Kontrowersje w PiS

Polski rząd i jego politycy - afery, korupcja, dokonania. Strajki w naszym kraju i poza granicami. Protesty ludzi.

Re: Kontrowersje w PiS

Postprzez ET » 2007-12-09, 03:17:19

Brauning napisał(a):Znów ulegasz propagandzie jakoby coś domowej roboty było gorsze. Wcale tak nie jest. Głównie dlatego, że sam wiesz najlepiej czy dobrze to wykonałeś.
Gdyby iść wg Twojej logiki to powinno się zakazać ludziom zbierać grzybów, bo przecież mogą się zatruć zupą grzybową domowej roboty.
A tak po prawdzie to sam nie zdajesz sobie sprawy jak dużo w sklepach jest lewego alkoholu z banderolami, przemycanego gdzieś z Ukrainy. Wypić coś takiego to jest dopiero odwaga.

Zgadzam się, ze dwa razy trafiłem na ładnie zapakowany szajs. Co do bimbru- piłem może ze dwa razy wżyciu dobrej jakości, wart polecenia. Nie mam zamiaru nikomu zakazywać, stwierdzam fakt że ja tego pić nie będę.
Brauning napisał(a):No to idę i nie wracam...

tylko nie mów, że się obraziłeś ;)
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kontrowersje w PiS

Postprzez Brauning » 2007-12-09, 18:51:48

ET napisał(a):Zgadzam się, ze dwa razy trafiłem na ładnie zapakowany szajs. Co do bimbru- piłem może ze dwa razy wżyciu dobrej jakości, wart polecenia. Nie mam zamiaru nikomu zakazywać, stwierdzam fakt że ja tego pić nie będę.


Ale są tacy, którzy by się chętnie napili, ale nie piją ponieważ Państwo nie pozwala aby ktokolwiek spożył nieopodatkowanego łyczka.

ET napisał(a):tylko nie mów, że się obraziłeś ;)


Hmmm... Nie pomyślę.... :rotfl2:
>> W wielu państwach zachodnich obywatele nie są zmuszani do posiadania dowodu osobistego. W UK i USA nie ma nawet obowiązku posiadania dokumentu ze zdjęciem. Obowiązek posiadania dowodu osobistego wprowadził Hans Frank - Generalny Gubernator na okupowanych terenach Polski <<
Avatar użytkownika
BrauningNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2007-11-06, 22:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kontrowersje w PiS

Postprzez ET » 2007-12-12, 19:19:44

Brauning napisał(a):ktokolwiek spożył nieopodatkowanego łyczka.

Nie ma zakazu robienia wódki na własny użytek.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kontrowersje w PiS

Postprzez Brauning » 2007-12-12, 20:40:24

Właśnie w tym tkwi problem, że jest. Nie możesz pędzić bimbru na własny użytek jeśli nie masz koncesji. Odsyłam do ustawy.
>> W wielu państwach zachodnich obywatele nie są zmuszani do posiadania dowodu osobistego. W UK i USA nie ma nawet obowiązku posiadania dokumentu ze zdjęciem. Obowiązek posiadania dowodu osobistego wprowadził Hans Frank - Generalny Gubernator na okupowanych terenach Polski <<
Avatar użytkownika
BrauningNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2007-11-06, 22:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kontrowersje w PiS

Postprzez ET » 2007-12-12, 22:25:06

Teoretycznie tak, ale nikt nie ściga za bimber na własny użytek.
Temat zamykam, bo zmieniliśmy drastycznie temat. Jeśli będziecie chcieli ciągnąć temat bimbru, dajcie znać, wtedy wydzielę.
[mod]W razie próśb o utworzenie osobnego topicu z wątku o bimbrze,zróbcie takowy. Nie wydzielam od razu, bo nie sądzę, by było to konieczne.ET [/mod]
Ostatnio edytowano 2007-12-12, 22:32:23 przez ET, łącznie edytowano 1 raz
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Społeczeństwo i Polityka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości

cron