PiS chce zbombardować PO spotami

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Re: PiS chce zbombardować PO spotami

Postprzez KenWatanabe » 2011-07-17, 23:11:10

zuyboy napisał(a):Przyznajesz, że coś jest złe, ale nie chcesz żeby rząd podjął konkretne działania przeciwko temu złu, bo ważniejsze jest dla Ciebie niekrępowanie rynku? Ciekawy masz system wartości.

Dla mnie konkretnym działaniem jest właśnie kampania społeczna. I nie widzę niczego zdrożnego w systemie wartości w którym ceni się wolność wyżej niż poboczne prawa pracownika. Za to wierzę, że interwencjonizm jest zły i jeśli już musi być stosowany to w naprawdę skrajnych przypadkach. A taki brak wiary w człowieka, i to, że można na niego oddziaływać pokojowo to dla mnie oznaka autorytarnego podejścia do tematu.

zuyboy napisał(a):Jakich roszczeń? Odsłuchałem ten 3 spot i nie słyszałem żadnych roszczeń, które by miały zaowocować tym co jest w Grecji.

Mnie się to wydało oczywiste ale ten spot chyba okazuje się bardziej wymagający niż nam się początkowo zdawało. Nie skojarzyłeś tego, że ktoś mówiący o swojej niewydolności finansowej na 3 etatach ma na myśli podwyżkę płac, czy to, że podwyżka płac w sektorze publicznym może być jednym z czynników prowadzących do kryzysu?
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Josephine » 2011-07-19, 00:09:50

Pomijając moje prywatne sympatie i antypatie...Spoty, o których mowa brzmiałyby dla mnie o wiele wiarygodniej, gdyby negacją obecnego rządu zajmowała się nowa partia. W "ustach" tych, którzy wykorzystali swoje pięć minut i którym bardzo szybko odebrali ten czas wyborcy brzmi to co najmniej sztucznie.
http://josephinecoquine.bloog.pl/
Avatar użytkownika
JosephineNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2011-07-01, 20:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 142 gości

cron