Ksiądz śpiewa, coś zgrzyta

Każdy z nas w coś wierzy, bądź kategorycznie temu zaprzecza. Warto o takich sprawach podyskutować na łamach forum.

Ksiądz śpiewa, coś zgrzyta

Postprzez unter » 2014-04-13, 23:28:09

Franciszek Kucharczak, któremu coś zgrzyta - artykuł w Gościu Niedzielnym http://gosc.pl/doc/1955363.Ksiadz-spiewa-cos-zgrzyta

Szczerze mówiąc jestem rozczarowany, spodziewałem się znaleźć masę komentarzy o 'wyczynie' irlandzkiego księdza, a tu ani mrumru...
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Itak » 2014-10-09, 20:46:11

frun dlaczego nie?

Nie rozumiem ataku na biednego księdza, który chciał tylko zrobić swoim śpiewem niespodziankę nowożeńcom. Jestem pewna, że przygotowując się do 'występu' nie myślał o tym, że stanie się dzięki temu popularny na youtube. Pokazując swój talent i śpiewając najlepiej jak umie sprawił nowożeńcom i gościom niezwykłą radość. Sama będąc na miejscu panny młodej byłabym wniebowzięta! Poza tym - alleluja to w tłumaczeniu 'wychwalajcie Pana' więc jak najbardziej pieśń została wykonana przy zachowaniu odpowiedniej tematyki i wg mnie w idealnym momencie - po Komunii św., a więc wtedy gdy w strukturze Mszy św. jest czas na podziękowaniu Bogu za sakramenty - w tym przypadku dwa: Komunię św. i małżeństwo.
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach - F. Dostojewski
Avatar użytkownika
ItakFemale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-10-09, 14:43:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez warchoł » 2016-03-04, 11:46:43

a mnie się tam podoba!
Avatar użytkownika
warchołNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2016-02-24, 14:07:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adamina


  • Inne

Powrót do Religia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron