11.11.11

Gorące wydarzenia z Europy i reszty Świata.

Re: 11.11.11

Postprzez unter » 2011-11-16, 22:11:57

dkm1941bismarck napisał(a):
unter napisał(a):Natomiast samo zjawisko Foo fighter, z końca II wojny światowej, jest od 40 lat wyjaśnione.

Oj ktoś tu kłamie xD

Ejże?
A co wiesz o Wunderwaffe?
A może znasz odpowiedz na pytanie, dlaczego oficjalne dokumenty zostaną przypuszczalnie odtajnione za 50 - 70 lat? W zależności od źródła.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: 11.11.11

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-16, 22:16:45

unter napisał(a):Ejże?
A co wiesz o Wunderwaffe?
A może znasz odpowiedz na pytanie, dlaczego oficjalne dokumenty zostaną przypuszczalnie odtajnione za 50 - 70 lat? W zależności od źródła.

Waćpan pisałeś że FF jest od 40 lat wyjaśnione, stąd kontrargument, a co do Wunderwaffe:
Teorii próbujących wyjaśnić zjawisko foo fighterów jest wiele. Oto niektóre z nich:

1. Flary, wystrzeliwane przez wyznaczone niemieckie baterie przeciwlotnicze jako wskazówki dla nocnych myśliwców.
2. Tajna broń Hitlera, opracowywana w tajnym laboratorium SS na przedmieściach Wiednia, mająca zakłócać pracę urządzeń elektrycznych alianckich samolotów.
3. Dyskopodobne prototypowe samoloty niemieckie z napędem odrzutowym.
4. Samoloty Messerschmitt Me 163 Komet z silnikami rakietowymi.
5. Pioruny kuliste.
6. Ognie św. Elma.
7. Odbłyski świetlne na pleksiglasowych szybach samolotów.
8. ETH (ang. ExtraTerrestial Hypotesis) – sugerująca pozaziemskie pochodzenie zjawiska.

Wszystkie te teorie mają słabe strony:

1. Flary świetlne leciałyby w górę lub opadały w dół, nigdy nie towarzyszyłyby samolotom i to przez dłuższy czas.
2. Istnienia "zakłócacza przyrządów" nigdy nie potwierdzono.
3. Podobnie jak dyskopodobnych samolotów. Nigdy nie znaleziono w Niemczech ani projektów, ani gotowych maszyn takiego typu.
4. Me-163 Komet mógł utrzymać się w powietrzu ok. 15 minut i nie był przystosowany do latania, a szczególnie lądowania, w nocy.
5. Pioruny kuliste są zjawiskiem niezwykle rzadkim i nigdy nie występują w grupach.
6. Ognie św. Elma to nikłe wyładowania elektryczne pojawiające się na szczytach masztów i krańcach rei żaglowców na krótko przed burzą; nie przybierają form kulistych i nie poruszają się samoistnie.
7. Teoria o odbłyskach świetlnych, możliwa do przyjęcia jeśli chodzi o obserwacje pilotów samolotów, w żaden sposób nie wyjaśnia obserwacji dokonanych przez marynarzy.
8. Jedynie prawdopodobne wydają się obserwacje pod koniec wojny nad III Rzeszą, gdyż wtedy według Igora Witkowskiego prace nad Dzwonem były na zaawansowanym etapie. Istnienia urządzenia oficjalnie nie potwierdzono.

Sądząc z poszczególnych relacji, prawdopodobnie jest to nie jedno, a z co najmniej kilka odrębnych zjawisk: obserwowane obiekty różniły się kształtem, kolorem, wielkością, liczebnością, a jedyną ich cechą wspólną była szybkość i zdolności manewrowe. Większość świadków – poza jednym – nie wspomina także o wydawanych przez foo fightery dźwiękach
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-11-16, 22:49:45

Zazwyczaj mówiąc o Wunderwaffe mamy na myśli jeden rodzaj broni, w rzeczywistości było ich kilka, łącznie z bomba atomowa i środkami do przenoszenia.
3. Podobnie jak dyskopodobnych samolotów. Nigdy nie znaleziono w Niemczech ani projektów, ani gotowych maszyn takiego typu.
Nie znaleziono gotowych maszyn. Ale w ręce amerykanów wpadły niekompletne plany maszyn latających o kształtach w niczym nieprzypominających ówczesnych samolotów. Przy okazji zgarnęli tez resztki kadry konstruktorów.

8. Jedynie prawdopodobne wydają się obserwacje pod koniec wojny nad III Rzeszą, gdyż wtedy według Igora Witkowskiego prace nad Dzwonem były na zaawansowanym etapie. Istnienia urządzenia oficjalnie nie potwierdzono.
Blad. Na filmach dokumentalnych kręconych przez amerykańskie ekipy filmowe wyraźnie widać gotowe Glocken To z czym należy się zgodzić, to fakt, ze nigdy nie potwierdzono istnienia Dzwonu.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-16, 22:57:49

Ojtam ojtam - w necie nie znalazłem treści świadczących że to Wunderwaffe, nie znalazłem też treści że ktokolwiek to był/jest w stanie wyjaśnić, jedyne co możemy to pooglądać sobie fotki takie jak ta: Obrazek
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-11-16, 23:08:27

Myślę, ze fotkę możemy przyjąć za wizje końca świata, czyli 12.12.12
Na wszelki wypadek nie biorę długoterminowych kredytów.
:)

Wunderwaffe - pomysł na nowy watek zakiełkował mi przy okazji Twojego rysunku Bismarcka.
Musze tylko pozbierać do kupy źródła z których kiedyś korzystałem.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-16, 23:10:25

unter napisał(a):Wunderwaffe - pomysł na nowy watek zakiełkował mi przy okazji Twojego rysunku Bismarcka.
Musze tylko pozbierać do kupy źródła z których kiedyś korzystałem.

Jestem ZA :ok: najlepiej podobałby mi się zakładka na BF "teorie spiskowe" i coraz bardziej nabiera mnie ochotą zmolestowania Blue :hyhy:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Aktualności ze Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości

cron