Andrzej Lepper nie żyje [*]

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-07, 16:09:47

http://niezalezna.pl/14296-gp-ma-nagran ... ent-243201

Ciekawe co wiedział aż tak ważnego że nigdy tego nie ujawnił, a jak ujawniał wcześniej to cała Polska trzęsła się od śmiechu, a potem okazywało się że to 100% prawda - Talibowie w Klewkach, okazali się prawdą...ciekawa sprawa, szkoda że zapewne prawdy jak rzeczywiście było nigdy się nie dowiemy.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-08-07, 17:17:16

To ja jeszcze polecę tą wypowiedź:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-08-07, 22:09:46

W zaszczucie już prędzej bym uwierzył, nie mniej w tak krótkim czasie od zdarzenia bardzo często padają najrozmaitsze teorie i ludzie rzucają oskarżeniami na prawo i lewo, a to wszystko trzeba po kolei sprawdzać, bo ostateczne wnioski muszą być poparte faktami.

Jak dla mnie tę sprawę trzeba wyjaśnić, nie można pomijać żadnych sugestii. Lepper był na tyle ważną osobą, że po jego samobójstwie musi być czysto, nie możemy mieć w tej sprawie jakichkolwiek niejasności.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-08, 10:49:32

Jury Prakopau - dziennikarz prowadzący program powiedział, że Lepper umarł w "zagadkowych okolicznościach", a policja dawała - jak to określił - "jakieś dziwne oświadczenia" w sprawie jego śmierci. Zwrócił uwagę, że gdy popełnił samobójstwo znany białoruski dziennikarz Aleh Biabienin, żądano, aby Białoruś przeprowadziła śledztwo z udziałem międzynarodowych ekspertów. Jego zdaniem, teraz "jest moralne prawo żądać od Polski i Europy przejrzystego śledztwa w sprawie śmierci Leppera. - On był nie tylko znaczącym polskim politykiem, ale też szczerym i bliskim przyjacielem Białorusi - powiedział Prakopau.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Szlag mnie trafia - jak w tajemniczych okolicznościach zginął Polski Prezydent z Polską Elitą, to każdy poza nieszczerymi kondolencjami miał na to wylane, zaszczuto Leppera, to podnoszą się głosy z zagranicy...ręce opadają :mur:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-08-08, 15:56:39

dkm1941bismarck - 08 sie 2011 10:49 napisał(a):Szlag mnie trafia - jak w tajemniczych okolicznościach zginął Polski Prezydent z Polską Elitą, to każdy poza nieszczerymi kondolencjami miał na to wylane, zaszczuto Leppera, to podnoszą się głosy z zagranicy...ręce opadają



Póki co to chyba nie głosy ogólnie z zagranicy a jedynie z Białorusi. A tym nie ma co się przejmować, bo jest oczywiste, że jest to czysta zemsta za to, że kiedyś Polska wtrącała się w ich sprawy i też żądała śledztwa.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-08, 19:58:20

cre[a]tive napisał(a):Póki co to chyba nie głosy ogólnie z zagranicy a jedynie z Białorusi. A tym nie ma co się przejmować, bo jest oczywiste, że jest to czysta zemsta za to, że kiedyś Polska wtrącała się w ich sprawy i też żądała śledztwa.

Po wyczynach pewnego Ministra pewnie i Rosja wkrótce poprze Białą Ruś ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-08-08, 20:21:06

Którego? Rozwiń kwestię jeśli możesz. Link mile widziany.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-08, 20:27:10

Chodziło mi o wyczyny Sikorskiego i jego "kąsaniu" strony Rosyjskiej, a~propos widział ktoś dzisiejsze szyderstwa Ambasadora Rosji przy UE na facebooku ??
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-08-08, 21:00:03

dkm1941bismarck - 2011-08-08, 20:27 napisał(a):idział ktoś dzisiejsze szyderstwa Ambasadora Rosji przy UE na facebooku ??

Widziałem, ale nie offtopujmy w tym wątku - to jest wątek o śmierci Leppera, a nie o tym co jakiś Rosjanin wypisuje sobie na Fejsie...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-10, 00:08:10

Wielu Internautów uważa, że Lepper jako wicepremier w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, poznał niewygodne dla rządzących fakty. "Tajna wiedza", która posiadł miała być niebezpieczna zarówno dla PiS, jak i PO. Postanowiono się go pozbyć przed wyborami, gdyż był człowiekiem nieobliczalnym i nie można mu było nałożyć "kagańca"...

"Andrzej Lepper miał dojście do niejawnych informacji, a potrafił bez ogródek o takich sprawach mówić głośno. Dla mnie jest jasne, że był solą w oku dla tych wszystkich, którzy ten kraj sprzedają i niszczą. Mieli za wiele do stracenia i postarali się, żeby się zabezpieczyć" - pisze Pinio. A ~cieszyc dodaje: "Coś za łatwo i szybko uznano śmierć Leppera przez samo-powieszenie. (...) Zbyt wielu chciało Go zniszczyć, olbrzymia nagonka i fikcyjne procesy. Jeden z niewielu, który nie kradł i nie szkodził Polsce".

http://wiadomosci.wp.pl/gid,13668281,ti ... leria.html
To już zaczyna być niepoważne - "tajna wiedza" polityka, co umarł w polityce kilka lat temu...
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez potter28 » 2011-08-10, 09:59:25

Szukają niepotrzebnie sensacji .. :/
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-08-11, 17:07:37

Znów zaczynają się teorie spiskowe. To samo było przy Smoleńsku (zmowa Tuska z Putinem, zdrada, zamach, sztuczna mgła), to samo jest teraz. Czekam na kolejne jeszcze bardziej oryginalne newsy, jak to podobno aktualna władza wykończyła Leppera. W końcu śmiech to zdrowie ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Andrzej Lepper nie żyje [*]

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-11, 19:46:52

cre[a]tive - zapomniałaś o pogrzebie na NASZ koszt :wsciekly:
Historia pokazuje jak wielu "wybitnych mężów stanu" umierało w XXI wieku :rotfl:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-08-11, 21:08:17

dkm1941bismarck - 11 sie 2011 19:46 napisał(a):cre[a]tive - zapomniałaś o pogrzebie na NASZ koszt :wsciekly:


Nie zapomniałam, ale na urlopie nie chcę się denerwować :angel2:

A propos, jakie były przesłanki, by Lepperowi zrobić państwowy pogrzeb? Ileż to on był vice-premierem, bo coś mi się zdaje, że dość krótko. Poza tym, vice to nie premier, wielki mi polityk i postać znacząca.. Tylko czekam, aż okrzykną, że to męczennik i zginął za Polskę.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-12, 11:37:57

cre[a]tive napisał(a):Tylko czekam, aż okrzykną, że to męczennik i zginął za Polskę.

Poczekaj, zagalopowałaś się - najpierw będzie ulica P.W. Premiera Andrzeja Leppera, potem miasta będą miały honorowych obywateli w postaci Ś.P. Premiera Andrzeja Leppera, potem jakiś nowo-stary okręt-podarunek od US Navy będzie się nazywał O.O.R.P. Andrzej Lepper, pojawią się szkoły P.W. Andrzeja Leppera, święto 05.08 każdego roku P.W. Andrzeja Leppera a dopiero na końcu zostanie beatyfikowany przez Watykan bo kilka tysi ludzi widziało jak się biczował pod wagonem, z którego wysypywał zboże na tory :angel2:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez 108 » 2011-08-14, 16:13:31

Nie będzie żadnych pomników, a wizerunek Leppera się nie zmieni. Minie miesiąc i czytelnicy Wyborczej zapomną o tym, że Lepper jest męczennikiem i ofiarą nacisków i wszystko wróci do normy.
Obecna sytuacja jest raczej efektem jakiegoś dziwnego przesądy, jakoby o zmarłych źle się nie mówi. W Polskich mediach standard.
Avatar użytkownika
108None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2011-07-27, 22:25:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez marchau » 2011-08-14, 19:11:43

Białoruś się interesuje, bo Lepper jeździł tam "w interesach". Interesy to oczywiście pożyczka, której i tak nie otrzymał. A Łukaszenko zapraszał go tylko po to, by ten mu pomógł w celach propagandowych. Lepper był zadłużony, lokal Samoobrony zajmował, wraz ze swoimi ludźmi, nielegalnie, bo już w maju mieli się wyprowadzić. Ogrom niespłaconych długów, które zaciągał najpierw u znajomych, później już u biznesmenów oraz ciężka choroba syna doprowadziła do jego samobójstwa. Nie ma tu żadnej tajemnicy, żadnego spisku. Po prostu nie wytrzymał nerwowo. Trudno się tu dziwić. Partia upadła, została z nim garstka ludzi, praktycznie zerowe szanse na powrót do senatu chociażby. Moim zdaniem nie ma tu nic do badania.
Obrazek
Avatar użytkownika
marchauNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2006-11-18, 14:53:48
Lokalizacja: Gdańsk.
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości

cron