Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez hitman1986 » 2009-04-19, 20:56:44

Wirtualna Polska napisał(a):Janusz Palikot zorganizował na ulicy konferencję-happening. Z koszem wypełnionym "małpkami" - małymi buteleczkami wódki - komentował informacje Radia ZET o tym, że w lutym i kwietniu Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezydenta zakupiło za prawie 3 tys. zł ponad 150 buteleczek wódki, 240 buteleczek whisky i 96 buteleczek koniaku. Palikot pytał, czy prezydent nie jest uzależniony od alkoholu, zapowiedział też, że do środy oczekuje na oświadczenie, że prezydent Lech Kaczyński "jest zdolny do wykonywania funkcji zwierzchnika sił zbrojnych".

więcej tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=17e14


Hm. Sprawa staje się coraz bardziej zastanawiająca. Z jednej strony nie wyobrażam sobie, aby prezydent RP był alkoholikiem, ale z drugiej, gdyby była to prawda, że Kaczyński alkoholikiem jest, to chciałbym, aby urząd opuścił.
Od początku jestem przeciwny temu prezydentowi, to nie jest mój prezydent i nie utożsamiam Polski z prezydentem Kaczyńskim.

A co Wy myślicie? Może mieć problemy? Bo wg mnie coś na rzeczy jest, skoro tyle razy już Kaczyński musi tłumaczyć się ze swojego powiązania z alkoholem.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-19, 21:12:45

Przesadzacie, ja też nie przepadam za Kaczyńskim ale to akurat do niego nie pasuje.

Za to poprzedni prezydent (Kwaśniewski) był ewidentnym alkoholikiem i jakoś wszyscy tylko się śmiali.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-19, 21:38:28

petreus007 napisał(a):Przesadzacie, ja też nie przepadam za Kaczyńskim ale to akurat do niego nie pasuje.


Dla większości z nas nie pasuje słowo alkoholik plus Kaczyński. Ale czy to znaczy, że tak nie jest? Dlaczego tak często wypływa sprawa alkoholu jeśli chodzi o aktualnego prezydenta? Może gość się po prostu bardzo dobrze ukrywa, a coś na rzeczy jest? Tak naprawdę to możemy sobie tylko gdybać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez BlueMan » 2009-04-19, 22:31:34

kobieta napisał(a):Dla większości z nas nie pasuje słowo alkoholik plus Kaczyński.
Dla większości to chyba samo słowo "Kaczyński" nie pasuje, a co dopiero "alkoholizm" :D

Faktycznie zastanawiające jest to, że nie pierwszy raz mówi się o alkoholu wśród ludzi z jakimi otacza się prezydent :/ nie jest to normalne.

petreus007 napisał(a):Za to poprzedni prezydent (Kwaśniewski) był ewidentnym alkoholikiem i jakoś wszyscy tylko się śmiali.
Na pewno nie był :/
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-19, 23:46:57

Dobra :D Przekonaliście mnie. Co prawda nie możemy tego stwierdzić z całą pewnością ale jakaś część prawdy może w tym tkwić. Trochę mnie tylko zbił z tropu ten Palikot.

BlueMan napisał(a):Na pewno nie był :/
No może przesadziłem, ale nie ulega wątpliwości, że lubił wypić i to w momentach w których nie powinien. Trochę mnie to zawsze irytowało.

Prezydent nie powinien z całą pewnością mieć takich problemów jak alkoholizm, ani w ogóle nie powinien pić w czasie w którym pełni swoje obowiązki tj. praktycznie zawsze, poza małymi wyjątkami. Jeśli by mu się to udowodniło to jak najbardziej popieram jego dymisję.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez Ahl-I-Batini » 2009-04-20, 17:03:36

hitman1986 napisał(a):Od początku jestem przeciwny temu prezydentowi, to nie jest mój prezydent

Czyzbys juz zostal na stale na pieknym Cyprze? Podstawy demokracji sie klaniaja.

kobieta napisał(a):Dlaczego tak często wypływa sprawa alkoholu jeśli chodzi o aktualnego prezydenta?

A kto oprocz Palikota poruszyl kiedykolwiek taki temat? Chyba Kalisz w poranku tvn.

petreus007 napisał(a):Za to poprzedni prezydent (Kwaśniewski) był ewidentnym alkoholikiem

Alkoholikiem, ktory ledwie lyknal i juz padal na ziemie? Gdyby na tym polegal alkoholizm to bym optowal za zniesieniem akcyzy na alkohol.

petreus007 napisał(a): lubił wypić i to w momentach w których nie powinien

Moim zdaniem to on nie potrafil wypic w momentach, w ktorych powinien.


A moglbym sie dowiedziec jak alkoholizm przekszadza w sprawowaniu urzedu prezydenta RP?
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez hitman1986 » 2009-04-20, 17:49:49

Ahl-I-Batini napisał(a):Czyzbys juz zostal na stale na pieknym Cyprze? Podstawy demokracji sie klaniaja.

Czy gdziekolwiek zanegowałem, że nie uważam go za p.o. funkcji prezydenta RP ?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez Ahl-I-Batini » 2009-04-20, 17:55:26

hitman1986 napisał(a):Czy gdziekolwiek zanegowałem, że nie uważam go za p.o. funkcji prezydenta RP ?

Czyli mam rozumiec, ze istnieje pewna, ograniczona rownowaznosc stwierdzen - to nie jest moj prezydent oraz to nie jest moja pilka?

Chcesz czy nie. To jest Twoj prezydent.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez hitman1986 » 2009-04-20, 18:01:30

Ahl-I-Batini napisał(a):To jest Twoj prezydent.

Mogę uważać go za prezydenta RP, bo rzeczywiście, głupi nie głupi, ale taki był wybór większości. Ale osobiście nie uważam go za swojego prezydenta (w sensie: nie identyfikuję się z nim, z jego poglądami, itp.).
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez Lawenda » 2009-04-20, 18:50:33

petreus007 napisał(a):No może przesadziłem, ale nie ulega wątpliwości, że lubił wypić i to w momentach w których nie powinien. Trochę mnie to zawsze irytowało.


Wypić nie wypić,pojechał do Anglii mówił po angielsku,do Rosji mówił po rosyjsku,do Niemiec po niemiecku.A a nie miał nawet magistra,a nasz obecny prezydent mimo że teoretycznie jest profesorem nie zna nawet jednego języka,wiecznie obróci się dupą do kogoś ważnego,albo żona mu płaszczyk zapina na brzuchu.Co by nie powiecie o Kwaśniewskim ,przynajmniej zachować się umiał troszkę lepiej niż obecny.

hitman1986 napisał(a):to nie jest mój prezydent i nie utożsamiam Polski z prezydentem Kaczyńskim.


dla mnie prezydentura tego człowieka to jakiś wielki socjologiczny fenomen.Nikt go nie lubi,nikt go nie po popiera -a kurde ktoś go wybrał.No sam się prezydentem nie mianował.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-20, 20:24:04

Prawda jest taka, że ostatnim prezydentem który umiał się zachować był Mościcki :D Dalej jest już tylko pasmo klęsk i niepowodzeń (pod względem zachowania prezydentów).
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez BlueMan » 2009-04-20, 21:50:18

Kwaśniewski wg. mnie idealnie się zachowywał - no nie licząc tych 2-3 przypadków co trochę za dużo mu się wypiło :P To był idealnym prezydentem wg. mnie ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez hitman1986 » 2009-04-20, 21:58:13

BlueMan napisał(a):To był idealnym prezydentem wg. mnie

Wg mnie również - umiał się zachować, miał klasę, znał języki, liczył się na świecie. A Kaczyński ? Ani języków, ani zachowania, nikt go nie chce przyjmować, tylko wszędzie się wpycha na siłę...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prezydent ma kłopoty alkoholowe ?

Postprzez Lawenda » 2009-04-20, 22:42:24

Dla mnie w ogóle PiS i linia polityki Małych Wielkich Braci - wyrosła z jakiś ich kompleksów,nie wiele w tym namysłu nad tym co robią -tylko jakaś walka z urojonym wrogiem.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości

cron