Czy osoby homoseksualne powinny adoptować dzieci ??

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Czy osoby homoseksualne powinny mieć w Polsce prawo do adopcji ??

TAK
2
20%
NIE
8
80%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 10

Postprzez paulina-san » 2011-06-21, 19:51:07

behemoth - 2011-06-18, 21:24:51 napisał(a):Gdyby u nas spróbowano wprowadzić takie stanowisko, zaraz dostalibyśmy niezły opiernicz z UE wraz z wytycznymi co nam wolno, a czego nie :dobani:

I bardzo dobrze, nie będzie żadnego prania mózgu. Ci ludzie po tych 'terapiach' wciąż są homoseksualni.
Avatar użytkownika
paulina-sanNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2011-06-14, 17:12:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy osoby homoseksualne powinny adoptować dzieci ??

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-06-21, 20:02:37

A co Wam homoseksualiści przeszkadzają ?? To nie czasy Adolfa więc niech sobie żyją w spokoju :zdegustowany:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez behemoth » 2011-06-22, 03:21:51

Równie dobrze mógłbym spytać co Ci przeszkadza gazeta wybiórcza, tvn i po. Przeszkadzają, zawadzają i irytują. Obnoszenie się z homoseksualizmem, pikiety, marsze, walki o prawa (w tym adopcji).
http://www.lastfm.pl/user/ksiadz666
http://ftims.pl
Avatar użytkownika
behemothNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2010-03-26, 13:50:03
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-06-22, 13:45:11

behemoth napisał(a):Równie dobrze mógłbym spytać co Ci przeszkadza gazeta wybiórcza, tvn i po. Przeszkadzają, zawadzają i irytują. Obnoszenie się z homoseksualizmem, pikiety, marsze, walki o prawa (w tym adopcji).

Kiedy widzisz - już dawno stwierdzono że homoseksualizm dewiacją nie jest, manifestacje budzą niesmak, zwłaszcza te gdzie 90% to heteroseksualni osobnicy jednego nie można zabronić - manifestowania swojej godności, bo aspekty seksualne pozostają tylko i wyłącznie prywatną sprawą danego człowieka, więc jeśli taki człowiek ma ochotę na cokolwiek legalnego - żadna siła nie ma prawa mu tego pozbawić - co innego:
gazeta wybiórcza, tvn i po
- dla mnie są to najprawdziwsze dewiacje, które stały się modne bo walcząc z "innością" seksualną innych zapominamy o tym że są "sektory" w Polsce, które nadają się tylko i wyłącznie do zamkniętych zakładów i z tym należy walczyć.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 213 gości

cron