Nauki przedmałżeńskie

Każdy z nas w coś wierzy, bądź kategorycznie temu zaprzecza. Warto o takich sprawach podyskutować na łamach forum.

Re: Nauki przedmałżeńskie

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-15, 12:36:14

Surykatka napisał(a):Zgadzam się z cre[a]tive bo też już takich ateistów hipokrytów trochę spotkałam i przyznam, że nie darzę ich szacunkiem. Jak i wszystkich, którzy postępują wbrew deklarowanym przez siebie poglądom. I ogólnie za typami wojującymi i obrażającymi innych też nie przepadam.

Hm ciekawie piszesz, zwłaszcza o hipokryzji - zapewne jesteś "wierząca" i pewnie w 100% stosujesz "Dekalog" w swoim życiu, znaczyło by to jednak że jesteś straszną ascetką, ale zostawmy Twoją osobę niezwykle bogobojną, sprawiedliwą - skupmy się na prawdziwych hipokrytach, w życiu człowiek zmuszony jest robić coś na przekór temu co myśli, dlatego z Twojego punktu widzenia jest hipokrytą, nawet wtedy jeśli chce "chronić" najbliższe sobie osoby i postępuje wbrew sobie - dwulicowość czy szczytne zachowanie ?? Niemniej jednak nie oceniajmy innych i nie piszmy że są obłudni bo nie wiemy co nimi tak naprawdę kieruje ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez benitta » 2014-10-10, 14:53:09

Odbyłam nauki przedmałżeńskie i mimo że nie szłam na nie z negatywnym nastawieniem, jak autor postu, bardzo miło spędziliśmy tam czas. Były rozmaite zadania, były poruszane ciekawe tematy i uważam, że trochę nas to do siebie zbliżyło.
Bielizna erotyczna xxl – nie tylko dla odważnych :)
Avatar użytkownika
benittaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2014-10-03, 13:22:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez adelajda81 » 2014-11-25, 15:24:36

Zależy kto prowadzi takie nauki. Ja trafiłam bardzo dobrze.
Avatar użytkownika
adelajda81None specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-11-24, 14:19:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Hypnos » 2014-11-25, 17:51:54

Dokładnie, podobnie jest z całym kościołem. Jeśli trafi się na księdza, który fajnie potrafi poprowadzić mszę, opowiada ciekawie, a człowiek czuje, że faktycznie w jakiś sposób mu to pomaga, to super. Niestety często mam wrażenie, że część osób duchownych zajmuje się swoimi obowiązkami "bo musi"...
Avatar użytkownika
HypnosNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-11-25, 17:39:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nauki przedmałżeńskie

Postprzez alak12 » 2016-09-29, 13:29:45

ja różne rzeczy słyszałam i naukach, że kalendarzyk trzeba prowadzić, że siostra nie miała pojęcia, ale co raz częściej też słyszę pozytywne opinie, fajnie że są poruszane tematy psychologiczne, uważam że są one najważniejsze
Bo po nocy przychodzi dzień...http://www.avishaft.com.pl/blog/2016/05/10/zobacz-jak-potrzebny-jest-wybor-idealnych-kremow-dla-naszej-skory/
Avatar użytkownika
alak12None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2016-09-24, 13:00:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Religia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron