Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez BlueMan » 2008-01-05, 22:48:37

W nawiązaniu do tematu: http://www.blueforum.pl/topics52/prawdo ... t10457.htm

Komentarze jakie tam się pojawiły zdecydowanie nie podobają mi się. Dlatego, że sam wielokrotnie byłem w takich sytuacjach, kiedy podczas "zabawy wstępnej", "igraszek", "itp" nastąpiły pewne nie za bardzo kontrolowane ruchy rękami u obu osób ;) Całkowicie więc rozumiem obawy osób, które martwią się o zajście w ciąże podczas takich "zabaw", jeśli nie wiedzą, że kobieta nie jest "wiatropylna" ;)

Wszyscy dobrze wiemy, że w takich sytuacjach jest się w pewnym amoku, extazie i mimo przestrzegania podstawowych funkcji samozachowawczych trzeba nie raz sobie, tą czy inną część ciała "poprawić" :P

Ciekawi mnie jak Wy się zachowujecie w łóżku?
Leżycie jak kłody, nie ruszacie się? O dotyku rękami nie ma mowy przecież... .
Nie od początku ma się założoną prezerwatywę i nie wszystkie kobiety chcą się zabezpieczać tabletkami ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez thalcave » 2008-01-05, 22:53:50

Hmmm... do łóżka należy wchodzić z głową. Staram się zawsze myśleć i jest ok.
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez BlueMan » 2008-01-05, 22:58:01

[BlueMan]Jestem zły![/BlueMan]

thalcave napisał(a):Hmmm... do łóżka należy wchodzić z głową. Staram się zawsze myśleć i jest ok.

I nie masz nigdy z tym problemów? Nigdy nie czujesz potrzeby i nie "poprawiasz się" ?! No i po tym już ręką jest bez użyteczna i nie dotykasz partnerki?
Mam nadzieję, że nie wychodzisz za każdym razem do łazienki, aby umyć rękę... seks przerywany jest najgorszą rzeczą :/ gorszy od nadgorliwości i faszyzmu !
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Madzias » 2008-01-05, 22:58:53

Ja nie myślę, bo jak myślę to zabijam radość seksu...ale ja już stara jestem i jak narazie to mam seks for fun, bo staramy się o drugie dziecko. Totalnie bezstresowo i to jest najlepsze.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez BlueMan » 2008-01-05, 23:01:37

Madzias, no, a wcześniej jak było ?
Też zawsze nie myślałaś i się udawało? Masz jakąś radę dla Nas w związku z tym? :)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Madzias » 2008-01-05, 23:06:46

Mam...dobre zabezpieczenie (raczej nie prezerwatywa) i nie myśleć...tylko bawić się.

thalcave napisał(a):do łóżka należy wchodzić z głową. Staram się zawsze myśleć i jest ok.


Zgodzę się, że do łóżka wchodzi się z głową ale jak już się jest w tym łóżku, to trzeba mieć fantazję i nie myśleć. Mysleć przed a nie w trakcie.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez hitman1986 » 2008-01-05, 23:09:46

Szymon, chcesz na nas wymusić, żebyśmy się nie śmiali z takich zachowań, jakie zaprezentowała tamta osoba? Ale jak? Przecież odpowiedzi na te pytania z łatwością można znaleźć w necie, wystarczy pogooglować...

A co do zabaw: zabawiaj się również "z głową", a takich problemów nie będzie...

[ Dodano: 2008-01-05, 22:12 ]
Madzias napisał(a):dobre zabezpieczenie

A konkretnie, co byś poradziła, z własnego doświadcznia, jesli już jesteśmy przy tym temacie?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez BlueMan » 2008-01-05, 23:13:03

hitman1986 napisał(a):Szymon, chcesz na nas wymusić, żebyśmy się nie śmiali z takich zachowań, jakie zaprezentowała tamta osoba? Ale jak? Przecież odpowiedzi na te pytania z łatwością można znaleźć w necie, wystarczy pogooglować...
No to mogę usunąć wszystkie subfora i zostawić tylko "Gry i zabawy". Bo przecież na wszystkie inne pytania, które się pojawiają na forum można znaleźć odpowiedzi w necie w portalach, itp... :| Nie będzie for internetowych, to portale wypełnią tą lukę.
Po to jesteśmy, aby pomagać w internecie !!

hitman1986 napisał(a):A co do zabaw: zabawiaj się również "z głową", a takich problemów nie będzie...
BlueMan napisał(a):Wszyscy dobrze wiemy, że w takich sytuacjach jest się w pewnym amoku, extazie i mimo przestrzegania podstawowych funkcji samozachowawczych trzeba nie raz sobie, tą czy inną część ciała "poprawić" :P
Jedno drugie wykulcza
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez paimka » 2008-01-05, 23:25:46

Madzias napisał(a):Zgodzę się, że do łóżka wchodzi się z głową ale jak już się jest w tym łóżku, to trzeba mieć fantazję i nie myśleć. Mysleć przed a nie w trakcie.

BlueMan napisał(a):Wszyscy dobrze wiemy, że w takich sytuacjach jest się w pewnym amoku, extazie i mimo przestrzegania podstawowych funkcji samozachowawczych trzeba nie raz sobie, tą czy inną część ciała "poprawić"

hitman1986 napisał(a):A co do zabaw: zabawiaj się również "z głową", a takich problemów nie będzie...


BlueMan napisał(a):Jedno drugie wykulcza
W ten sposób już nie wyklucza ;]
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez thalcave » 2008-01-05, 23:29:30

Zgadzam się z paimką. Myślenie w łóżku naprawdę nie przeszkadza w zabawach
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez cre[a]tive » 2008-01-05, 23:37:10

ile to już mieliśmy takich niewiast, które przyszły na forum i założyły temat - czy jestem w ciąży, albo coś w tym stylu. "mam 15 lat, bawiłam się z chłopakiem i dotknął mnie wewnątrz, czy nie jestem w ciąży?" chyba większość uważa takie tematy na forum za idiotyczne - bawiłaś się? boisz się ciąży? czekaj aż nadejdzie miesiączka a jak nie nadejdzie zrób se test i idź do ginekologa a nie zawracasz gitarę na forum, gdzie i tak nikt nie jest w stanie ci pomóc - taka ma rada dla takich nastek. i takie też zdanie na ten temat, do spraw dla dorosłych podchodzić z głową, a jak już coś się zdarzy to czekać cierpliwe a nie pisać niepotrzebnie tam, gdzie i tak nikt nie może pomóc.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Madzias » 2008-01-06, 10:04:43

A konkretnie, co byś poradziła, z własnego doświadcznia, jesli już jesteśmy przy tym temacie?


Najpewniejszym....100% zabezpieczeniem jest wstrzemięźliwość seksualna ;)

Nie ma chyba jeszcze zabezpieczenia na 100% i super wygodnego i dobrego dla organizmu. Jednak ja stosowałam tabletki. Mało komfortowe, bo trzeba pamiętać codziennie ale trudno.

kobieta napisał(a):chyba większość uważa takie tematy na forum za idiotyczne - bawiłaś się? boisz się ciąży? czekaj aż nadejdzie miesiączka a jak nie nadejdzie zrób se test i idź do ginekologa a nie zawracasz gitarę na forum, gdzie i tak nikt nie jest w stanie ci pomóc


Myślę, że takie osoby poprostu się boją, szukają słów pociechy, że nie są w ciąży, że wszystko bedzie dobrze. Pewnie wiedza, że nie mogą byc w ciąży, bo poczytały o tym ale są jeszcze młode i tak do końca nie są pewnie, jak to wszystko wyglada. Jest strach, bo ma jakieś 15-16 lat, nie może powiedzieć rodzicom o swoich lękach, chłopakowi pewnie też nie, więc zostają jej ludzi na różnych forach. Liczy, że ja pocieszą i już.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Codino » 2008-01-08, 03:51:34

BlueMan napisał(a):No to mogę usunąć wszystkie subfora i zostawić tylko "Gry i zabawy". Bo przecież na wszystkie inne pytania, które się pojawiają na forum można znaleźć odpowiedzi w necie w portalach, itp... Nie będzie for internetowych, to portale wypełnią tą lukę.

Nie rób tego, z czego będę się śmiał jak zamkniesz forum:(

Madzias napisał(a):Liczy, że ja pocieszą i już.

No, a tu nagle po 9 miesiącach wyskoczy mały suprise, dobre mi pocieszenie:)
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Madzias » 2008-01-08, 10:52:58

Codino napisał(a):Madzias napisał/a:
Liczy, że ja pocieszą i już.

No, a tu nagle po 9 miesiącach wyskoczy mały suprise, dobre mi pocieszenie:)



No...są przypadki, że kobiety nie wiedziały że są w ciąży aż do porodu ale to są chore sytuacje a ta dziewczynka miała tylko obawy wynikające ze strachu, ktos poradził a ktos inny ją zbeształ i wysmiał. Wyrwałeś zdanie z całego kontekstu i tak naprawdę nie jestem pewna, czy wiesz o czym tutaj mowa.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opanowanie siebie w łózku z kobietą/mężczyzną

Postprzez Codino » 2008-01-08, 19:15:38

Wydawało mi się że taki zestaw znaków -":)" dość jasno określa żartobliwą formę wiadomości, ale jak widać ciągle nie doceniam Waszych możliwości interpretacji tekstu.

A odnośnie tematu, uważam że przed seksem należy się zastanowić, a już podczas stosunku właściwie nieustannie myśleć i stresować się możliwością zrobienia swej ukochanej(lub co gorsza nie ukochanej) małego brzdąca. Jak wiadomo stres powoduje oklapnięcie pracusia i z dzidziusia nici. Stres jest zatem najlepszym środkiem antykoncepcyjnym, a niedoszłym rodzicom radzimy żyć we wstrzemięźliwości do czasu odbycia tzw. złotych godów, czyli 50- cio lecia trwania w związku małżeńskim.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 125 gości

cron