Bez konsekwencji za Stan Wojenny

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Bez konsekwencji za Stan Wojenny

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-01-13, 01:41:01

Jak już pewnie wiecie, farsą zakończył się proces, w którym praktycznie uniewinniono katów komunistycznych - ludzi pokroju Jaruzelskiego czy Kiszczaka, do tego te ich wypowiedzi: http://fakty.interia.pl/raport/general_ ... -o,1745768 - które są "świętokradztwem" same w sobie, z drugiej zaś strony wystarczy przeczytać historię generała Jaruzelskiego by przekonać się że to "Polak z krwi i kości" zniszczony przez ówczesny ustrój z sierpem i młotem w tle...
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2012-01-13, 15:29:17

Kiszczak uznany za winnego, to mi wystarczy. Kania uniewinniony i to faktycznie jest swego rodzaju farsa.

Co do Jaruzelskiego to w jego sprawie wyrok jeszcze nie zapadł, a mam nadzieję, że będzie jednoznacznie obciążający mimo wszystko. W jednym jednak pan generał rację miał - co do Piłsudskiego. Bo cóż, jakby na to nie spojrzeć, tam też doszło do nadużyć.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

cron