Pierwsze 100 dni rządu

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Jak oceniasz rząd Marcinkiewicza po pierwszych 100 dniach ?!

Bardzo dobrze
1
8%
Dobrze
6
46%
Ani Âźle, ani dobrze
3
23%
ÂŹle
1
8%
Marcinkiewicz musi odejœÌ ;)
2
15%
 
Liczba głosów : 13

Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez hitman1986 » 2006-01-26, 12:40:52

Jak oceniasz pierwsze 100 dni rządu premiera Marcinkiewicza ? Wg mnie, nie jest źle, np. wynegocjował dobre warunki dla Polski z budżetu UE. Marcinkiewcz to wg mnie dobry premier.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Codino » 2006-01-26, 14:05:22

Negocjacje to nie jest podstawowa sprawa jaką powinien się zająć premier, a przynajmniej mi to koło dupy lata czy Polska by otrzymała 57 mld czy 61. W kwestiach najważniejszych, tj. reform gospodarki, szczególnie kodeksu pracy i obniżenia podatków, oraz w sprawie cięć w administracji nie zrobiono kompletnie nic. A na to ostatnie była ostatnio okazja, wystarczyło przyjąć poprawki budżetowe PO. Niemal każda partia przed wyborami trąbi, że ukróci wreszcie dizalania administracji publicznej, a gdy dochodzi do władzy w ogóle tematu nie podejmuje. [+++18+++] taki rząd, który nie potrafi nic zrobić.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Suceed » 2006-01-26, 16:49:12

Moim zdaniem jest całkiem dobzre. Tylko gdyby o ten budżet tak się nei kłócili :p
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

odp

Postprzez kamil » 2006-01-26, 22:49:42

dobrze zrobili ze sie klocili trzeba walczyc o swoje, a nie lezec i czekac az nas ktos kopnie, niech wiedza ze tanio skory nie sprzedamy i bedziemy walczyc o swoje
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez BlueMan » 2006-01-26, 23:19:06

Suceed napisał(a):Tylko gdyby o ten budżet tak się nei kłócili

Zawsze będą się kłucić - to jest normalnie i właściwie całkiem pozytywne ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Suceed » 2006-01-27, 09:28:11

A mnie aż zatkało jak wczoraj usłyszałem, że Marcinkewicz chce aby Europa miała wspólne źródła energi. Jednak nie jest on aż taki zły
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez hitman1986 » 2006-01-28, 16:33:43

Codino napisał(a):Negocjacje to nie jest podstawowa sprawa jaką powinien się zająć premier, a przynajmniej mi to koło dupy lata czy Polska by otrzymała 57 mld czy 61. W kwestiach najważniejszych, tj. reform gospodarki, szczególnie kodeksu pracy i obniżenia podatków, oraz w sprawie cięć w administracji nie zrobiono kompletnie nic. A na to ostatnie była ostatnio okazja, wystarczyło przyjąć poprawki budżetowe PO. Niemal każda partia przed wyborami trąbi, że ukróci wreszcie dizalania administracji publicznej, a gdy dochodzi do władzy w ogóle tematu nie podejmuje. [+++18+++] taki rząd, który nie potrafi nic zrobić.

Widzę, że emanuje od ciebie nienawiść do PiSu. Ja też ich nie lubię, ale rozmawiamy o rządzie Marcinkiewicza, a nie o kaczorach i ich wybrykach...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Bukłak » 2006-02-01, 20:28:28

A tak na marginesie to za tydzień podsumujemy pierwsze 100 dni rządu...

http://wiadomosci.onet.pl/1252727,11,item.html
Liga Mistrzów
Piłka nożna
Olimpia Zambrów
Avatar użytkownika
BukłakNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 616
Dołączył(a): 2005-09-13, 15:44:12
Lokalizacja: Zambrów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez M_a_T_i » 2006-02-03, 22:07:46

pierwsze 100 dni rządu??

hmmmmm....

widać że ludzie chcą coś zrobić w tym kraju na plus, i nawet by to wyszło całkiem nieźle, ale jak to mentalność nas polaków... w czasie kryzysu niestraszny nam jakiś rusek czy niemiec... ale gdy wszystko jest wmiare dobrze to.... o BOŻE... <olaboga> nie ma szans na dogadanie się partii, a o stworzeniu jakiejśkoalicji nie wspomne (mówie o nowym rządzie)...

oby tylko się jakoś to wszystko potoczyło w dobrym kierunku... bo wątpie że na ponowne wybory pójdzie więcej ludzi niż było na istatnich, gdyż poprostu ludzią się już nie będzie chciało... stwierdzą że i tak lepiej nie będzie a po co marnować czas na sleślanie jakiś nazwisk...
i tu do głosu dojdą partie wogóle nie znane bądź takie które miały poparcie rzędu 3-4%... bo ich wyborcy będą przekonani że właśnie ich partią się uda zmienić polske...

sory że tak się rozpisałem ale taki już jestem... :D

pierwsze 100 dni rządu?? jak dla mnie to 60% z tendencją na iwelki plus dla premiera...

pozdrawiam...
M_a_T_i
Avatar użytkownika
M_a_T_iNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2006-01-25, 22:13:27
Lokalizacja: KRAKÓW
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Lamaszta » 2006-02-04, 01:25:35

Proponuję zmienić temat ankiety na "pierwsze 100 dni rządu J.Kacczyńskiego", bo niestety pan premier nawet szczególnie nie kryje sie z tym, ze to w/w ma najwięcej do powiedzenia :/
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Codino » 2006-02-09, 22:22:08

hitman1986 napisał(a):Widzę, że emanuje od ciebie nienawiść do PiSu. Ja też ich nie lubię, ale rozmawiamy o rządzie Marcinkiewicza, a nie o kaczorach i ich wybrykach...

Nie chodzi o żadną nienawiść. Ja do tego rządu miałem stosunek neutralny, ale ileż można jesli on tylko mami wyborców becikowymi i tym podobnymi, zamiast pomyśleć o tym, że w kraju mamy 18% bezrobocia i chorendalnie wysokie podatki. TEN RZÂąD NIE WYKONAÂŁ ŻADNYCH KONKRETNYCH DZIAÂŁAÑ BY PRZYSPIESZYÆ WZROST GOSPODARCZY I OGRANICZYÆ BEZROBOCIE. I nic przyjemna morda pana Marcinkiewicza tu nie pomoże, jakkolwiek dobrotliwy by on się nie wydawał, nie pomoże w najważnieszych dla tego kraju kwestiach, ani jego "yes! yes! yes!", ani becikowe.

Suceed napisał(a):Moim zdaniem jest całkiem dobzre. Tylko gdyby o ten budżet tak się nei kłócili :p

Od tego są żeby się kłócić.

Liczę na przyspieszone wybory. W ten sposób uda się może wywalić z Sejmu LPR, Samoobrone i PSL. Pozostaną dwie liczące się partie, które by coś zdziałać będą musialy się dogadać.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwsze 100 dni rządu

Postprzez Masaccio » 2006-02-09, 23:23:45

Codino napisał(a):Liczę na przyspieszone wybory.

Ja też, bo to co teraz się dzieje to jakaś paranoja. Te pomysły Leppera mnie rozwalają. Becikowe to straszna głupota. Co za debile w tej Polsce mieszkają, jak można było dopuścić do takiej sytuacji. Przecież Giertycha i Leppera to powinno się zamknąć a nie... zresztą szkoda słów. :zdegustowany:
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 264 gości

cron