Hittler i żydzi

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Re: Hittler i żydzi

Postprzez ET » 2008-03-25, 12:51:51

Meth napisał(a):A skąd to wiesz?

Swego czasu dość poważna telewizja jaką jest Discovery wyemitowała przejmujący materiał o naciskach,a potem żądaniach wspólnoty żydowskiej w USA, zabraniających wpuszczania do kraju Żydów europejskich!
Meth napisał(a):Dlaczego tak sądzisz?

A jak inaczej nazwać ich postępowanie wobec Palestyńczyków? Odmawianie im prawa do samostanowienia, budowa muru granicznego, odcinanie Strefie Gazy dostaw podstawowych surowców czy setki zabitych Arabów i czołgi na ulicach palestyńskich miast?
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hittler i żydzi

Postprzez zuyboy » 2008-03-25, 13:00:30

ET napisał(a):A jak inaczej nazwać ich postępowanie wobec Palestyńczyków?Odmawianie im prawa do samostanowienia, budowa muru granicznego, odcinanie Strefie Gazy dostaw podstawowych surowców czy setki zabitych Arabów i czołgi na ulicach palestyńskich miast?

Określenia lepsze niż "nazistowskie" to "niehumanitarne" lub "zbrodnicze" .
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hittler i żydzi

Postprzez Meth » 2008-03-25, 13:38:54

ET napisał(a):A jak inaczej nazwać ich postępowanie wobec Palestyńczyków? Odmawianie im prawa do samostanowienia, budowa muru granicznego, odcinanie Strefie Gazy dostaw podstawowych surowców czy setki zabitych Arabów i czołgi na ulicach palestyńskich miast?

Nie śledzę tego, co się tam dzieje, ale wydaje mi się, że Palestyńczycy w po części sami są sobie winni poprzez organizowanie zamachów terrorystycznych na ludność izraelską. Gdyby przestali cicho wspierać terrorystów to sytuacja mogłaby się uspokoić.
Meth.
Avatar użytkownika
MethNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2004-10-31, 13:22:13
Lokalizacja: z Daleka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hittler i żydzi

Postprzez ET » 2008-03-25, 14:51:33

Meth napisał(a):Nie śledzę tego, co się tam dzieje, ale wydaje mi się, że Palestyńczycy w po części sami są sobie winni poprzez organizowanie zamachów terrorystycznych na ludność izraelską. Gdyby przestali cicho wspierać terrorystów to sytuacja mogłaby się uspokoić.

Tylko cały problem polega na tym, że oczywistym idiotyzmem było ustanowienie państwa żydowskiego z mandatu brytyjskiego na terenach Ziemi Świętej. Wszystkie nieszczęścia, które z tego ulegania Syjonistom wyszły są po prostu winą Brytyjczyków.
Co do Arabów, to o ile ich zamachy są oczywistą zbrodnią, to już motywacja wydaje się całkiem logiczna. Walczą oni po prostu z okupantem, który zajmuje tereny przez nich od wieków zajmowane.
Meth napisał(a):Gdyby przestali cicho wspierać terrorystów to sytuacja mogłaby się uspokoić.

Po cichu? Przecież dla ogromnej części Palestyńczyków Hezbollah (dla szyitów) to coś więcej niż partia polityczna.. to rodzaj partyzantki, mój znajomy Palestyńczyk studiujący w łodzi porównuje ich do AK.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hittler i żydzi

Postprzez Meth » 2008-03-25, 17:14:08

ET napisał(a):Walczą oni po prostu z okupantem, który zajmuje tereny przez nich od wieków zajmowane.

To też zależy od punktu widzenia, w końcu Żydzi byli na tych ziemiach pierwsi, oni zakładali tam pierwsze państwa, to jest ich Ziemia Obiecana.
Meth.
Avatar użytkownika
MethNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2004-10-31, 13:22:13
Lokalizacja: z Daleka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hittler i żydzi

Postprzez ET » 2008-03-25, 18:27:32

Meth napisał(a):To też zależy od punktu widzenia, w końcu Żydzi byli na tych ziemiach pierwsi, oni zakładali tam pierwsze państwa, to jest ich Ziemia Obiecana.

2 tysiące lat temu. Czasy się troszeczkę zmieniły. W czasach najnowszej kolonizacji Ziemi Świętej są oni okupantami.
Nie jestem antysemitą, a jedynie nieprzyjacielem Syjonizmu.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 237 gości

cron