Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez ciss » 2005-10-15, 11:05:04

Ja do Kaczyńskiego nic nie mam. Ale i tak wole, żeby Tusk wygrał. Dlaczego?? Chyba przekonała mnie jego sentymentalna reklama nic więcej :P
http://www.webuser.blo.pl -- forum webmasterskie..
Avatar użytkownika
cissNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2005-10-14, 11:48:33
Lokalizacja: pod prad
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez avipro » 2005-10-15, 14:30:49

tusk od dzis jest dla mnie mniej niz zerem !!!

co za pieprzony klamczuch!! co mnie obchodzi czy byl czy nie byl ten jego dziadzia u szfabow? obchodzi mnie czemu klamal, a teraz wielce mowi, ze nie wiedzial buahaha Laughing

no jasne i tez czemu skoro takie oskarzenie padlo, to przez tydzien sie nie dowiedzial czy to prawda(z rodzina sie pewnie nie kontaktuje bo kampania Razz)

ehh koles jest dla mnie porazka, nikt mu w rodzinie nie mowil bo w atmosferze patriotycznej chcieli go wychowac hehe lol, a co by to zmienilo gdyby wiedzial ze jego dziadek sluzyl w wojsku? (moj sluzyl i jakos nic mi sie nie stalo) przeciez zna historie, to powinien tym bardziej rozumiec tamten swiat!!

dlaczego do tej pory rodzina nie poinformowala go? dalej uwazaja go za malo dojrzalego i boja sie ze zachwialo by to nim i jego slabym umyslem?

a tu pare argumentow dlaczego ostatecznie tuska ktory klamie juz na tym etapie zmazuje!

7 grzechów głównych Pana Donalda czyli 7 powodów na NIE:

1. NIGDY nie rządził żadną instytucją państwową ani samorządową. Nie ma więc w rządzeniu doświadczenia.
2. Nie ma stałych poglądów, zmienia je w zależności od koniunktury. Kiedyś był popierającym prawo do aborcji anytklerykałem, teraz robi kampanię pokazując się z biskupami i zabiegając o głos Kościoła.
3. Nie umie dyskutować na argumenty co pokazały dotychczasowe debaty telewizyjne. Przypomina raczej reklamę jakiegoś produktu dopracowaną przez specjalistów od PR niż szczerego człowieka, który mówi to co myśli, a nie to co go wyuczono.
4. Popierają go Wałęsa, Kwaśniewski, SDPL i w delikatny sposób SLD.
5. W związku z pkt. 4 - Tusk nie będzie gwarantem rozliczenia mafii biznesowo-politycznej, której wpływy w ostatnich 15 latach były ogromne. Kiedy Kaczyńscy w I połowie lat 90-tych trafnie diagnozowali sytuację w kraju będąc wyzywani od oszołomów, Tusk działał w środowisku, w którym mówiło się otwarcie, że "pierwszy milion trzeba ukraść".
6. Jako liberał będzie mógł blokować zmiany prowadzące do budowy nowego państwa.
7. Za bardzo sprawia wrażenie Kwaśniewskiego-bis.
Avatar użytkownika
aviproNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-10-05, 21:51:19
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez strzala » 2005-10-15, 15:44:34

Ja juz dawno jestem za kaczyńskim, nie wiem czy wiesz ale tusk chce dobrze jedynie dla ludzi bogatych a tych biednych olewa i chce dla nich gorzej :)
[[;
Avatar użytkownika
strzalaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 955
Dołączył(a): 2005-05-07, 14:52:53
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez hitman1986 » 2005-10-15, 16:20:48

avipro napisał(a):tusk od dzis jest dla mnie mniej niz zerem

Dla mnie takim zerem jest od dawna Kaczyński...

avipro napisał(a):co za pieprzony klamczuch!! co mnie obchodzi czy byl czy nie byl ten jego dziadzia u szfabow? obchodzi mnie czemu klamal, a teraz wielce mowi, ze nie wiedzial buahaha

Po pierwsze, to właśnie sztab Kaczyńskiego zaczął głosić plotki (albo "dowiedział się z wiarygodnego źródła na Pomorzu"), że dziadek Tuska chciał WÂŁASNOWOLNIE wstąpić do Wermachtu (jeśli popełniłem błąd w pisowni, wybaczcie...)

avipro napisał(a):no jasne i tez czemu skoro takie oskarzenie padlo, to przez tydzien sie nie dowiedzial czy to prawda(z rodzina sie pewnie nie kontaktuje bo kampania Razz)

Raz: kampania jak chyba wiesz, zabiera kupę czasu... ÂŚpi się zamist 8 h, to, np. 3 czy 4 godzinki.
Dwa: Donald rzeczywiście mógł szybciej się dowiedzieć... I tutaj przyznaję ci rację, avipro

avipro napisał(a):1. NIGDY nie rządził żadną instytucją państwową ani samorządową. Nie ma więc w rządzeniu doświadczenia.

A Kaczyńskie rządził i też g**no zrobił

avipro napisał(a):3. Nie umie dyskutować na argumenty co pokazały dotychczasowe debaty telewizyjne. Przypomina raczej reklamę jakiegoś produktu dopracowaną przez specjalistów od PR niż szczerego człowieka, który mówi to co myśli, a nie to co go wyuczono.

Widać oglądałaś mało tych debat... Tusk potrafi doskonale dyskutować, jest powściągliwy (od pewnego czasu mniej, ale mu się nie dziwię...) i jego argumenty są przemyślane. Co innego Kaczyński - w prawie każdej debacie atakuje Donalda swoimi Bóg wie skąd wziętymi argumentami, mówi to, co mu język na ślinę przyniesie (czyt. [+++18+++], głupoty, itp.), a nie co myśli. Nie byłby dobrym Prezydentem, co potweirdza choćby fakt, jak rządzi Warszawą i jaki ma tam elektorat.

avipro napisał(a):. Popierają go Wałęsa, Kwaśniewski, SDPL i w delikatny sposób SLD.

Tak, a Kaczyńskiego Samoobrona (o ile Endrju zostanie Marszałkiem :o)

avipro napisał(a):5. W związku z pkt. 4 - Tusk nie będzie gwarantem rozliczenia mafii biznesowo-politycznej, której wpływy w ostatnich 15 latach były ogromne. Kiedy Kaczyńscy w I połowie lat 90-tych trafnie diagnozowali sytuację w kraju będąc wyzywani od oszołomów, Tusk działał w środowisku, w którym mówiło się otwarcie, że "pierwszy milion trzeba ukraść".

Haha! :hahaha: Ostatnie zdanie mnie rozbawiło. Dobra, ale do rzeczy. Tusk nie będzie gwarantem..... Otórz, moja miła, będzie lepszym gwarantem, niż Kaczyński. Zobacz, Marcinkiewicz, wg Wprostu, miał jakieś ciemne powiązania, pożyczał od i dla kogoś pieniądze, dla ludzi, którzy byli związani nie wiadomo z kim... Co do ostatniego zdania: przeczytałem kiedyś taki cytat jakiegoś autora (niestety, nie znam jego nazwiska): "Każda fortuna jest splamiona krwią...". No comments.

avipro napisał(a):6. Jako liberał będzie mógł blokować zmiany prowadzące do budowy nowego państwa.

A Kaćzyński ? Będąc Prezydentem, i Tusk i Kaczyński będą mieli takie same prawa, chyba, że zmieni się Konstytucja i nastanie IV RP (daj Boże, żeby tak nie było...)

avipro napisał(a):7. Za bardzo sprawia wrażenie Kwaśniewskiego-bis.

Nie wiem, jak tobie, ale mi styl Kwaśniewskiego bardzo przypadł do gustu. Rola Prezydenta jest przede wszystkim reprezentacyjna, a Kwaśniewski wspaniale poprowadził nasz kraj poprzez NATO do UE.

BTW: jeśli chcesz, avipro, zobaczyć Kaczyńskiego wsród innych głów państw, to spókrz na obrazek w pierwszym poście... :biglol: Oczywiście, nie zakładam, że Lech jest taki malutki, ale nie ulega wątpliwości, że duży to on nie jest...

[ Dodano: 2005-10-15, 16:23 ]
strzala napisał(a):Ja juz dawno jestem za kaczyńskim, nie wiem czy wiesz ale tusk chce dobrze jedynie dla ludzi bogatych a tych biednych olewa i chce dla nich gorzej

Nie wiem, czy zauważyłeś, strzala, ale ja jestem studentem, który nie ma zbyt wiele pieniędzy, a jednak na Tuska oddam swój cenny głos... I nie wiem też czy zauważyłeś, ale większość młodych, uczących się jeszcze ludzi wybiera Tuska, a Kaczyńskiego ludzie powyżej 40 roku życia i babcie - dewotki. Amen.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez strzala » 2005-10-16, 09:33:18

Większość to nie wszyscy !! u nas wszyscy z rodziny są za Kaczyńskim i ty tego nie zmienisz!!

zobaczymy jak wygra i będzie nas gnębił!!! bede ci to wtedy wypominał!!!
[[;
Avatar użytkownika
strzalaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 955
Dołączył(a): 2005-05-07, 14:52:53
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Masaccio » 2005-10-16, 11:35:16

Osobiście uważam, że obaj nie są dobrymi kandydatami na prezydenta, ale z dwojga złego Tusk wydaje mi się lepszy.
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez hitman1986 » 2005-10-16, 14:22:12

strzala napisał(a):ty tego nie zmienisz!!

Ale ja wcale nie chcę tego zmieniać? Gdzie wyczytałeś, że chcę, aby WSZYSCY głosowali na Tuska, hę ?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez avipro » 2005-10-16, 18:45:51

Ja nie napisałam,że będę na Kaczyńskiego głosowała ale po prostu się na Donaldzie przejechałam...i teraz nie wiem co robić-czas pokaże,jest jeszcze kilka dni by mnie przekonał któryś do siebie...
Avatar użytkownika
aviproNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-10-05, 21:51:19
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Suceed » 2005-10-16, 19:39:59

Prosze nie pisac postów nie na temat !
Strzała warn +1 ponieważ robi to notorycznie !
Wydzielam posty !
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Lamaszta » 2005-10-21, 21:14:18

Ja powiem tak: kaczyzm krąży. Bez obrazy dla popierających złodziei księżyca. Zupełnie nie. Socjalizm w Polsce się nie sprawdził i powinniście o tym pamiętać, a twin-brothers chyba marzą o powrocie do socjalizmu.
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez VelVet » 2005-10-21, 22:14:56

Tusk... Mówi do rzeczy, mimo że chce powiękrzyć o godzine lekcje... To i tak mu się nie uda....

A naprawde podoba mi się ten kandytat

VelVetNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2005-05-12, 15:41:22
Lokalizacja: Z Jajka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Codino » 2005-10-21, 22:38:42

Tusk. Nie jestem jakoś szczególnie do niego przekonany, ale wolę go od pseudo prawicowych polityków PiSu.

Aha, bym zapomniał. Avipro, dajesz du py?
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Augen » 2005-10-22, 09:40:04

wg.mnie zaden na prezydenta sie nie nadaje!!
ani donald ani kaczka
Avatar użytkownika
AugenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 88
Dołączył(a): 2005-07-15, 23:58:04
Lokalizacja: PoLska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Suceed » 2005-10-22, 09:56:07

Dla Polski lepiej będzie jeśli prezydentem zostanie Tusk ! bo jesli zostanie Kaczyński to Oni będa sobie wyprawiać co chcą z tą Polską ! Większość w Parlamencie i człowiek w belwederze :|
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez avipro » 2005-10-22, 11:13:51

Codino napisał(a):
Aha, bym zapomniał. Avipro, dajesz du py?


Wiesz,nawet nie mam ochoty odpowiadać na tak chamskie i durne pytanie....zastanow się trochę nad sobą może co?
Bo Twoje pytanie świadczy tylko o tym jakim jesteś prostakiem...a szczerze mówiąc **** Cie to obchodzi!

Troche kultury prosze !
#Suceed
Avatar użytkownika
aviproNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-10-05, 21:51:19
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Tucker » 2005-10-22, 23:29:38

Kaczynski dla mnie to lama, za przeproszeniem wchodzi w dupe kosciolowi i nic dziwnego ze te wszystkie dewoty leca glosowac na Niego tym bardziej ze poparl Go Rydzyk, tak na marginesie m. in. dlatego PiS wygral. Zreszta sam Lepper przy boku Kaczynskiego to juz porazka. Tusk ma wizje i na Niego bym stawial(po wyeliminowaniu Cimoszewicza) chce m. in. Naprawic stosunki z Rosja(ktore spieprzyl Kwasniewski). Tusk chce zmienic takze opinie Polakow na zachodzie, chce powolac specjalny fundusz do tego i dobrze moze przestaniemy byc za granica zlodziejami i pijakami. Po za tym na reszcie chce ktos zabrac immunitety tym zlodziejom poslom, chce zwiekszyc ich odpowiedzialnosc karna-teraz praktycznie sa nietykalni(w koncu tacy maja pieniadze, nie?), a i zapomnialbym o tym ze chce zmniejszyc diety i przeznaczyc na cele publiczne wiecej kasy. Po za tym obiecal wetowanie dla kazdej ustawy zwiekszajacej bezrobocie w Polsce, a to jest duzo bo te glaby caly czas cos wymyslaja zeby napchac sobie wiecej kasy na konto, to juz jest normalnie paranoja, ale to inna bajka. Tusk chce zeby Polska stala sie przynajznym partnerem dla sasiadujacych dla Nas panstw. Mysle ze to co chce zrobic Tusk powinno mu sie udac bo na to nie trzeba zbyt wielu funduszy w przeciwienstwie do tego co chce zrobic Kaczynski, ktory mysli ze zrobi z Polski panstwo policyjne. Dziekuje to tyle.
Avatar użytkownika
TuckerNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2004-10-01, 15:22:43
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Codino » 2005-10-23, 00:19:55

avipro napisał(a):nie mam ochoty odpowiadać na tak chamskie i durne pytanie

Może jestem dziwny, ale gdy nie mam ochoty czegoś robić to, gdy tylko jest taka możliwość- nie robię tego.
avipro napisał(a):Bo Twoje pytanie świadczy tylko o tym jakim jesteś prostakiem

To, że na pytanie nie odpowiedziałaś też nie najlepiej o Tobie świadczy :lol: .

Poza tym, kiedyś byłem prostakiem, obecnie jestem profesjonalistą(patrz, podpis pod nickiem).
avipro napisał(a):a szczerze mówiąc **** Cie to obchodzi!

Ot, ludzka ciekawość, niemniej, kultura wymaga, byś odpowiedziała na zadane pytanie.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez hitman1986 » 2005-10-23, 10:57:57

Codino napisał(a):niemniej, kultura wymaga, byś odpowiedziała na zadane pytanie.

Heh, i do tej sytuacji pasuje przysłowie "i kto to mówi..."... Codino, dla twojej wiadomości, są granice ludzkiej kultury...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez Suceed » 2005-10-23, 12:26:57

No za kilka godzin wszystko sie wyjaśni :] poznamy wynik walki a być moze castingu bo niektórzy tak nazywają wybory prezydenckie :]
Tusk vs. Kaczyński
Donald vs. Kaczor
Za kilak godzin dowiemy się kto będziez zarządzał disneylandam :]
Dziś anwet wchodząc na forum pwoitała mnie ankieta na temat wyborów prezydenckich :D
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinien zostać prezydentem RP ?

Postprzez BlueMan » 2005-10-23, 21:17:21

No i Kaczyński wygrał...


Kaczor, czy Donald ? I tak oboje nam obrobią kuper :(
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Następna strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości