Krzyż ofiar katastrofy smoleńskiej

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Czy krzyż powienien zostać przeniesiony?

Tak
20
87%
Nie
3
13%
 
Liczba głosów : 23

Postprzez bufaloxxx » 2010-09-24, 12:44:38

Partyzant - 2010-09-23, 17:32 napisał(a):Co was obchodzi co tam powstanie ?



Już pochowany na Wawelu, obok ludzi "coś" znaczących dla Polski, a jeszcze ma mieć pomnik?? Znawcą polityki nie jestem, ale jak mój przyszły syn zapyta mnie kim był Kaczyński że na Wawelu pochowany i jeszcze pomnik ma pod pałacem, to co ja mu odpowiem? Ze jest bohaterem, bo rozwalił się samolotem??


Partyzant - 2010-09-23, 17:32 napisał(a): Dla mnie tam może nawet każda z osób która zginęła mieć swój pomnik.


Inne ofiary nie zasługują na żadną pamięć, gdyż tylko Lechu zginął z godnością i za Polskę.
"Moja muzyka będzie wieczna. Może mówię głupoty, ale kiedy coś wiemy możemy o tym mówić. Moja muzyka będzie wieczna."
//Bob Marley
Avatar użytkownika
bufaloxxxNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1409
Dołączył(a): 2004-09-13, 19:34:07
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez paimka » 2010-09-24, 22:44:00

Apropo katastrofy. Czytaliście może zaraz po katastrofie rosyjskie fora- szczególnie te o tematyce lotniczej?
Każdy, ale to każdy wypowiadający sie tam Rosjanin twierdził że to jest 100% sprawka ich rządu i służb wewnętrznych. Zresztą cała ta sprawa to ewenement przekręt na skale światową. Chociażby biorąc pod uwagę kwestię egzekwowania prawa.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2010-09-25, 01:23:27

jeśli ustalą, że rosjanie maczali w tym palce wyślę do Władimira Władimirowicza list gratulacyjny, nie ma co roztrząsać był to najgorszy prezydent w historii europy środkowo-wschodniej...

tak btw to 10 kwietnia był w Rosji początkiem sezonu polowań na kaczki
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości

cron