Królewski Ślub

Gorące wydarzenia z Europy i reszty Świata.

Królewski Ślub

Postprzez kropla » 2011-04-29, 10:14:37

http://www.officialroyalwedding2011.org/

Obrazek

Ceremonia zaślubin odbędzie się dziś w Opactwie Westminsterskim (Westminster Abbey).


Czy oglądacie relacje telewizyjne z Królewskiego Ślubu?
Ja tak właśnie włączyłam z czystej ciekawości :)
Piękna z nich para.
Ogromnie dużo ludzi zainteresowanych przekracza moje najśmielsze oczekiwania, niektórzy z gości mają całkiem dziwne kreacje :)
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-04-30, 00:47:47

2 miliardy ludzi na świecie podobno otrzymywało przekaz z tej ceremonii.
Ja w ogóle nie widzę powodu, dla którego wszyscy, prócz Brytyjczyków, mieliby się podniecać tym wydarzeniem. Czy w ten sam sposób będziecie się interesować tym, że np. syn/córka księcia Monako wyjdzie za mąż/ożeni się? Z pewnością nie. Brytyjczyków rozumiem, w końcu do William i jego żona, po śmierci Elżbiety II, będą rządzić krajem.
Ale już założę się, że gdyby syn Komorowskiego brał taki ślub, to w Polsce byłby to skandal (co byłoby oczywiście w pełni zrozumiałe) ;)

Ja w tym czasie, gdy był ten ślub, byłem w pracy, widziałem tylko fotki z tej uroczystości, i jedno, na temat czego się wypowiem to to, że Panna Młoda nie miała, moim zdaniem, sukienki na poziomie książęcym - była ona bardzo "standardowa"
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-04-30, 10:28:44

A ja będą w pracy oglądałem urywkami :P Widziałem jak wchodzą do kościoła, jak William zakłada jej pierścionek, jak są na balkonie i jak RAF przelatuje.
Oglądałem, bo dyskusja w pracy o tym była, więc trzeba było być na czasie ;)

W pracy śmialiśmy się z niektórych elementów. Bardziej są to żarty sytuacyjne, więc w pełni nie da się ich opisać ;)

- wyjeżdżając z Pałacu śmiesznie by było jakby kierowca powiedział "Mobilki, Mobilki, jak dróżka do Katedry?" :D
- jakby uroczystość przerywali reklamami :) "Czy Ty Williamie bierzesz sobie Katarzynę za żonę? ... Ale o tym dowiemy się już po przerwie..." xD
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez kamil » 2011-04-30, 11:14:40

BlueMan - 2011-04-30, 10:28 napisał(a):- wyjeżdżając z Pałacu śmiesznie by było jakby kierowca powiedział "Mobilki, Mobilki, jak dróżka do Katedry?"

:rotfl:
Nie oglądałem tego "przedstawienia", dla mnie było to mało interesujące, więc nawet nie włączałem telewizji, zdjęć też nie oglądałem. Śmieszy mnie to że tyle osób czekało na ten ślub i tyle osób to oglądało.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-04-30, 14:08:48

Ja też nie widziałem ceremonii i żałuję. Takie rzeczy w rodzinie królewskiej nie zdarzają się codziennie.

Ale zgodzę się, że poza krajami Imperium Brytyjskiego, gdzie Elżbieta jest uznawana za królową jest raczej czysto hobbystycznym oglądanie tym podobnych rzeczy. Ot taka ciekawostka jak wybór Papieża czy wstąpienie na tron nowego Cesarza Japonii, ale ja lubię takie ceremonie :)
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-04-30, 17:01:16

Gdybym nie była w tym czasie w pracy to obejrzałabym z czystej ciekawości. Takie wydarzenia nie trafiają się ciągle, więc obejrzenie takiego czegoś na żywo jest fajne.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-04-30, 23:10:23

cre[a]tive - 2011-04-30, 17:01 napisał(a):Gdybym nie była w tym czasie w pracy to obejrzałabym z czystej ciekawości.

Znajomi, którzy widzieli ceremonię w TV różnie ją komentowali, choć przeważało zdanie, że było to raczej średniej klasy widowisko...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2011-05-01, 07:55:10

ogladalem katem oka ale jakos mnie to nie zainteresowalo na tyle zebym chociaz pamietal jaka sunkienke miala panna mloda:P
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kropla » 2011-05-04, 11:20:38

Oglądałam urywkami całą tą ceremonię i nie żałuję a czemu nie jeśli było to tak popularne na świecie wydarzenie. Podobało mi się zestawienie w 5 wątkach całej ceremonii, które dziś widziałam w DDTVN, ale nigdzie w necie nie mogę tego znaleźć.

A tu możecie podziwiać "Najlepsze i najgorsze kreacje królewskiego ślubu":
http://www.tvn24.pl/0,11191,1701376,,,najlepsze-i-najgorsze-kreacje-krolewskiego-slubu,raport_wiadomosc.html

Obrazek
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-05-05, 17:23:42

Że tak pozwolę sobie odbiec od tematu - coś kiepskie te królewskie geny, skoro jeszcze przed trzydziestką William ma taką pokaźną łysinę ;>
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez El Limon » 2011-05-06, 08:39:13

Ja nie oglądałem nawet urywków. Gdzieś tam przed ślubem w wiadomościach coś widziałem na ten temat ale to tak tylko przy okazji.
Owszem takowy ślub się za często nie zdarza no ale dla mnie to i tak tylko ślub a jedyne co w tym ponoć niezwykłego to to że dziewucha nie pochodzi z królewskiej rodziny.
Fajny felieton przeczytałem na ten temat w "Polska The Times", który sobie pozwolę przytoczyć

Kod: Zaznacz cały
http://www.gazetakrakowska.pl/blogi/przemekfranczak/395916,wiele-halasu-o-nic-czyli-ksiaze-sie-zeni,id,t.html
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kropla » 2011-05-06, 08:42:40

Tak, łysinkę to ma świetną :)
Ale jak widać to mu nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-05-06, 19:59:43

kropla - 06 maja 2011 08:42 napisał(a):Ale jak widać to mu nie przeszkadza.


Skąd taki wniosek? ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez kropla » 2011-05-07, 15:04:50

cre[a]tive napisał(a):
Skąd taki wniosek? ;)


Wydaje mi się, że gdyby mu to bardzo przeszkadzało swobodnie mógłby sobie zafundować włoski na łysince, na pewno na to go stać, a może to takie sexy?! :inlove:
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-05-07, 18:18:33

Większość mężczyzn nawet jak zaczyna łysieć, to nic z tym nie robi, z obawy czy też wrażenia, że takie zabiegi są niemęskie. William może ma takie samo zdanie.

Inna sprawa, aktualnie nie ma idealnej metody ukrycia łysiny - chyba że peruka. Jeśli pisząc, że mógłby sobie zafundować włoski na łysinie, miałaś na myśli przeszczep włosów to nie jest to zabieg, który likwiduje problem w całości. Poza tym przez pewien czas wygląda się źle, jako że skóra z tylnej owłosionej części głowy jest wycinana i przeszczepiana tam, gdzie występuje łysina. Przez dłuższy czas po zabiegu tak więc nie dość, że jest się nadal łysym tam gdzie się było, to jeszcze dochodzi całkiem spora łysina z tyłu głowy, na dodatek pewnie pełna nierówności - bo przecież urzędował tam skalpel. Jako, że metoda nie jest idealna i zanim włosy odrosną wygląda się znacznie gorzej niż normalnie, dlatego zapewne większość osób na to się nie nie decyduje. Nie z powodów finansowych.. Dlatego uważam, że nie możemy wyciągać wniosków, czy Williamowi przeszkadza jego łysinka czy nie ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez El Limon » 2011-05-07, 18:31:32

Skoro ma już kobietę swojego życia, sporo zer na koncie z racji bycia księciem i ogólnie jest szanowany przez jednych z racji tego że jest w rodzinie królewskiej a przez drugich za to jaki jest, to myślę że nie musi przywiązywać zbytniej wagi to swojego wyglądu.
Oczywiście nie oznacza to broń Panie Bucku że ma chodzić zaniedbany ale taka łysina nie stanowi problemu.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-05-07, 21:24:30

A tak swoją drogą, myślicie, że intencje Kate są całkiem czyste, czy też powodem dla którego za niego wyszła, była po części świadomość, że zostanie pewnego dnia królową?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kamil » 2011-05-07, 22:23:46

cre[a]tive - 2011-05-07, 21:24 napisał(a):A tak swoją drogą, myślicie, że intencje Kate są całkiem czyste, czy też powodem dla którego za niego wyszła, była po części świadomość, że zostanie pewnego dnia królową?

To już wie tylko Ona.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-05-08, 03:27:41

cre[a]tive - 2011-05-07, 21:24 napisał(a):A tak swoją drogą, myślicie, że intencje Kate są całkiem czyste, czy też powodem dla którego za niego wyszła, była po części świadomość, że zostanie pewnego dnia królową?

Ona podobno powiedziała mu kiedyś, jak jeszcze zaręczeni byli, że jemu bardziej powinno zależeć na tym, aby byli razem, niż jej...
Więc chyba całkiem z "czystych" powodów to oni nie są. Może ta intercyza nie zostawia jej nic po ewentualnym rozwodzie, ale zauważcie, że czy to z jej winy, czy z jego, gdyby doszło do rozwodu, to on straciłby więcej - w WB jest chyba tak, że rozwodnik nie może być królem (bo tam król/królowa jest jednocześnie głową kościoła). Tak samo nie może być królem ktoś, kto poślubił rozwódkę czy rozwodnika.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności ze Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości

cron