu zbiorowego tańczyły i się wygłupiały.... nie wnikałem na czym te wygłupy miały polegać, ale mogłem się tylko domyślać z rozmowy/relacji, że chodziło o jakieś wzajemne przytulanie się (i nic więcej!).


I tego typu zachowanie raczej przyjęło się za normalne... .
A jakby w miejsce kobiet wstawić aktorów mężczyzn, to "niezła siara byłaby!".
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Sprawa jednak wydaje się poważniejsza....

Postprzez optymist » 2008-02-10, 00:35:58

Obserwuje się dramatyczne niedostosowanie oczekiwań wobec siebie kobiet i mężczyzn.

Tradycyjne modele osobowościowe są z ubiegłego wieku, oparte na wiedzy naszych babek, czy dziadków, którzy to tę wiedzę przekazali nam. W życiu naszych babuń i naszych dziadków to się sprawdzało, w trzecim tysiącleciu to totalna klapa....
Zmienił się model rodziny, zmieniło tempo życia, przybyły nowe wyzwania...
Chyba to też jest jakiś powód wchodzenia w "nienaturalność." za coraz większym przyzwoleniem społecznym..
Co o tym sądzicie?
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez privace » 2008-02-10, 08:53:53

Bywałam swego czasu na dyskotekach w klubach homo.
Zdarzały mi się tańce, przytulanki, całuski, podrywy przez kobiety, jedna nawet przez dłuższy czas utrzymywała, że się zakochała we mnie. Nie przeszkadzało mi to absolutnie, miło wiedzieć, że dla kobiet też jestem atrakcyjna.
Mogę o sobie powiedzieć, że jestem hetero z dużą tolerancją dla innych rodzajów przyjemności, chociaż "na całość" nigdy z kobietą nie poszłam. I raczej bym się nie zdecydowała, ten "mały szczegół anatomiczny" to jest to :ok:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez Codino » 2008-02-10, 14:45:24

optymist napisał(a):Tradycyjne modele osobowościowe są z ubiegłego wieku, oparte na wiedzy naszych babek, czy dziadków, którzy to tę wiedzę przekazali nam. W życiu naszych babuń i naszych dziadków to się sprawdzało, w trzecim tysiącleciu to totalna klapa....
Zmienił się model rodziny, zmieniło tempo życia, przybyły nowe wyzwania...
Chyba to też jest jakiś powód wchodzenia w "nienaturalność." za coraz większym przyzwoleniem społecznym..
Co o tym sądzicie?

Sądze, że nie wiem o czym piszesz. Zbyt ogólnikowo.

privace napisał(a): chociaż "na całość" nigdy z kobietą nie poszłam.

ale o sposobie "na nożyce" słyszałaś:)?
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Codino !!!

Postprzez optymist » 2008-02-10, 15:10:41

Sorry, że niezrozumiale. tedy w uproszczeniu:

"Dawniej dziewczyny gotowały równie wspaniale co ich matki, dziś piją równie ostro, jak ich ojcowie"

...Świat się niespodzianie zmienił.....

To kraina, niestety, coraz bardziej niemęskich mężczyzn.

Poza tym [ że w ukryciu ] pragną żony "dziewicy", to jeszcze troszku w tej dziewicy mamuńci, zakochanej i wielbiącej mężusia - jedynaka, nieustannego widza własnej męskiej chwały.

Czy w tej sytuacji dziwi Cię że kobiety szukają ratunku we własnej płci - i w niej szukają seksualnego spełnienia....
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Codino !!!

Postprzez nuda » 2008-02-10, 18:09:19

optymist napisał(a): Czy w tej sytuacji dziwi Cię że kobiety szukają ratunku we własnej płci - i w niej szukają seksualnego spełnienia....


Mnie szokuje takie postawienie sprawy? To, że kobiety sa cieplejsze i nie unikaja kontaktu cielesnego z soba, jeszcze nie znaczy, że szukaja w drukiej kobiecie spełnienia. Nie mieszałabym tu sfery fizycznej z emocjonalna.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez ChaOS » 2008-02-13, 14:25:36

Lesbijstwo? Gejostwo? Homoseksualizm? Biseksualizm? Nic co ludzkie, nie jest nam podobno obce. Kwestia preferencji. Jak dla mnie jest to wielce okej, jeśli dwie osoby się kochają, czy jest to uczucie, czy czynność. Płeć nie gra roli.
optymist napisał(a):Czy w tej sytuacji dziwi Cię że kobiety szukają ratunku we własnej płci - i w niej szukają seksualnego spełnienia...
Podobno żaden facet nie zrozumie kobiety. Pozostają zatem, drogą eliminacji, inne kobiety :P To dość logiczne. A fakt, że następuje różnica w szczegółach anatomicznych... to szczegół.
Jak byś nie patrzył: Twoje ręce, Twoje nogi, Twoja głowa... wszystko zmierza w kierunku Twojej dupy.
Avatar użytkownika
ChaOSNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 510
Dołączył(a): 2006-10-16, 19:24:10
Lokalizacja: z Warszawy
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

No tak...

Postprzez optymist » 2008-02-13, 15:24:14

No tak. Kobiety są samą Słodyczą. Uwielbiam kobiety.
Ale cukiernie w których słodkie ciasteczka same się zjadają - omijam łukiem.
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pociąg jednej kobiety do drugiej

Postprzez nuda » 2008-02-13, 17:28:26

Bo kobiety nie są do próbowania i rozumienia, ale od kochania. Jeżeli kobieta nie ma preferencji homo, nie będzie się dobrze czuła w związku z inną kobietą, mimo zrozumienia :D
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron