Zbigniew Ziobro

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Zbigniew Ziobro

Postprzez Sago » 2011-11-24, 00:04:04

Zbigniew Ziobro tworzy nową partię. Ciekawe ciekawe... moim zdaniem nawet jeśli wejdą do Sejmu, to nie wygrają, nie przy najbliższych wyborach i oby nie w kolejnych. Jak sądzicie?

http://prawoipieniadze.wordpress.com/20 ... cyliuszem/
Avatar użytkownika
SagoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-09-25, 15:50:28
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-11-24, 00:18:07

Na pewno nie wygrają ale życzę im jak najlepiej. Moim zdaniem Z. Ziobro jest politycznym watażką ale dobrze robi odcinając się od jątrzącego Jarka. Jego poglądy mi nie odpowiadają ale też istnieje potrzeba umiarkowanej prawicy w sejmie dlatego być może bym go nawet poparł.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-24, 10:33:56

Szacun za częściowe wyczyszczenie "Stajni Augiasza" czyli Polskiego Sądownictwa, za dociekliwość i za wywarzony ton, ale...mimo że sympatyzuję, choć już mniej z PiS-em to uważam że to polityczna "bocznica" - zamiast naprawiać i ratować partię "matkę" zebrał grupę ludzi i doprowadził do rozłamu w PiS-ie, a ja widziałem go jako nastepcę Kaczyńskiego :dobani:

Na pewno nie zagłosuję na osoby z jego grona - bo jak napisałem wcześniej - Narodowe Odrodzenie Polski i tyle w temacie.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2011-11-24, 16:59:31

Raczej nie mają szans. Z badań wynika, co prawda, że jest miejsce na nową partię na scenie politycznej, ale nie między PiS a PO tylko na prawo od nich, więc raczej z twarzami Poncyliusza, Ziobry to nie wyjdzie. Dla PJN jedyna szansa to sojusz z Korwin-Mikkem, taka partia wpisywałaby się w pewną skrajną niszę i miałaby przy tym odpowiednią medialność, a Ziobro powinien raczej liczyć na powrót do PiS, bo jego i Cymańskiego raczej trudno sobie wyobrazić wśród liberałów.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zbigniew Ziobro

Postprzez KenWatanabe » 2011-11-24, 17:56:56

dkm1941bismarck napisał(a):zamiast naprawiać i ratować partię "matkę" zebrał grupę ludzi i doprowadził do rozłamu w PiS-ie, a ja widziałem go jako nastepcę Kaczyńskiego :dobani:


To chyba jest troszkę tak w PiSie, że Kaczyński jest niereformowalną postacią. Ziobro wcale nie chciał z PiSu występować, to Jarek go z niego usunął za próby wprowadzania reform które mu nie leżały.

Przede wszystkim nowa siła polityczna powinna być liberalna gospodarczo. Ja widzę całkiem sporo osób które coraz bardziej chciałyby zacząć brać odpowiedzialność na siebie, bo są w stanie i nie mają przy tym zamiaru płacić na innych. A ludzie ci w gruncie rzeczy nie mają swojej reprezentacji w sejmie. Ziobro tej luki na pewno nie załata, bo jak słusznie stwierdził Codino, liberałem to on na pewno nie jest.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości

cron