Kaddafi nie żyje!

Gorące wydarzenia z Europy i reszty Świata.

Postprzez junior » 2011-10-23, 14:28:58

w nocy była sekcja kadafiego.. .ciekawe co za brednie tym razem ogłoszą, pewnie że został obezwładniony 15 metrów nad ziemią przy użyciu sztucznej mgły i broni magnetycznej:P
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-23, 15:13:08

Co jak co ale dkm przekonujecie mnie panowie tymi cytatami, zwłaszcza dkm.
Jest wielce prawdopodobne, że to jakaś bezczelna prowokacja :)

A ludźmi łatwo jest manipulować bo słuchają bardzo selektywnie i wierzą w to w co chcą.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-10-23, 17:02:09

jak dla mnie te cytaty, to kolejny "z dupy wzięty" ekspert, jak ten mechanik co na filmach udowadniał, że instalacja rozpraszająca ładunki na skrzydłach samolotu służy do rozpylania za samolotami środków które umożliwiają kontrolę nad mózgami ludzi, na co dowodem miały być smugi kondensacyjne za samolotami...
tak btw czy ten cały Steve Pieczenik to nie ten sam który w audycji radiowej niejakiego Alexa Jones'a przekonywał w maju 2011 roku, że Osama bin laden umarł w 2001 roku na Zespół Marfana, to jakim cudem niby potem go porwano a potem sfingowano śmierć?
jak dla mnie trochę to bezsensu, skoro zastosowano tą samą technikę co na kadafim
http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Pieczenik
tu można o gościu poczytać
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-23, 18:50:55

junior napisał(a):jak dla mnie te cytaty, to kolejny "z dupy wzięty" ekspert, jak ten mechanik co na filmach udowadniał, że instalacja rozpraszająca ładunki na skrzydłach samolotu służy do rozpylania za samolotami środków które umożliwiają kontrolę nad mózgami ludzi, na co dowodem miały być smugi kondensacyjne za samolotami...
tak btw czy ten cały Steve Pieczenik to nie ten sam który w audycji radiowej niejakiego Alexa Jones'a przekonywał w maju 2011 roku, że Osama bin laden umarł w 2001 roku na Zespół Marfana, to jakim cudem niby potem go porwano a potem sfingowano śmierć?
jak dla mnie trochę to bezsensu, skoro zastosowano tą samą technikę co na kadafim
http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Pieczenik
tu można o gościu poczytać

Ekhm z tego co wiem to Alex Jones raczej [+++18+++] się nie zajmuje bo jego osiągnięcia w odkrywaniu światu przestępstw usa na ludziach są duże - wspomniałeś o rozpylaniu, A.J. jako pierwszy publicznie zagrzmiał gdy 5000 ludziom w usa zaczęły nici spod skóry wyłazić, oczywiście chemitrails nikt pod uwagę nie brał bo to niepoważne że niby teoria spiskowa - ja osobiście nie wierzę żeby A.J. poszedł drogą David`a Icke i oparł się o wywiad z osobą nawiedzoną, nie twierdzę też że to w 100% prawda - po prostu w przypadku usa WSZYSTKO jest możliwe, nawet eskortę Bin Ladena, Saddama i Kaddafiego na Księżyc xD
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kaddafi nie żyje!

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-23, 20:37:04

dkm1941bismarck napisał(a):nie twierdzę też że to w 100% prawda - po prostu w przypadku usa WSZYSTKO jest możliwe, nawet eskortę Bin Ladena, Saddama i Kaddafiego na Księżyc xD

A ja nie sądzę, że wszystko jest możliwe :P.
Nie przekonuje mnie też kto to mówi, bo jak czytam o samym Pieczeniku to mimo, że wydaje się być człowiekiem poważnym, jednak końcówka, z tym pozorowanym atakiem z 11/09 trochę go dyskredytuje jako człowieka który szuka na siłę.

Ale to co mówi w wywiadzie jest po prostu nad wyraz logiczne i prawdopodobne. Ta wersja którą serwują nam media brzmi natomiast jak jakieś kompletne sci-fi w filmie sensacyjnym o UFO. Sam nie jestem zwolennikiem tzw "teorii spiskowych" ale nie trzeba być Columbo żeby zobaczyć, że coś tutaj nie gra. Wystarczy spojrzeć na sprawę z dystansu, porównać do wcześniejszych doświadczeń i przykładów z historii.

Jak jutro nam powiedzą, że papież zginął przechodząc przez pasy bo potrącił go papamobile to oczywiście wyda nam się to możliwe ale wątpię by takie zbiegi okoliczności w istocie się zdarzały. Dlatego wciąż uważam, że ludzie uwierzą we wszystko.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-10-23, 22:26:07

jak oglądam programy o wyczynach fbi i cia to się czasem zastanawiam kto wymyśla bardziej niedorzeczne historię oni czy Ci spiskowcy, tak swoją drogą to jestem coraz głębiej przekonany, że za facebookową rewolucją nie stoją niezadowolone narody a agenci obcych służb...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-23, 22:33:10

junior napisał(a):jak oglądam programy o wyczynach fbi i cia to się czasem zastanawiam kto wymyśla bardziej niedorzeczne historię oni czy Ci spiskowcy, tak swoją drogą to jestem coraz głębiej przekonany, że za facebookową rewolucją nie stoją niezadowolone narody a agenci obcych służb...

Wiesz co mówią o Rewolcie w Rosji tej Październikowej ?? Że to konfrontacja Pruskich i Carskich szpiegów i że wygrali Pruscy bo doprowadzili do chaosu u przeciwnika - na CIA najlepiej pasuje jedno słowo: SZATAN, wystarczy zapoznać się z historią państw Ameryki Południowej by przekonać się że usa kierują chorzy i obłąkani wariaci, którzy omyłkowo miast w zamkniętych szpitalach przebywają na wolności.

Co do "FB revolution" - polecam teorie spiskowe oczywiście "", ponoć teoria ta ma to do siebie że to fikcja - jednak historia pokazuje że w tym świecie wszystko jest możliwe.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez anetago » 2011-10-23, 23:08:07

calkiem sie z toba zgadzam. tak to juz jest na swiecie jak jestes normalny to najlepiej by cie zamkneli, albo poddali kaze smierci http://blueforum.eu/ , ale jak jestes wariatem to zadzisz krajem.
Avatar użytkownika
anetagoNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-10-23, 22:56:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Aktualności ze Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości

cron