Kotecka przyznała, że w laptopie Ziobry były scenariusze TV?

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Kotecka przyznała, że w laptopie Ziobry były scenariusze TV?

Postprzez hitman1986 » 2008-03-31, 23:52:03

wp.pl napisał(a):Wicedyrektor Agencji Informacji Patrycja Kotecka złożyła prezesowi TVP pisemne wyjaśnienia w sprawie doniesień medialnych dot. scenariuszy, jakie znalazły się w laptopie b. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - potwierdziła wieczorem TVP. Według nieoficjalnych informacji Kotecka przyznała, że w laptopie znajdowało się kilkadziesiąt scenariuszy.
(...)
Większość dotyczyła programów realizowanych dla prywatnej telewizji TV4, dwa scenariusze - według wyjaśnień Koteckiej - dotyczyły reportaży wyemitowanych potem w TVP3 (programy na temat: katastrofy w kopalni Halemba i polonijnego biznesmena, podejrzewanego przez polską prokuraturę o podżeganie do zabójstwa gen. Papały, Edwarda Mazura).

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=15a17

Jesli to prawda, to mamy niemałą aferę... Manipulacja mediami. A niby PiS miało być takie wspaniałe i uczciwe...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kotecka przyznała, że w laptopie Ziobry były scenariusze TV?

Postprzez ET » 2008-04-01, 09:17:29

Mnie już nic nie zdziwi, jestem w stanie uwierzyć w każdą podłość polityka. Zastanawia mnie tylko jak można być aż takim hipokrytą?
Mam nadzieję, że uda się przerwać tą błyskotliwą karierkę raz na zawsze, bo niestety ten pan ma aspiracje prezydenckie!
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości

cron