seks analny !!!!!!!!!!

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez Carol » 2007-05-14, 17:49:36

Niektórzy mają zbyt dużo czasu na myślenie.

"If you want my body, And you think I'm sexy,
Come on sugar let me know.
If you really need me, just reach out and touch me,
Come on honey tell me so..."




Avatar użytkownika
CarolNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2004-11-21, 23:04:37
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez NightHunter » 2007-05-15, 04:00:31

Bllee.. :przestraszony:

Moja porada: Gdy się anal stanie faktem, wkładaj zawsze z wielkim taktem :ok: to sobie zarymowałem.
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez Codino » 2007-05-15, 20:36:51

kardas napisał(a):
Codino napisał(a):Wiesz co, powiem Ci, że kiedyś, gdy byłem mały miałem podobną sytuację.
Mój wujek miał na imię Franek. Strasznie kochał dzieci, zawsze gdy przyjeżdżaliśmy do niego z rodzicami, wszyscy udawaliśmy się do ogródka, zaś pod wieczór, gdy robiło się już zimno przenosiliśmy się do jadalni. Ja jednak nigdy nie stawiałem jedzenia nad zabawą, dlatego wraz z wujkiem Frankiem, który mnie strasznie lubił, przenosiliśmy się do salonu, wujek włączał telewizor, lub otwierał książkę i brał mnie na kolana. Zawsze tulił mnie mocno do piersi i głaskał po główce i pupce. Zawsze podobały mi się 'niespodzianki' w jego wykonaniu. Głaszcze po pupce jak gdyby nigdy nic, ale rękę miał tak wytrenowaną, że potrafił w ciągu pół sekundy wsadzić ją pod kalesony i palca wskazującego włożyć do odbytu wołając przy tym 'niespodzianka!', pamiętam że wtedy mi się to bardzo podobało, ale gdy nieco dorosłem, zupełnie jak autor tematu zacząłem mieć podejrzenia, że jestem gejem. Jednak, gdy poznałem Martynkę, moją pierwszą miłość, nie mam już wątpliwości.


Chuknij sie człowieku w głowe, ino bardzo bardzo mocno :pudlo:

Stary, zamiast tak mówić, zastanów się nad swoim życiem. Badania socjologiczne wykazały, że 84% ludzi, którzy wstydzą się rozmawiać na temat seksu analnego miało w młodości tego typu kontakty ze swoimi wujkami/ojcami/dziadkami. Szczególną intensywność takiego układu zauważono na wsiach i małych miasteczkach, takich jak Nowa Sól.
Powiem Ci, przyjacielu mój coś jeszcze. Wyrzuć to z siebie. Z własnego doświadczenia wiem, że trzymanie w sobie takich rzeczy nie działa dobrze na psychikę, chcesz zapomnieć, ale naprawdę nie możesz i w pewnym momencie zauważasz, że tak naprawdę ciągle o tym myślisz, wpadasz w totalną rozpacz. Podobno bardzo łatwo w ten sposób nabawić się homoseksualizmu. Nie wiem, czy już przez to przeszedłeś, jeśli tak to bardzo mi przykro, gdyż to choroba nieuleczalna. Jeśli nie, wciąż istnieje dla Ciebie szansa, a forum to dobre miejsce na tego typu 'kurację'. Jesteś tutaj anonimowy, poza tym panuje tu przyjazna atmosfera, nikt się z Ciebie śmiał nie będzie, jeśli się przyznasz(swoją drogą, nie zapomnij napisać, kto Cię molestował, osobiście mnie to bardzo interesuje, gdyż robię pewne statystyki). Ewentualnie możesz skorzystać z pomocy specjalisty- psychologa, ale to już nie jest za darmo:)
W tej chwili nie jestem Ci w stanie nawet pomóc, ale moja wiedza na te tematy jest całkiem spora, więc jeśli się otworzysz na pewno zrobię wszystko by Ciebie z tego wyciągnąć. Nie zrozum mnie źle, po prostu mi zależy, by ludzie przestali się wreszcie bać własnej przeszłości i zaczęli normalnie żyć. Wiesz, rodzina, pies i domek z ogródkiem, nie chciałbyś? Każdy by chciał, Ty też tak będziesz mógł, pomogę Ci, Marcinie.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez kardas » 2007-05-17, 18:57:30

Codino napisał(a):Stary, zamiast tak mówić, zastanów się nad swoim życiem. Badania socjologiczne wykazały, że 84% ludzi, którzy wstydzą się rozmawiać na temat seksu analnego miało w młodości tego typu kontakty ze swoimi wujkami/ojcami/dziadkami. Szczególną intensywność takiego układu zauważono na wsiach i małych miasteczkach, takich jak Nowa Sól.
Powiem Ci, przyjacielu mój coś jeszcze. Wyrzuć to z siebie. Z własnego doświadczenia wiem, że trzymanie w sobie takich rzeczy nie działa dobrze na psychikę, chcesz zapomnieć, ale naprawdę nie możesz i w pewnym momencie zauważasz, że tak naprawdę ciągle o tym myślisz, wpadasz w totalną rozpacz. Podobno bardzo łatwo w ten sposób nabawić się homoseksualizmu. Nie wiem, czy już przez to przeszedłeś, jeśli tak to bardzo mi przykro, gdyż to choroba nieuleczalna. Jeśli nie, wciąż istnieje dla Ciebie szansa, a forum to dobre miejsce na tego typu 'kurację'. Jesteś tutaj anonimowy, poza tym panuje tu przyjazna atmosfera, nikt się z Ciebie śmiał nie będzie, jeśli się przyznasz(swoją drogą, nie zapomnij napisać, kto Cię molestował, osobiście mnie to bardzo interesuje, gdyż robię pewne statystyki). Ewentualnie możesz skorzystać z pomocy specjalisty- psychologa, ale to już nie jest za darmo:)
W tej chwili nie jestem Ci w stanie nawet pomóc, ale moja wiedza na te tematy jest całkiem spora, więc jeśli się otworzysz na pewno zrobię wszystko by Ciebie z tego wyciągnąć. Nie zrozum mnie źle, po prostu mi zależy, by ludzie przestali się wreszcie bać własnej przeszłości i zaczęli normalnie żyć. Wiesz, rodzina, pies i domek z ogródkiem, nie chciałbyś? Każdy by chciał, Ty też tak będziesz mógł, pomogę Ci, Marcinie.


Jestem całkowicie hetero, nie miałem żadnych kontaktów z mężczyznami (seksualnych oczywiscie). Ani mój ojciec ani żaden wujek w życiu mnie nie dotknął :) Źle mnie oceniłeś przyjacielu, ponieważ nie ma mnie z czego wyciągać :) Cyba że z baryu albo baletów jak przegne z % :) Nowa Sól nie jest taka mała a pomieszkuje w Zielonej Górze która już miastem jest sporym :) Nie mam ciągąt do mężczyzn. Pociągają mnie tylko i wyłącznie kobiety a co do seksu analnego to absolutnie nie mam nic przeciwko. Mnie do tego po prostu nie ciągnie i nie uważam żeby to było coś złego :rotfl2:
Avatar użytkownika
kardasNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-03-24, 20:37:39
Lokalizacja: Nowa Sól
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez Carol » 2007-05-18, 10:28:16

Winny sie tłumaczy:)

"If you want my body, And you think I'm sexy,
Come on sugar let me know.
If you really need me, just reach out and touch me,
Come on honey tell me so..."




Avatar użytkownika
CarolNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2004-11-21, 23:04:37
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez NightHunter » 2007-05-18, 13:49:37

I tak to jest z miłością, od ust do dupy... ;)
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez kardas » 2007-05-18, 14:18:16

Carol napisał(a):Winny sie tłumaczy:)


Nie tłumacze sie :) Tylko mówie jaki jestem hehe :) Gdybym był gejem to bym sie tego nie wstydził bo dla mnie byłoby to normalne :) A że jestem hetero to inna sprawa :)
Avatar użytkownika
kardasNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-03-24, 20:37:39
Lokalizacja: Nowa Sól
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez banita » 2007-06-20, 19:42:13

Seks analny jest tylko jedną z form stymulowania silnej strefy erogennej jaką jest Twoja pupa. Miejsce to bardzo mocno związane jest z odczuwaniem przyjemności i może być pobudzane na wiele różnych sposobów a skoro kochasz sie z dziewczyna i tego typu pieszczoty sprawiaja ci przyjemnosc to napewno nie jestes gejem i czemu nie? :P
Życie jest zlym kwadransem zlozonym z uroczych sekund...
Avatar użytkownika
banitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2007-06-20, 15:16:58
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez BlueMan » 2007-06-20, 20:07:15

A czy sami chcielibyście spróbować seksu analnego?
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19106
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez camel » 2007-06-20, 20:38:08

BlueMan napisał(a):A czy sami chcielibyście spróbować seksu analnego?

nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie :]
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez Lawenda » 2007-06-20, 20:40:43

ja dochodze do wniosku ze : raczej nie
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez Myosotis » 2007-06-20, 20:42:09

nawpychaj sie czekolady i prosze anal jak znalazl ... w kiblu
'invention, my dear friends,
is 93% perspiration,
6% electricity,
4% evaporation,
and 2% butterscotch ripple.'
Avatar użytkownika
MyosotisNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-06-09, 22:34:17
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez BlueMan » 2007-06-20, 20:47:58

Z jednej strony - coś nowego, nowe odczucia.
Z drugiej - trochę obrzydliwe to jest ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19106
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez cre[a]tive » 2007-06-20, 20:52:00

BlueMan napisał(a):A czy sami chcielibyście spróbować seksu analnego?


nie :]
jakoś mnie to nie kręci. jednych nie kręcą klapsy innych wpychanie 'czegoś' w pupę :]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez privace » 2007-06-20, 23:24:01

BlueMan napisał(a):Z jednej strony - coś nowego, nowe odczucia.
Z drugiej - trochę obrzydliwe to jest ;)

BlueMan, a masz na myśli, że ty, czy tobie ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: seks analny !!!!!!!!!!

Postprzez BlueMan » 2007-06-21, 15:41:11

Że ja xD

Raczej to jest nie możliwe, aby kobieta w jakiś sposób zaspokoiła mnie w ten sposób. Inna sprawa, że to już by mogła podchodzić o zapędy do homo...
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19106
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości