(Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Gorące wydarzenia z Europy i reszty Świata.

(Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Gerno » 2007-04-22, 18:01:00

FILM
Obejrzałem już 40 minut tego filmu i jestem zszokowany, dla mnie to jakiś kompletny kosmos, warto posiedzieć i dowiedzieć się jaki kit nam wciskają, to co obejrzałem wydaje mi się bardzo prawdopodobne i jestem cholernie wkurzony, zaskoczony i nie wiem co jeszcze.Gotuje się po prostu.SZLAK MNIE TRAFIA! :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
Nie wiem czy w Was też wzbudzi to taką wściekłość ale jestem strasznie tym oburzony.(oburzony to mało powiedziane, nie chce przeklinać :wsciekly: )
Avatar użytkownika
GernoNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 767
Dołączył(a): 2007-04-18, 20:56:01
Lokalizacja: Toruń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez thalcave » 2007-04-22, 18:36:46

Tak bardzo się denerwujesz, że kit Ci wcisneli.
Posty pisz mniej agresywnie... prawie się przestraszyłem :/
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez BlueMan » 2007-04-22, 18:57:06

Hmmm.... oglądam to...

Faktycznie niesamowicie zagadkowe to jest.


Przedstawiają wszystkie fakty, na pewno niektóre wyolbrzymiając, ale mimo wszystko jestem w stanie w to wszystko i takie zbiegi okoliczności uwierzyć...

najbardziej zastanawiająca jest ta dziura w Pentagonie - jest tylko dziura, a gdzie ślady po skrzydłach, silnikach, itp. Gdzie w ogóle sam samolot?
Czy ja sobie dobrze przypominam i jak Boing uderzył w WTC to było widać część ogonową? To dlaczego w Pentagonie nie widać samolotu? :|
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Gerno » 2007-04-22, 19:09:26

No przepraszam poniosło mnie.
A jeśli chodzi o brak szczątków to powiedzieli że wyparowały co jest totalnym absurdem, ponieważ jednocześnie stwierdzili że zidentyfikowali ok.180 zwłok, jakim cudem więc stopiły się tytanowe silniki i reszta samolotu, a ludzkie ciała nie? Z filmiku zrozumiałem że tytan topi się w ponad 1000 stopniach Celsjusza, kolejny absurd to to że była tam dziura o szerokości ok.9 metrów a powinna byś kilkakrotnie większa ze względu na rozmiary samolotu.I jakim cudem ten "samolot" przebił się przez trzy betonowe ściany.
Avatar użytkownika
GernoNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 767
Dołączył(a): 2007-04-18, 20:56:01
Lokalizacja: Toruń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez cre[a]tive » 2007-04-22, 20:01:10

film oglądałam już dość dawno.
wydaje się prawdopodobny. nie oburzył mnie co prawda, lecz utwierdził w przekonaniu, że cała tak uwielbiana przez wielu ameryka to jeden wielki kit, w wielu kwestiach. i pomimo, że skończyłam studia z filologii angielskiej w specjalności amerykanistyka, to nie za dobre zdanie mam o tym kraju. wiele czynników na to wpływa. te ich różne machlojki, wszczynanie nie do końca potrzebnych konfliktów przede wszystkim. ale to już inny temat

z kolei zastanawia mnie czemu film jest dostępny tylko w necie, a najszerszej opinii publicznej czyli poprzez tv go nie udostępniono. czyżby żadna stacja nie miała odwagi? a może się mylę i film był gdzieś w tv emitowany?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez kosmowski.be » 2007-04-22, 20:05:35

kobieta napisał(a):z kolei zastanawia mnie czemu film jest dostępny tylko w necie, a najszerszej opinii publicznej czyli poprzez tv go nie udostępniono. czyżby żadna stacja nie miała odwagi? a może się mylę i film był gdzieś w tv emitowany?


film nie tylko w necie. kiedys byl dolaczony do jakiejs gazety na dvd

a co do samego filmu to to wszystko wydaje mi sie "troche" naciagniete..
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Globi » 2007-04-22, 20:25:43

Z innej beczki:
Daawno daaawno temu zdobyłem kopie tego filma w postaci RMVB, problem miałem taki że mój ojciec też to oglądał, a że mój staruszek jest lekażem medycyny alternatywnej ( w dużym skrócie ;p ) i posiada własną fundacje, ma mase znajomych i musiałem zużyć całe pudełko czystych płyt cd-r ;p

Z tej beczki:
USA posiada w kij dużo sekretów, nie wyjaśnionych do końca sytuacji (np. nie wiadomo czy wogle Amerykanie na księzycu wyladowali bo na tym filmie z lądowania na księżyc flaga zachowuje sie jakby był wiatr, albo spod lądownika nie wydać żadnego krateru z księżycowego piasku ;p ). Fakt faktem można odniesć wrażenie że w USA lud niekoniecznie decyduje kto nim ma rządzić (ktos odkrył że głosy w ostatnich wyborach prezydenckich usa były fałszowane). Prawo w USA czasem też jest durne (wiecie że jeżeli byście sprzedawali tam nektarynki (czy brzoskwinie, nie pamiętam zbytnio) w wieklości mniejszej niż 8 cm zostali byście ukarani grzywną w wysokości 100 $ za skrzynke ? ).

Cóż, nic nie jest pewne ;p
"Nothing is impossible. Except that the state of your mind makes it so." - John R.R. Searl
Avatar użytkownika
GlobiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2006-11-18, 16:19:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez winet » 2007-04-22, 21:43:17

Moim zdaniem w samym filmie jest coś prawdy, ale skoro rząd USA miał coś przekręcić, to dlaczego autorzy filmu nie mieli ponaciągać faktów dla większego rozgłosu? A film w necie już dawno oglądałem i nie zrobił na mnie większego wrażenia :)
My Dream...My Love...My Life...
Manchester United
Avatar użytkownika
winetNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 2007-03-08, 21:49:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez hitman1986 » 2007-04-22, 22:11:28

Właśnie skończyłem oglądać - ciekawe, nie powiem. Dla zainteresowanych: http://geocities.com/killtown/
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Lary » 2007-04-23, 10:31:34

Wiadomo... zawsze uda się cześć naciagnac, ale generalnie wcale nie byl bym zdziwiony, gdyby to byla prawda... dlaczego....? Bo takie akcje sa na porzadku dziennym. Wszystkie panstwa w obronie swoich interesow robia machlojki i naprawde... malo sie przejmuja swoimi obywatelami. USA bynajmniej nie jest wyjatkiem... wystarczy spojrzeć na Europe podczas 2WŚ... kombinowali co nie miara :| Chcecie miec rzady demokracji i "prawa"... to macie :]
"A government big enough to give you everything you want, is strong enough to take everything you have." by Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
LaryNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 713
Dołączył(a): 2006-12-20, 18:56:25
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Q3lo » 2007-04-23, 13:43:54

Wczoraj obejrzałem sobie całość i musze powiedzieć ze daje dużo do myślenia.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez hitman1986 » 2007-04-24, 01:01:14

Zapraszam do obejrzenia tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=wNNTcHq5 ... ed&search=
Ostatnio edytowano 2007-04-24, 08:30:08 przez hitman1986, łącznie edytowano 1 raz
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez NightHunter » 2007-05-13, 15:20:13

Gerno napisał(a):Obejrzałem już 40 minut tego filmu i jestem zszokowany, dla mnie to jakiś kompletny kosmos, warto posiedzieć i dowiedzieć się jaki kit nam wciskają, to co obejrzałem wydaje mi się bardzo prawdopodobne i jestem cholernie wkurzony, zaskoczony i nie wiem co jeszcze.Gotuje się po prostu.SZLAK MNIE TRAFIA!
Nie wiem czy w Was też wzbudzi to taką wściekłość ale jestem strasznie tym oburzony.(oburzony to mało powiedziane, nie chce przeklinać )


Niezłe kffiatki... Jak się to ogląda to już naprawde nie wiadomo w co wierzyć. Na coś takiego nigdy nie znajdą namacalnych dowodów, a nawet jeśli znajdą to i tak ameryka pozostanie tym czym była. Osobiście jakoś nie jestem przekonany co do faktów na temat zamachu na WTC ani do wiarygodności tego filmu. Wkonću nic nie jest czarne albo białe... jest coś pośrodu, a my możemy domyślać się jedynie całe życie.
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: (Prawdopodobnie)Cała prawda o 11 września

Postprzez Artsf » 2007-05-13, 17:09:03

Był to zamach i budynki zawaliły się na skutek uderzeń samolotów i zawiązanych z tym wubychów zbiorników z paliwem.Na skutek olbrzymiej temperautury konstrukcja stalowa budynków uległa okdształceniu a zwłaszcza stropów co spowodowało zawalenie się obiektów.Aby dokładniej to wyjaśnić dodam że najważniejszą tego przyczyną była konstukcja stropów (schemat statyczny) , które podparte z jednej strony były na podporze przegubowo - przesuwnej a z drugiej na przgubowo nieprzesuwnej.Po jakimś czasie na skutek odkształceń m.in. ugięcia nastąpiło przesunięcie belek stropowych i uderzenie w strop poniżej.Jest to potężnana siła tak że stropy na niższych kondygnacjach nie wytzymały tego i budynek się zawalił w krótkim czasie.
I stąd te "ekzplozje" słyszane u góry.Wieża , w którą uderzył drugi samolot zawaliła się wcześniej ponieważ zotała trafiona w narożnik a to mocno naruszyło stabilność obiektu co zresztą widać jak górna część budynku się przechyla.
Gdyby stropy w budynkach były obustronnie sztywno zamocowane prawdopodobnie wytzymały by takie obcążenie.
Odnośnie wypadku lotniczego - dotyczy wieżowca Empire State Building - bubynek się nie zawalił gdyż w tamtych latach jeszcze nie probukowano tak dużych samolotów.
Avatar użytkownika
ArtsfNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1344
Dołączył(a): 2006-01-08, 19:36:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności ze Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości

cron