II tura wyborów

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?

Ankieta wygasła 2010-07-02, 23:29:39

Bronisław Komorowski
9
64%
Jarosław Kaczyński
3
21%
Nie idę głosować
2
14%
 
Liczba głosów : 14

Re:

Postprzez KenWatanabe » 2010-07-09, 10:52:31

hitman1986 napisał(a):
petreus007 - 2010-07-08, 16:29 napisał(a):Choć w Polsce, widać to po wyborach, taki system z grubsza istnieje, tylko ta lewica :/ :D

To źle Twoim zdaniem, że na naszej scenie politycznej mamy lewicę ? :zdziwko:
Dobrze, choć moim zdaniem ma za duże poparcie :). Chodziło mi tylko o to, że bez lewicy można by nasz system uznać za dwupartyjny, bo inne partie nic nie znaczą. A tak jest dwu i pół partyjny :D O ile coś takiego istnieje :/
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2010-07-09, 12:06:40

monopol pis i po na władzę mnie już męczy, po prawdzie to ani jedni ani drudzy się do niczego nie nadają, a że sld ma żaden program i oddanie na nich głosu to głos stracony, to głosuje na mniejsze zło... mogli by się w końcu do roboty zabrać a nie idzie im rządzenie jak mi pisanie magisterki:/
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron