Kandydaci na Prezydenta

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Postprzez NightHunter » 2010-06-07, 00:07:41

Demokracjo nie zgwałć opozycji jedną władzą wykonawczo-ustawodawczą. :PPP
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-06-07, 11:11:31

Dlaczego nie? Rządzili już tak komuniści, rządził tak PiS, może teraz niech porządzi tak PO i zobaczymy. Przynajmniej nie będą mogli mówić, że mieli dobre pomysły, ale im ktoś blokował ustawy.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-07, 15:07:14

blues - 2010-06-07, 11:11 napisał(a):Przynajmniej nie będą mogli mówić, że mieli dobre pomysły, ale im ktoś blokował ustawy.

Dokładnie - tego samego zdania jestem.
Tak psioczyli przez to na PiS, że ciekawy jestem jak teraz oni się zachowają. Jak działa PiS już wiemy (nic specjalnego), teraz pora poznać PO.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Oyen » 2010-06-07, 21:54:52

ostatnia prosta mili państwo. kto się dorwie do stołka? ;)

z czego co wiem, nauczyciele nie chcą głosować na Komorowskiego bo chce wydłużyć wiek emerytalny.
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez NightHunter » 2010-06-08, 01:47:39

blues napisał(a):Dlaczego nie? Rządzili już tak komuniści, rządził tak PiS, może teraz niech porządzi tak PO i zobaczymy. Przynajmniej nie będą mogli mówić, że mieli dobre pomysły, ale im ktoś blokował ustawy.

Nie należy popełniać tego samego błędu po raz trzeci. Jak się da jednym wszystko to burdel będziemy mieli zawsze. Nie chodzi tu w najmniejszym stopniu o lubienie jednych czy drugich. Jak się nie drą i na łapy sobie nie patrzą to wielki "uj" z tego wychodzi.
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-06-08, 19:48:38

NightHunter - 2010-06-08, 01:47 napisał(a):Nie należy popełniać tego samego błędu po raz trzeci. Jak się da jednym wszystko to burdel będziemy mieli zawsze. Nie chodzi tu w najmniejszym stopniu o lubienie jednych czy drugich. Jak się nie drą i na łapy sobie nie patrzą to wielki "uj" z tego wychodzi.

W USA, czy w Wielkiej Brytanii taki "burdel" jest od wieków, jakoś z tego powodu nie cierpią.

Chętnie widziałbym PO u pełni władzy, z Prezydentem i nie- koalicyjnym rządem, co jest możliwe po następnych wyborach parlamentarnych. Wtedy się przekonamy, bo już żadnych wymówek nie będzie, ile warte są te wszystkie zapowiedzi o zmianie Konstytucji w kilku ważnych systemowo kwestiach, o reformie finansów publicznych, służby zdrowia, emerytalnej...

Oyen - 2010-06-07, 21:54 napisał(a):z czego co wiem, nauczyciele nie chcą głosować na Komorowskiego bo chce wydłużyć wiek emerytalny.

Nauczyciele, jako funkcjonariusze publiczni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Szefa się nie wybiera.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-06-08, 20:24:16

Codino - 08 cze 2010 19:48 napisał(a):Nauczyciele, jako funkcjonariusze publiczni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Szefa się nie wybiera.


"Szefem nauczycieli" jest minister edukacji.
Czegóż to ja się doczekałam na forum, codino opowiadający się zawsze i wszędzie za wolnością jednostki, odmawia prawa głosu całej grupie zawodowej. Historyczna chwila.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-08, 20:30:35

Najbardziej podoba mi się strona www Komorowskiego :)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re:

Postprzez NightHunter » 2010-06-08, 22:52:47

Codino napisał(a): W USA, czy w Wielkiej Brytanii taki "burdel" jest od wieków, jakoś z tego powodu nie cierpią.


Co się przyjmie w jednym kraju nie musi się przyjąć w drugim. Jakby na tej zasadzie jechać to tak jak w UK i w Polsce nie byłoby spisanej konstytucji. W USA i w Polsce prezydent ma z goła odmienną rolę. Od internetu ci się miesza coś z Koreo Płn. Łap ten shit i nie myśl za dużo bo od tego bania puchnie Jak wygra Twój wódz, to pozdrów od siebie Mira, Irka i Zdzicha i całe cmentarne towarzystwo - w końcu to dla nich będziesz płacił podatki :rotfl:

Codino napisał(a):Nauczyciele, jako funkcjonariusze publiczni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Szefa się nie wybiera.

Zgadzam się w 100% z Tobą. Pójdę nawet trochę dalej - według mnie ludzie ogólnie nie powinni mieć głosu. Władza winna wywierać władze tak jak jest to w Korei Płn albo Mirek, Irek i Zdzichu powinni sobie zrobić na cmentarzu małe wybory. Widzę, że jesteś inteligentny ale na Twoim miejscu oddałbym się na uczenie - nawet prywatne :rotfl2:
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-06-09, 00:28:08

kobieta - 2010-06-08, 20:24 napisał(a):"Szefem nauczycieli" jest minister edukacji.

Prezydent podpisuje ustawy, również te dotyczące szkolnictwa.

kobieta - 2010-06-08, 20:24 napisał(a):Czegóż to ja się doczekałam na forum, codino opowiadający się zawsze i wszędzie za wolnością jednostki, odmawia prawa głosu całej grupie zawodowej. Historyczna chwila.

Czym innym jest wolność, a czym innym są prawa. Równie dobrze państwo może wprowadzić rozporządzenie, że Jan Kowalski ma prawo do pensji, np. 10tys. zł miesięcznie, co nie znaczy, że jak to prawo zostanie mu odebrane, to Jan Kowalski straci wolność. To po prostu inna sprawa.
Nie chodzi też o grupę zawodową nauczycieli, tylko o kategorię pracowników administracji publicznej, gdyż ich interesy są z gruntu sprzeczne z interesem obywatela, któremu mają obowiązek służyć. Interes obywatela - jak najmniejsza i najbardziej wydajna administracja, interes pracownika administracji jest dokładnie odwrotny. Ponadto wszelkie organizacje, a szczególnie tak duże jak państwo, mają tendencję do nadmiernego, nieuzasadnionego rozrostu instytucji. Ciężko o kontrolę nad tym, gdy w tych instytucjach pracują miliony ludzi i są autentyczną siłą wyborczą. To rzecz zwyczajnie niebezpieczna dla państwa, z którą zresztą mają problemy niemal wszystkie współczesne demokracje.

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a):Co się przyjmie w jednym kraju nie musi się przyjąć w drugim.

W naszym świetnie przyjęła się sytuacja, w której jak idzie dobrze, to rządzimy "my", a jak trzeba posypać głowę popiołem, to "oni".

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a): W USA i w Polsce prezydent ma z goła odmienną rolę.

A co to ma do rzeczy?

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a):Od internetu ci się miesza coś z Koreo Płn.

Mógłbyś to wyjaśnić, bo nie bardzo zrozumiałem przejście od spójności władzy wykonawczej do ustroju totalitarnego? Czy w latach 2001- 2007 żyliśmy w państwie podobnym systemowo do Korei Północnej?

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a): Jak wygra Twój wódz, to pozdrów od siebie Mira, Irka i Zdzicha i całe cmentarne towarzystwo - w końcu to dla nich będziesz płacił podatki

Kto jest moim wodzem i dlaczego? Gdy wygra Jarosław, to nie będę płacił podatków?

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a):Pójdę nawet trochę dalej - według mnie ludzie ogólnie nie powinni mieć głosu.

Nie zgadzam się z tym, ale wiele systemów, w których ludzie nie mieli prawa głosu się sprawdzało całkiem nieźle, więc szanuję tę opinię.

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a):Władza winna wywierać władze

Co?

NightHunter - 2010-06-08, 22:52 napisał(a):tak jak jest to w Korei Płn albo Mirek, Irek i Zdzichu powinni sobie zrobić na cmentarzu małe wybory.

To też mógłbyś wyjaśnić, gdyż mam wrażenie, że między aferą hazardową, a Koreą Północną przeoczyłem jakiś żydowsko- masoński spisek.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-06-09, 00:49:12

Codino - 09 cze 2010 00:28 napisał(a):Prezydent podpisuje ustawy, również te dotyczące szkolnictwa


I na tym kończy się jego rola. Na podpisie. Zmiany w systemie edukacji i obowiązki nauczycieli określa i nadzoruje ministerstwo edukacji.

Codino - 09 cze 2010 00:28 napisał(a):Nie chodzi też o grupę zawodową nauczycieli, tylko o kategorię pracowników administracji publicznej, gdyż ich interesy są z gruntu sprzeczne z interesem obywatela, któremu mają obowiązek służyć.


Tak samo jak Ty czy przysłowiowy Kowalski chce być doceniany i godnie traktowany, a zatem również opłacany za swoją pracę w niepaństwowej (prywatnej) firmie, tak samo chce tego nauczyciel czy lekarz i to, że pracują w zawodach, które są budżetówką, ma niby ich dyskryminować? Tak samo ich interes jest sprzeczny z interesem pozostałych obywateli, którzy są poza budżetówką, jak i interes Kowalskiego jest sprzeczny z interesem jego pracodawcy, który chce jak najmniej wydać na płace dla swoich roboli, a jak najwięcej zgarnąć do swojego prywatnego portfela. To, że pracownik ma służyć pracodawcy, nie znaczy, że ma się dawać wyzyskiwać, a tym bardziej iż ma być pozbawiany prawa głosu na kwestie nie dotyczące tylko go, lecz całego kraju, w którym żyje i pracuje.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Codino » 2010-06-09, 12:13:00

kobieta - 2010-06-09, 00:49 napisał(a):I na tym kończy się jego rola. Na podpisie. Zmiany w systemie edukacji i obowiązki nauczycieli określa i nadzoruje ministerstwo edukacji.

Uważasz, że to mała rola? :zdziwko: Przecież podpis znaczy tyle, co "zgadzam się", a nie podpisując może całkowicie reformę zablokować. Rzadko się zdarza, by w Sejmie była większość 3/5, szczególnie jeśli chodzi o odbieranie przywilejów grupom zawodowym. SLD na takie rzeczy się nigdy nie zgadza.

kobieta - 2010-06-09, 00:49 napisał(a):Tak samo jak Ty czy przysłowiowy Kowalski chce być doceniany i godnie traktowany, a zatem również opłacany za swoją pracę w niepaństwowej (prywatnej) firmie, tak samo chce tego nauczyciel czy lekarz i to, że pracują w zawodach, które są budżetówką, ma niby ich dyskryminować?

To nie jest żadna dyskryminacja. Nie każdy musi być nauczycielem w publicznej placówce, czy urzędnikiem, jest wiele ofert pracy i różnie można planować swoją karierę. Decydując się na pracę w pewnych zawodach, zawsze z czegoś musisz zrezygnować. Np. w budżetówce osoba nie może być karana za przestępstwo umyślne z oskarżenia publicznego.
Swoją drogą, zapłaciłabyś choć 10zł za prawo głosu? Ja nie.

kobieta - 2010-06-09, 00:49 napisał(a):Tak samo ich interes jest sprzeczny z interesem pozostałych obywateli, którzy są poza budżetówką, jak i interes Kowalskiego jest sprzeczny z interesem jego pracodawcy, który chce jak najmniej wydać na płace dla swoich roboli, a jak najwięcej zgarnąć do swojego prywatnego portfela.

No i co może zrobić Kowalski, jak mu się warunki pracy nie podobają? Może ją zmienić. Nie idzie strajkować, co się zdarza w budżetówce i paraliżuje pracę ogromnych, państwowych organizacji. A strajkuje się przecież z pieniędzy podatnika.
kobieta - 2010-06-09, 00:49 napisał(a):To, że pracownik ma służyć pracodawcy, nie znaczy, że ma się dawać wyzyskiwać, a tym bardziej iż ma być pozbawiany prawa głosu na kwestie nie dotyczące tylko go, lecz całego kraju, w którym żyje i pracuje.

Ale jaki wyzysk? Pracodawca mało płaci, wprowadza nerwową atmosferę, drze się na pracowników? Idę pracować gdzie indziej.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-06-09, 13:12:17

Codino - wczoraj, o 19:48 napisał(a):Nauczyciele, jako funkcjonariusze publiczni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Szefa się nie wybiera.

Chyba za daleko idziesz z tym szefem. Szefem nauczyciela jest dyrektor szkoły. Jeśli szefem nauczyciela miałby być na końcu tego łańcucha prezydent to równie dobrze można powiedzieć, że prezydent jest szefem każdego Polaka.

Codino - 49 minut temu napisał(a):No i co może zrobić Kowalski, jak mu się warunki pracy nie podobają? Może ją zmienić. Nie idzie strajkować, co się zdarza w budżetówce i paraliżuje pracę ogromnych, państwowych organizacji. A strajkuje się przecież z pieniędzy podatnika.

Strajk jest ogólnie przyjętą dozwoloną formą protestu na całym świecie. Protestują tak ludzie nie tylko w budżetówce, ale wszędzie tam gdzie są odpowiednio silne związki zawodowe.
Przeciętny Kowalski może też domagać się swoich praw przez sąd pracy i w dużych firmach jest możliwe, że się obroni przed złym pracodawcą.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-06-09, 23:47:25

blues - 2010-06-09, 13:12 napisał(a):Chyba za daleko idziesz z tym szefem. Szefem nauczyciela jest dyrektor szkoły. Jeśli szefem nauczyciela miałby być na końcu tego łańcucha prezydent to równie dobrze można powiedzieć, że prezydent jest szefem każdego Polaka.

Jakby szkoły były prywatne, a pensje nauczycielskie wypłacane przez ich właściciela(być może i dyrektora w jednym), to wtedy byłoby tak jak mówisz. Problemem jest też fakt, że nawet programy szkół prywatnych muszą być zatwierdzane przez MEN, w imię sprawiedliwej agitacji u podstaw.

blues - 2010-06-09, 13:12 napisał(a):Strajk jest ogólnie przyjętą dozwoloną formą protestu na całym świecie. Protestują tak ludzie nie tylko w budżetówce, ale wszędzie tam gdzie są odpowiednio silne związki zawodowe.Przeciętny Kowalski może też domagać się swoich praw przez sąd pracy i w dużych firmach jest możliwe, że się obroni przed złym pracodawcą.

Strajk i protest to dwie różne sprawy. Strajki w firmach prywatnych zdarzają się dużo rzadziej niż w państwowych, to raz, a dwa, że strajk w firmie prywatnej jest problemem tylko szefa tej firmy. Sytuacja jest inna gdy w wyniku strajku przestaje działać cała gałąź administracji utrzymywanej przez podatnika.
A domaganie się swoich praw przez Sądy(dlaczego Pracy, a nie Cywilne?) to rzecz już najzupełniej normalna. Podpisujesz umowę o pracę, a po to jest sąd by ewentualne konflikty w tej kwestii rozstrzygać, tego nigdzie nie negowałem.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-06-10, 06:45:45

blues - 2010-06-07, 11:11 napisał(a):Przynajmniej nie będą mogli mówić, że mieli dobre pomysły, ale im ktoś blokował ustawy.
Przynajmniej. Śmieszy mnie trochę ta hipokryzja przeciwników Komorowskiego - ja pamiętam do dzisiaj, jak to Jarek Kaczyński mówił, że jeśli jego brat zostanie Prezydentem, to on nie będzie Premierem. Tak samo jak "premierowanie" Jarosława podczas gdy Prezydentem był Lech.
Wtedy nikt nie wołał o pomstę do nieba, że obaj są z jednego ugrupowania...
Oyen - 2010-06-07, 21:54 napisał(a):ostatnia prosta mili państwo. kto się dorwie do stołka?

Sądzę, że Komor wygra w I turze...
Codino - 2010-06-08, 19:48 napisał(a):Nauczyciele, jako funkcjonariusze publiczni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Szefa się nie wybiera.

Czy to samo dotyczy policjantów, strażaków, żołnierzy i kilka innych grup społecznych zasilających szeregi funkcjonariuszy państwowych ?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-06-10, 07:35:00

hitman1986 - 2010-06-10, 06:45 napisał(a):Czy to samo dotyczy policjantów, strażaków, żołnierzy i kilka innych grup społecznych zasilających szeregi funkcjonariuszy państwowych ?

Jak najbardziej. Ale jakie z nich tam grupy społeczne:)
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-06-10, 17:13:34

Codino - 10 cze 2010 07:35 napisał(a):Ale jakie z nich tam grupy społeczne:)

takie jak kazde inne. Codino, czyli dzielisz ludzi rownych i rowniejszych? jeden ma prawo, inny nie? tak byloby lepiej?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez bioevo » 2010-06-10, 17:22:23

Panowie mam pytanko: słyszałem że za każdy głos, kandydat dostaje 25zł, czy to prawda?

Jeśli tak to mam świetny powód czemu miałbym nie głosować, a jak już, to na pewno bym głosował na Janusz KM :super:
dom seniora konto internetowe hardwood floor chicago
Avatar użytkownika
bioevoNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2009-12-19, 13:31:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-10, 21:40:52

To chyba plotka. Ja pierwsze o tym słyszę.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez hitman1986 » 2010-06-10, 22:29:09

noid - 2010-06-10, 17:13 napisał(a):takie jak kazde inne. Codino, czyli dzielisz ludzi rownych i rowniejszych? jeden ma prawo, inny nie? tak byloby lepiej?

Nie wyczułeś żartu w tej wypowiedzi ?
bioevo - 2010-06-10, 17:22 napisał(a):Panowie mam pytanko: słyszałem że za każdy głos, kandydat dostaje 25zł, czy to prawda?

Prawda. Tak samo jak to, że tak naprawdę Jarek Kaczyński jest kobietą z garbem.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 224 gości

cron