Politycy vs Poezja, co jest czym ?

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Czy weźmiesz udział w wyborach do Parlamentu - jeśli TAK to na kogo ?

Ankieta wygasła 2011-10-20, 21:27:04

Nie wezmę udziału !
0
Brak głosów
PO
2
29%
PiS
1
14%
SLD
2
29%
PSL
0
Brak głosów
Ruch Palikota
1
14%
PJN
0
Brak głosów
Nowa Prawica
1
14%
Inna partia
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Re: Politycy vs Poezja, co jest czym ?

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-07-27, 14:17:43

tequila napisał(a):Jeżeli chodzi o temt, który cały czas ciągniesz, to mnie jednak bardziej moje podwórko interesuje i historia mojego kraju.
A skoro tak cie Somalia interesuje, to co sie tam dzieje i co robisz dla tego kraju?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
Nie interesuje mnie Popiełuszko - czepiasz się bez powodu, zapewne musisz być fanatykiem religijnym co widać po Twoich pretensjach co do litery "P" - dla Twojej informacji: historia Polski interesuje mnie do 1795 roku, a wydarzenia z literą "P" miejsce miały w latach 80tych XX wieku dlatego zupełnie mnie to NIE INTERESUJE, a pisać to sobie mogę póki co to zabronione nie jest ;) byle było na temat, zaś Twoje wywody wydaje mi się że na temat nie są, tak jak w tym momencie moje...
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Politycy vs Poezja, co jest czym ?

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-17, 13:35:14

Ciekawy sondaż znalazłem na interii:
Głosów: 2995659
:przestraszony:
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-p ... niki,19411
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Alano27 » 2011-10-11, 13:56:54

kamil napisał(a):
dkm1941bismarck - 2011-07-07, 13:16 napisał(a):Odpowiedzialność zbiorowa w kwestii stadionowych burd to paranoja - wyjdzie na murawę 1 osoba a ukarzą 10 000, gdzie tu logika Stąd zdanie że pomysłodawcę "w wór i Wisłę" bo to kompletny idiotyzm, karać niewinnych za "grzechy" innych

To jest wbrew jakiejkolwiek logice. Nie wiedzą jak sobie radzić z kibolami to zamknęli stadiony. Leczą zło jeszcze większym złem.
Jeśli chodzi o wybory, to w tym "cyrku" - jak ktoś to dobrze ujął, nie ma na kogo głosować. Zastanawiam się czy iść na wybory.


Dokładnie stadiony i miasta zamiast na biletach i tak dalej zarabiać tylko tracą na tym a nasz rząd ma to gdzieś , karając wszystkich po równi wychodzi na to , że porządni , Ci prawdziwi kibice maja sami się wziąć za pseudo kibiców jest to dla mnie śmieszne i tyle .
Po co chodzić na mecze można je obejrzeć w pubie nim się człowiek obejrzy CBA zapuka komuś do drzwi o 6 rano bo tam było się i przykładowo ze 6000PLN kary wyłapiesz bo rzekomo brałeś w czyms tam udział .
Kiedy pada deszcz kocham spacery bo nie widać moich łez ....
Żyje z dnia na dzień i dobrze jest :p
Avatar użytkownika
Alano27None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2011-10-10, 22:52:39
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron