Kaddafi nie żyje!

Gorące wydarzenia z Europy i reszty Świata.

Kaddafi nie żyje!

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-20, 23:11:05

Na początek wypada zapytać czy w ogóle w to wierzycie, bo to jeszcze nic pewnego, aczkolwiek całkiem prawdopodobnego. A potem podsumować Libijskie wydarzenia, bo to już zdaje się końcówka.

Reuters napisał(a):Kaddafi zmarł w Syrcie w wyniku odniesionych ran - poddała agencja Reutera, powołując się na wysokiego rangą przedstawiciela nowych władz Libii. Media pokazują zdjęcie, które najprawdopodobniej przedstawia zmasakrowanego dyktatora. Telewizja Al-Jazeera pokazała nagranie, na którym widać wyraźnie, jak tłumy rebeliantów ciągnęły po ulicach ciało byłego libijskiego dyktatora.


Jak podała agencja Reutera obalony dyktator ukrywał się w kanale odpływowym w Syrcie. - Nie strzelajcie! Nie strzelajcie! - krzyczał według relacji NRL, kiedy go schwytano. Media pokazują zdjęcia dwóch kanałów burzowych. Najprawdopodobniej to w nich zbiegły z konwoju dyktator ukrył się razem z ochroniarzami. I to tam go schwytano.


źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... atora.html


Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kaddafi nie żyje!

Postprzez unter » 2011-10-21, 00:04:21

Jednego despoty mniej.
Ciekawe jak zareagował jego przyjaciel, Sarkozy.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-21, 07:13:49

Taaa przecież "zabili" największego terrorystę wszechczasów, to teraz przyszła pora na Pułkownika - ciekawe jak nato wytłumaczy ewentualny powrót - zapewne media przemilczą, nie zobaczę WIARYGODNYCH źródeł nie uwierzę kłamcom z Europy.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-10-21, 12:29:09

W artykule Newsweeka można zobaczyć drastyczny film z Kadafim ciężko rannym, wleczonym po ulicy przez powstańców. Jak dla mnie to rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Link do artykułu na Newsweeku

Inną sprawą jest, iż na świecie brak oburzenia na to, co się stało - został schwytany dyktator, tyle że ludzi za zbrodnie i łamanie prawa osadza się w więzieniach tudzież odbiera im życie za karę w cywilizowany sposób, a nie zabija w podły, bestialski sposób. Nie wspominając o tym, iż Kadafi poddał się i błagał by do niego nie strzelać. Nie stawiał oporu. Mimo wszystko został zamordowany, wykonano na nim publiczny lincz.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2011-10-21, 12:39:06

W złe ręce się oddał.
To przecież dzikusy, więc czego się spodziewał? Że powiedzą do niego "fajnie, że się poddałeś. Wybaczamy ci. Idź w spokoju skoro tego chcesz. Teraz będziesz zwykłym Kowalskim". To oczywiste było, że emocje puszczą i ktoś z tłumu pierwszy rzuci kamieniem, czy strzeli! :zdegustowany:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Kaddafi nie żyje!

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-21, 14:09:07

BlueMan napisał(a):W złe ręce się oddał.

To nie do końca tak, oni go znaleźli w jakimś tunelu. Nie miał wyboru komu się poddać, bo wkoło byli sami powstańcy.

cre[a]tive napisał(a):został schwytany dyktator, tyle że ludzi za zbrodnie i łamanie prawa osadza się w więzieniach tudzież odbiera im życie za karę w cywilizowany sposób

Ludzi za zbrodnie i łamanie praw człowieka przeważnie się nagradza i otacza opieką polityczną USA i NATO. A potem jak już wybucha bunt, a opiekuni nie są na tyle silni by się mu postawić albo wychodzi na jaw, że przez cały czas wspierali despotę to się wtedy zrywa z nim wszelkie kontakty, wysyła wojsko i dopuszcza do linczów ku uciesze gawiedzi. A wszystko to ku chwale asekuracyjnej polityki rządów i obronie zachodnich "demokracji", a co za tym idzie także obronie praw człowieka, która jest jej postulatem :).

cre[a]tive napisał(a):Nie wspominając o tym, iż Kadafi poddał się i błagał by do niego nie strzelać.

Tego akurat nie wiemy, bo nie ma filmu ze strzałem. Pułkownik Kadafi proszący o litość to dla mnie trochę propagandowy obrazek mający podreperować ego powstańców. Ja myślę, że nie dał im tej satysfakcji, co zresztą mogło spowodować strzał.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-21, 16:00:20

http://www.990px.pl/wp-content/uploads/ ... 662760.jpg
Ten obrazek porusza - hipokryzja, ale to wiadomo nie od dzisiaj ;)
A mnie się wydaje że to mógł być jeden z podobno dużej ilości sobowtórów Pułkownika.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Alano27 » 2011-10-22, 06:16:41

Na pewno potwierdzą jego tożsamość badając DNA raczej wydaj mi się , że to był Kaddafi we własnej osobie .
Ciekawe jak Libia teraz gdy już go nie ma rządzić się będzie ;)
Kiedy pada deszcz kocham spacery bo nie widać moich łez ....
Żyje z dnia na dzień i dobrze jest :p
Avatar użytkownika
Alano27None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2011-10-10, 22:52:39
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-10-22, 09:24:55

usankcjonowane morderstwo, bez procesu, by nie wyszły niewygodne informacje
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re:

Postprzez Alano27 » 2011-10-22, 17:56:10

junior napisał(a):usankcjonowane morderstwo, bez procesu, by nie wyszły niewygodne informacje

Tak myślisz nie sadze by tak było jak piszesz inaczej jego syn , którego pojmali podzielił by jego los , każdy dostaje to na co zasłużył .
Proces winien się odbyć ale kara jest sprawiedliwa za to czego dokonał pewnie nie jedną dusze ma na sumieniu.
Kiedy pada deszcz kocham spacery bo nie widać moich łez ....
Żyje z dnia na dzień i dobrze jest :p
Avatar użytkownika
Alano27None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2011-10-10, 22:52:39
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-22, 17:58:17

Alano27 napisał(a):kara jest sprawiedliwa za to czego dokonał pewnie nie jedną dusze ma na sumieniu.

Widziałeś filmy co robią te zwierzęta ?? Żaden człowiek nie zasługuje na takie traktowanie - to ponoć nasz różni od zwierząt, że nie rozszarpujemy dosłownie swoich ofiar.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez Alano27 » 2011-10-22, 18:04:11

dkm1941bismarck napisał(a):
Alano27 napisał(a):kara jest sprawiedliwa za to czego dokonał pewnie nie jedną dusze ma na sumieniu.

Widziałeś filmy co robią te zwierzęta ?? Żaden człowiek nie zasługuje na takie traktowanie - to ponoć nasz różni od zwierząt, że nie rozszarpujemy dosłownie swoich ofiar.

No tak z tym przesadzili ale na śmierć z pewnością zasłużył a to ze tak zrobili to powiem Tobie całej prawdy nie znamy co w Libii się działo , co Kaddafi ma na swym sumieniu .
Wydaje mi się choć nie popieram takiego zachowania iż bez przyczyny tak się nie zachowali .
Może z czasem prawda wyjdzie na jaw dowiemy się dlaczego tak się stało ......
Pewnie każdy zadaje sobie te pytanie dlaczego tak postąpili ......
Kiedy pada deszcz kocham spacery bo nie widać moich łez ....
Żyje z dnia na dzień i dobrze jest :p
Avatar użytkownika
Alano27None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2011-10-10, 22:52:39
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-22, 18:45:51

Alano27 napisał(a):ale na śmierć z pewnością zasłużył a to ze tak zrobili to powiem Tobie całej prawdy nie znamy co w Libii się działo , co Kaddafi ma na swym sumieniu .
Wydaje mi się choć nie popieram takiego zachowania iż bez przyczyny tak się nie zachowali .
Może z czasem prawda wyjdzie na jaw dowiemy się dlaczego tak się stało ......
Pewnie każdy zadaje sobie te pytanie dlaczego tak postąpili ......

Nie NAM obiektywnie oceniać Kaddafiego, subiektywnie na podstawie opowieści Polaków pracujących w Libii, obalenie go wprawia w zdumienie - zapraszam do: viewtopic.php?f=89&t=15971, poczytaj a może zrozumiesz że w pojedynku wojenno-medialna nagonka wygrywa tylko jedna strona i to niekoniecznie dobra ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kaddafi nie żyje!

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-22, 18:58:59

Alano27 napisał(a): każdy dostaje to na co zasłużył

Alano27, w jakim Ty świecie żyjesz?

Alano27 napisał(a):No tak z tym przesadzili ale na śmierć z pewnością zasłużył a to ze tak zrobili to powiem Tobie całej prawdy nie znamy co w Libii się działo , co Kaddafi ma na swym sumieniu .
Wydaje mi się choć nie popieram takiego zachowania iż bez przyczyny tak się nie zachowali .


Ta "sprawiedliwość" wyszła przez przypadek; jedni ludzie mający na sumieniu dziesiątki tysięcy innych ludzi i terroryzm zabili kolejnego człowieka który miał na sumieniu terror i dyktaturę. A wszystko to pod patronatem największego klubu łotrów zwanego NATO którego członkom ani Kadafi ani Bin Laden do pięt nie dorastają.

Tu nie działa żadna sprawiedliwość, chęć zemsty czy uczucia. Liczą się tylko interesy, rachunek korzyści i strat. Ale to jest jeszcze do przyjęcia, ja to się tylko zastanawiam po co ten cały proceder owija się w taką pseudodemokratyczną obłudę.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-22, 20:14:06

AntyKaddafistom polecam:

Zamordować takiego człowieka...to nie ludzie.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-10-22, 21:53:44

No i nie odnajdą ciała... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-23, 09:07:35

Steve Pieczenik, agent nr. 1 amerykańskiego wywiadu udzielił wczoraj wywiadu Alexowi Jonesowi na temat rzekomego pojmania i zabicia Muammara Kaddafiego. Pieczenik zdecydowanie stwierdził, że była to kolejna opercja psy-op. Oto co powiedział w skrócie:

Steve Pieczenik: Oni nas okłamali raz jeszcze, tak jak z Osamą, kartelem meksykańskim w Teheranie – mamy to samo modus operandi – prezydenta, który nic nie robi, a chce być wybrany ponownie, odwraca się też uwagę od innych spraw.
Pamiętacie jak tydzień temu wysłano 100 żołnierzy do Czadu i Nigerii – to jest na południu Libii, to były oddziały specjalne, które zrobiły to samo co w przypadku Saddama Husseina, który nie został wcale zabity. Święte prawo królów wciąż obowiązuje, ja mam 30-letnie doświadczenie w akcjach przejęciach władzy na świecie. To jest absolutne kłamstwo – powodem, dla którego się obawiam jest to, że wojsko, Prezydent i Sekretarz Stanu kłamią. Nie ma takiej możliwości, żeby Hillary Clinton mogła pojechać do Libii i ogłosić uznanie dla nowego rządu bez wcześniejszego pojmania Kaddafiego. Mieliśmy belgijskie oddziały specjalne walczące w Nigerii i Sudanie, nasze oddziały, które mogły go wziąć i umieścić w jakimś regionie Sahary z jego fałszywymi pieniędzmi. Jego żona wyjechała do Algerii kilka tygodni temu. Nie zabijamy zagranicznych przywódców. Ja byłem zaangażowany w usunięciu Idi Amina w Ugandzie, który znalazł się w Arabii Saudyjskiej po tym jak zabił kilkaset tysięcy ludzi, brałem udział w akcji z Noriegą, którego wysłaliśmy do Hiszpanii, byłem zaangażowany też z Czerwonymi Khmerami. Podobnie było z Ceausescu, którego rzekome ciało zostało spalone. To są wszystko techniki psy-op. Ale to nie jest ważne, co jest istotne to ta ciągła seria kłamstw, musimy w końcu wiedzieć dlaczego jesteśmy okłamywani, mamy poważne problemy ekonomiczne, więc do jest odwrócenie uwagi.
Nie ma takiej możliwości, żeby zabito Kaddafiego. Był zbyt długo z CIA, wywiadem brytyjskim i francuskim, kontrolował obszar sub-Sahary, Nigerię, która jest bardzo ważna, bowiem zaspokaja 80% francuskiego zapotrzebowania w paliwo nuklearne. Nie mogło tak być, żeby nasze siły specjalne były wysłane po to by ścigać ugandyjskich zbirów, nie – zostały prawdpodobnie wysłane po to ująć Kaddafiego i popracować nad nim. Przecież powinien być proces przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym, jak to było w przypadku Milosevicza. Ale nie, ta administracja potrzebuje kolejnego kłamstwa w sprawach polityki zagranicznej – po to by pokazać jakiego mamy twardego prezydenta. Uwiarygadnia to urzędy Prezydenta, Sekretarzy Stanu i Obrony i wiarygodność naszych wojskowych, a wielu z naszych żołnierzy zostało zabitych. To nie jest prawda, że nie byliśmy zaangażowani – byli tam najemnicy, żołnierze francuscy, belgijscy i brytyjscy. Nie ma takiej możliwości żeby zabito Kaddafiego, to nie jest sposób działania, ja to doskonale wiem bo przez 30 lat zmieniałem reżimy. Daję milion dolarów na to, że nie zabito Kaddafiego. Zamknięto go gdzieś w izolacji, umieszczono w jakimś regionie Sahary, a nasze oddziały specjalne są w to zaangażowane.
Prezydent nas okłamał. Kiedy przestanie, nie mam pojęcia. Amerykanie muszą się domagać przejrzystości i prawdy, szczególnie po tych nonsensach z Meksykiem i Teheranem, którymi próbowano wszcząć wojnę.
Alex Jones: Londyński Guardian opublikował „oficjalne zdjęcie”, ostrzegano nawet, że zdjęcia i nagranie wideo są drastyczne…
Steve Pieczenik: Można podrobić wszystko. Robimy to profesjonalnie cały czas. Robiliśmy to w przypadku Osamy, gdzie te wszystkie taśmy były podrobione, to samo było z Saddamem Husseinem i jego dziećmi, zdjęcia mogą być podrobione. Nie ma takiej możliwości by MI6 czy SAS zabiłoby lidera, przecież powinien być postawiony przed sąd, a to jest niewygodne, gdyż wydałby innych, w tym także liderów światowych. Pamiętasz jak Goldman Sach miał miliard transakcji które zepsuł i poproszono Kaddafiego by zainwestował swój wkład?
To będzie wstyd dla naszego wywiadu, dla Brytyjczyków, jeśli będą się przy tym upierać. Mogą mnie nazywać „teoretykiem konspiracji”, ale jest pewien problem – wykładam już przez 20 lat na temat psy-ops, zmian reżimów, uczyłem wszelkich podstępów i akcji wyparcia się. Brałem udział w większej ilości akcji zmiany reżimów niż ktokolwiek w tej administracji, znam tych ludzi, którzy w tym uczestniczą – mogę cię zapewnić, że kłamią.
Alex Jones: Właśnie pokazaliśmy nagrania wideo i zdjęcia, podobno miał przestrzelone nogi i był torturowany, a następnie został zabity strzałem w głowę. Wiemy, że robiono fałszywe nagrania wideo z Bin Ladenem, dlatego wrzucono go rzekomo do morza…
Steve Pieczenik: Już od czasów biblijnych, przez czasy Nowego Testamentu, Średniowiecze aż do czasów obowiązywania prawa brytyjskiego, wliczając w to prawo angielskie, nie zabijamy liderów państw. Pojmujemy ich, kreujemy fikcyjne historie po to by miały jakiś sens. Nie mam szacunku do Kaddafiego, byłem w administracji Reagana… (…)
Nie jestem zwolennikiem Kaddafiego, ale jest to bardzo bystry człowiek. Nie ma takiej możliwości, żeby utrzymać się przy władzy przez 53 lata, by następnie zostać nagle zabitym i upokorzonym. Był ujęty po cichu przez nasze siły specjalne, które zostały wysłane tydzień temu (…) Wstyd mi za Petraeusa, za środowisko wywiadu i za wojskowych, powinniśmy mocno zaprotestować…

Co jak co, ale jakoś Alex Jones przemawia do mnie i to nie tylko w tej kwestii ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-10-23, 11:25:25

i myślisz, że utrzymali by coś takiego w tajemnicy jak nawet depesz dyplomatycznych nie potrafili, planów broni jądrowej nie potrafili, planów wahadłowców nie potrafili
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-23, 12:27:23

Myślę że tak - jeśli wmówili światu że to bin laden zburzył WTC i że go zabili pokazując zdjęcia sprzed kilku lat to możliwe jest i to ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kahuna » 2011-10-23, 12:59:44

Jak wielu sobowtórów Kadafiego zostało zabitych?

Opublikowano: 23.10.2011 | Kategorie: Polityka

Analizując film video z „zabicia Kaddafiego” rodzą się następujące refleksje:



Obrazek

1. Na filmach wideo, które rzekomo zrealizowano w Syrcie słońce oślepiająco świeci, wszędzie unosi się pył… jednakże w rzeczywistości dzień wcześniej Syrta była zalana [ulewnym deszczem].

2. Na dwóch różnych fragmentach tego samego wideo…widzimy, że „pułkownik” ma włosy o dwóch różnych kolorach… na jednym fragmencie video ma on włosy jasnobrązowe, na innym zaś ma czarne włosy.

3. Na jednym z filmów „martwy pułkownik” ma garbaty nos, który wygląda na złamany w dziwny sposób, na drugim filmie ten mężczyzna jest martwy a jego nos jest prosty.

4. Na wcześniejszych wideo (z Syrty) jego twarz wygląda na bardzo młodą a my wszyscy wiemy jak jego twarz jest poorana zmarszczkami.

5. Mówiono, że był postrzelony w nogi i że wykrwawił się na śmierć… ale ten schwytany „pułkownik” stoi na nogach podczas popychania go i szturchania. Ponadto dolna część ciała nie nosi śladów krwi.

6. Obnażona górna część ciała „pułkownika” jest młoda bez żadnych śladów starzenia jak widać na filmie wideo, ale prawdziwy pułkownik jest w wieku 70 lat. Czy wiecie jak wygląda ciało 70-letniego starca, zwłaszcza mężczyzny, który spędził całe swe życie na pustyni?

Zwróćcie uwagę na „opadające powieki” i linie zmarszczek na zdjęciu Kaddafiego (po lewej). Co się stało z „opadającymi powiekami” i liniami zmarszczek na zdjęciu zabitego mężczyzny (po prawej)?

Obrazek

7. Niektóre z filmów były zrealizowane dzień wcześniej, 19 października (!!!).

8. Według jednej z ich propagandowych opowieści znaleziono „go” w ścieku. A ku zaskoczeniu na video wygląda „on” na schludnie ogolonego, jego broda dobrze przystrzyżona…

9. Jest także jeszcze inny osobliwy szczegół na video z Syrty, mianowicie jedna czarna kobieta-cywil, która stoi i obserwuje wydarzenie i wygląda na bardzo zrelaksowaną. Czarna kobieta w Syrcie po stronie szczurów (!?). To niemożliwe. Wszyscy wiedzą co NATO-Al-Kaidowskie szczury robią czarnym mężczyznom, kobietom i dzieciom w Libii. Wieszają, linczują i ścinają głowy. Zwłaszcza czarne kobiety w Syrcie, JEŚLI JAKIEŚ JESZCZE TAM ZOSTAŁY (w co wątpię), nigdy nie stanęłyby po stronie rasistowskich bandziorów. To jest najbardziej dziwne.

10. Na video widać „Kadafiego”pokrytego krwią, kiedy umieszczają go na pick-up’ie, na innych znowu z tej samej „akcji” jego twarz jest czysta jakby wybierał się na wesele.

11. Fakt: masowe demonstracje przeciwko NATO i Tymczasowej Radzie Narodowej Libii były przygotowane, zjednoczony i skoordynowany kontratak, powstanie już zaczęło się 14 października.

12. Właśnie parę dni po wizycie Hilary Clinton, która powiedziała, że chce martwego Kaddafiego, „on” został zabity.

13. Ani on, ani jego synowie i ani jedna osoba na wyższym stanowisku o której można pamiętać, nie została zabita tego właśnie dnia W SYRCIE, i jest wiadome, że Kaddafi i jego synowie dowodzili różnymi brygadami na różnych frontach w Libii (UWAGA! Libia to terytorium o powierzchni 1/3 Europy a Syrta jest tylko małym miastem, które miesiącami było oblegane)

14. Córka Kaddafiego, Aisza, twierdzi, że ojciec żyje.

15. Kaddafi ma dwunastu sobowtórów.

Pytanie: ilu właściwie sobowtórów Kaddafiego zostało zabitych?

Tłumaczenie: RX
Źródło oryginalne: http://www.libyasos.blogspot.com
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi




1. Nie widzę żadnych blond włosów (jeśli są jaśniejsze może to wynikać z innego oświetlenia lub parametrów technicznych innej kamery).

2. Rebelianci na samochodzie (w filmie z zabicia Kaddafiego) bardzo przypominają mi statystów ze znanej fiszki wiwatujących tłumów (wiecie – te dobrze odżywione osoby – wojna dla żołnierzy jest wyczerpująca i dawno powinni schudnąć), którą nakręcono przed stacją Al-Jazeery w Katarze. Czy ktoś z Was może porównać oba filmy i sprawdzić, czy to nie ci sami „aktorzy”?

3. Zmarszczki na twarzy mogły zniknąć, jeśli twarz mu opuchła podczas pobicia. Ale popatrzcie na filmie resztę ciała – jest bardzo młoda.

Przy okazji – tymczasowe władze Libii (rebelianci) odmówili sekcji zwłok i śledztwa ws. zabicia. To może dowodzić, że albo się obawiają, że wyjdzie na jaw morderstwo, albo że to nie Kaddafi.


Bardzo podejrzana sprawa. Przeciągająca się nieuchwytność Kadaffiego była bardzo nie na rękę NATO, ponieważ obnażała słabość ich działań. Nie zdziwiłbym się gdyby nie mogąc go znaleźć zainscenizowali jego pojmanie i zabicie. Z tymi oszustami wszystko jest możliwe. Przypomnijcie sobie wcześniejsze kłamstwa o pojmaniu synów Kadaffiego, którzy cudownie potem uciekli.
Prosperująca świadomość
Aktywuj swoją Prosperującą Świadomość
http://kahunacashflow.com/?page_id=29
Avatar użytkownika
kahunaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2011-08-10, 20:03:19
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Aktualności ze Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości

cron