Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Każdy z nas w coś wierzy, bądź kategorycznie temu zaprzecza. Warto o takich sprawach podyskutować na łamach forum.

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez młoda » 2007-12-08, 15:07:23

kingula napisał(a):Problem Twoj jak i wiekszosci ludzi polega na tymze przychodza do niego wtedy kiedy czegos potrzebuja,a kiedy choroba nie mija,nie wygraja miliona albo nie zdadza egzaminu to Bog jest beeee...dziecinada

pozwolisz, że sama się ocenię..

nie obwiniam go.. tylko stwierdzam fakty.
dlaczego niewinny cierpią? dlaczego? dlaczego dobrzy cierpią?
kingula napisał(a):skoro dla ciebie go nie ma -nie obwiniaj go za to co złe doswiadczyłas...

nie obwiniam. twierdzę, ze gdyby naprawdę był to chciałby dla Nas jak najlepiej... a jest inaczej :]

Kamil888 napisał(a):Sami jesteśmy panami swego losu.

tak, ale nie w każdej kwestii. [dalszej części nie pije do Twojej wypowiedzi ;p ]

bo to, że dostaniesz pałę to twoja wina..
a że ktoś Ci bliski umiera.. i patrzysz na jego śmierć... to już raczej nie zasługa Twojego działania -.-
nie obwiniam GO. ale... uważam, że skoro jest.. to powinien Nas chronić...
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez cre[a]tive » 2007-12-08, 15:22:41

młoda napisał(a):nie obwiniam GO. ale... uważam, że skoro jest.. to powinien Nas chronić...


Bóg, o ile istnieje to nie po to, by kogokolwiek chronić. skąd takie pomysły Ci przychodzą do głowy?jeśli już dziwisz się, jak Bóg może patrzeć na cierpienie dobrych ludzi, to wypadałoby żebyś chociaż wiedziała, że wg wiary chrześcijańskiej, człowiek jest na ziemi na próbę, właśnie po to, by sprawdzić, jak bardzo Boga kocha i czy te cierpienia zniesie w pokorze, nie odwracając się przeciw Bogu. Chrystus cierpiał, ludzie też pocierpią tu na ziemi za to czeka ich wieczna nagroda i szczęście po śmierci. na raj trzeba sobie zasłużyć, w sumie to dokładnie tak jak i w życiu, na przyjemności tutaj na ziemi też z reguły trzeba sobie zasłużyć, a na tacy nikt nic nie dostaje. (taka luźna ta ma interpretacja, uprzedzam ewentualną chęć doczepienia się ;p)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez młoda » 2007-12-08, 15:26:28

kobieta napisał(a):Bóg, o ile istnieje to nie po to, by kogokolwiek chronić. skąd takie pomysły Ci przychodzą do głowy?

bo po coś chyba jest..a nie po to, żeby się gapić na Nas i wystawiać Nas na próbę.. -.-

kobieta napisał(a):to wypadałoby żebyś chociaż wiedziała, że wg wiary chrześcijańskiej, człowiek jest na ziemi na próbę, właśnie po to, by sprawdzić, jak bardzo Boga kocha i czy te cierpienia zniesie w pokorze, nie odwracając się przeciw Bogu.

może i tak jest.. nie zaprzeczam.
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez cre[a]tive » 2007-12-08, 15:31:17

młoda napisał(a):bo po coś chyba jest..a nie po to, żeby się gapić na Nas i wystawiać Nas na próbę.. -.-

wąskie są granice Twej wyobraźni jeśli tylko te dwa powody przyszły Ci do głowy, nawet biorc pod uwagę fakt, że nie wierzysz, to i tak mało ;p ci co w Niego wierzą powiedzieliby, że jest po to, bo gdyby nie On, to nie byłoby i Ciebie, stworzył wszystko na co patrzysz i na co będziesz patrzeć po śmierci, kocha nas i swą miłość ukazuje, ale jeśli ludzie twierdzą (wierzący) , że też Boga kochają a grzeszą to chyba nie powinno nas dziwić, że On też kocha, a za grzechy karze cierpieniem.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Kamil888 » 2007-12-08, 15:57:28

Offtopic.
A ja wciąż uważam, że jesteśmy nieudanym eksperymentem kosmitów. ;P
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez młoda » 2007-12-08, 16:03:10

kobieta napisał(a):a za grzechy karze cierpieniem.

ale karze też tych dobrych...

a ktoś wcześniej napisał, że Bóg nie karze...


kobieta napisał(a):wąskie są granice Twej wyobraźni

mówi się trudno... nie każdy świeci inteligencją tak jak TY...

kobieta napisał(a):ci co w Niego wierzą powiedzieliby

wiem co by powiedzieli..
słucham ich 2razy w tygodniu na lekcji religii... [muszę chodzić..-> rodzice...]

dla mnie boga nie ma i tyle...
dla Was jest, okej..
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez cre[a]tive » 2007-12-08, 16:39:36

młoda napisał(a):ale karze też tych dobrych...

zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.

młoda napisał(a):a ktoś wcześniej napisał, że Bóg nie karze...

bardzo słusznie, 'ktoś napisał', nie ja, więc nie rozumiem, po co wypominasz to w poście odpowiadającym mi, to nie ma nic do rzeczy.

młoda napisał(a):
kobieta napisał(a):wąskie są granice Twej wyobraźni

mówi się trudno... nie każdy świeci inteligencją tak jak TY...


tak bardzo silisz się na zgryźliwość, że nawet nie zauważyłaś, że to co ja napisałam nie było żadną obrazą. w tej kwestii masz akurat wąskie granice wyobraźni, co nie znaczy, że w każdej, ani też, że jesteś mało inteligentna czy coś podobnego. na drugi raz tak się nie rozpędzaj.

młoda napisał(a):wiem co by powiedzieli..
słucham ich 2razy w tygodniu na lekcji religii... [muszę chodzić..-> rodzice...]


akurat zdania, w większości obłudnych księży, którzy chrzanią w kościele o moralności i czystości a w sobotę wieczorem ludzie widzą ich auto pod burdelem, nie brałabym zupełnie pod uwagę ;p


młoda napisał(a):dla mnie boga nie ma i tyle...
dla Was jest, okej..

i bardzo dobrze, nikt przecież tutaj nie powinien nikogo przekonywać, ale nie zmienia to faktu, że porozmawiać, wymieniając poglądy zawsze można. jednak czytając ten temat mam takie wrażenie, że są tu osoby, które na siłę chcą przekonać kogoś do swych racji, czego motywację ciężko jest mi zrozumieć. (to nie o Tobie)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez femme » 2007-12-08, 17:22:52

kobieta napisał(a):zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.

Jak to nie istnieją :szok:
Rozwiń myśl proszę, bo ja chyba nierozumiem..
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez młoda » 2007-12-08, 17:49:36

kobieta napisał(a):zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.

a skąd wiesz?
ja wierze, że są...
i w swoim życiu spotkałam takich kilku...
dla mnie istnieją...

kobieta napisał(a):akurat zdania, w większości obłudnych księży,

ej :D ale ja też nie biorę ich zdania pod uwagę -.- chodziło mi raczej o moją 'genialną' klasę.. i to co mówią na lekcjach :)
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Globi » 2007-12-08, 17:50:32

zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.


Bez zła dobra by nie było, zatem dobrze robisz czyniąc zło ponieważ przyczyniasz się do trwania dobra ;p

Zatem będąc zły - jesteś dobry, a będąc dobry jesteś dobry ;p
Ostatnio edytowano 2007-12-08, 17:53:01 przez Globi, łącznie edytowano 1 raz
"Nothing is impossible. Except that the state of your mind makes it so." - John R.R. Searl
Avatar użytkownika
GlobiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2006-11-18, 16:19:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez kingula » 2007-12-08, 19:03:41

Kamil888 napisał(a):^
Twoje posty zaczynają mnie irytować. Zachowujesz się tak jakbyś wszystko wiedziała najlepiej i zawsze miała rację na każdy temat. Ty zostałaś wychowana inaczej, ja inaczej, a reszta jeszcze inaczej. Skąd możesz wiedzieć na czym polega mój problem? Skąd wiesz, że przychodziłem do niego tylko wtedy, kiedy czegoś oczekiwałem? I znowu dajesz te swoje denne przykłady. Jeżeli już przychodziłem do niego z jakąś prośbą, to napewno nie była to "szóstka" w totolotka, ani zdany egzamin, bo wiem, że w tej drugiej kwestii napewno by mi nie pomógł ponieważ to nie on tam zdaje test tylko ja i sam muszę się do niego przygotować. Sama przemyśl to co piszesz... Najlepiej ze trzy razy.


Wcale nie musisz ich czytac...albo zmien temat.

nie wazne w jakiej kwesti przychodziłes przeciez w niego niewierzysz wiec po co ta gadka?

[ Dodano: 08 Gru 2007 18:06 ]
Globi napisał(a):(Uwaga, naszło mnie na filozoficzne przemyślenia, dla Was może wyglądać to co napisałem jak totalny bełkot ;p)

1. Bóg

a kiedy choroba nie mija,nie wygraja miliona albo nie zdadza egzaminu to Bog jest beeee...


Jeżeli by przyjąć, że sami kreujemy rzeczywistość (czyt. sami jesteśmy Bogiem, czego wykluczyć nie można), to chyba nasza wina, że np. egzaminu nie zdaliśmy, czy się przeziębiliśmy ;p Wtedy owszem myślimy, że jesteśmy "bee" (jak to raczyłaś ładnie określić ;p), a że my jesteśmy "Bogiem" to Bóg owszem jest wtedy "bee" ;p



Sami jestesmy kowalami swojego losku,do nikogo nie mozna miec o niego pretensji.

[ Dodano: 08 Gru 2007 18:07 ]
młoda napisał(a):
nie obwiniam go.. tylko stwierdzam fakty.
dlaczego niewinny cierpią? dlaczego? dlaczego dobrzy cierpią?
[



A niby dlaczego twierdzisz ze to jego wina?

[ Dodano: 08 Gru 2007 18:10 ]
femme911 napisał(a):
kobieta napisał(a):zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.

Jak to nie istnieją :szok:
Rozwiń myśl proszę, bo ja chyba nierozumiem..


Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...

[ Dodano: 08 Gru 2007 18:13 ]
Globi napisał(a):
zrozum, że ludzie dobrzy nie istnieją.


Bez zła dobra by nie było, zatem dobrze robisz czyniąc zło ponieważ przyczyniasz się do trwania dobra ;p

Zatem będąc zły - jesteś dobry, a będąc dobry jesteś dobry ;p



no a niektorzy nadaj sie do leczenia :hyhy:
Avatar użytkownika
kingulaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2007-01-18, 01:18:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez cre[a]tive » 2007-12-08, 19:17:37

femme911 napisał(a):Jak to nie istnieją :szok:
Rozwiń myśl proszę, bo ja chyba nierozumiem..



młoda napisał(a):a skąd wiesz?
ja wierze, że są...
i w swoim życiu spotkałam takich kilku...
dla mnie istnieją...


co tu wyjaśniać? nie ma ludzi dobrych, w tym sensie, że nie ma całkowicie dobrych, nie ma na świecie nikogo i nigdy nie będzie, kto przez całe swe życie nie zrobił nigdy nic złego, niemoralnego, nieetycznego itd, dla katolików powiem - nie ma takiego, który nigdy nie zgrzeszył. idąc dalej tym tokiem rozumowania, jeśli chodzi o Boga, to skoro każdy ma na sumieniu jakąś winę, to każdy w mniejszym czy większym stopniu zasługuje na karę. tak więc, pytania typu: dlaczego dobrzy ludzie cierpią są dla mnie co najmniej dziwne.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Globi » 2007-12-08, 19:44:21

no a niektorzy nadaj sie do leczenia


Oj, wypraszam se ;p Po prostu gdy rozpatrywałem dalej istnienie dobra i zła doszedłem do takiego oto wniosku. Przecież dobrze robimy podtrzymując istnienie dobra, czyż nie ;p ?

BTW: zasługuje na leczenie dlatego, że nie uznaje istnienia dobra i zła, czy przez moją pokrętną wypowiedź ;p ?
Ostatnio edytowano 2007-12-08, 19:50:06 przez Globi, łącznie edytowano 2 razy
"Nothing is impossible. Except that the state of your mind makes it so." - John R.R. Searl
Avatar użytkownika
GlobiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2006-11-18, 16:19:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez kingula » 2007-12-08, 20:02:33

Globi napisał(a):
no a niektorzy nadaj sie do leczenia


Oj, wypraszam se ;p Po prostu gdy rozpatrywałem dalej istnienie dobra i zła doszedłem do takiego oto wniosku. Przecież dobrze robimy podtrzymując istnienie dobra, czyż nie ;p ?

BTW: zasługuje na leczenie dlatego, że nie uznaje istnienia dobra i zła, czy przez moją pokrętną wypowiedź ;p ?


No zakrecony to Ty jestes :)
Avatar użytkownika
kingulaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2007-01-18, 01:18:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Swissmän » 2007-12-08, 20:26:58

kobieta napisał(a):dla Ciebie nie ma, dla innych ma. pozwól każdemu zdecydować za siebie, czy widzi w czymś sens, czy też nie.

Każde słowo ma sens, jeżeli ma wartość poznawczą. W tym przypadku żadnek punkt odniesienia nie istnieje. Dusza, tak samo jak: Bóg, Maryja, Jezus, Niebo, Piekło itd itp etc nie mają w ogóle sensu. I to nie jest kwestia przekonań, a empirycznego odniesienia.
To samo odnosi się do tego postu:
kingula napisał(a):sama nie wiesz co piszesz....przemysl to jeszcze raz...skoro dla ciebie go nie ma -nie obwiniaj go za to co złe doswiadczyłas...

Co w tym przypadku oznaczna słowo "go"? Jak możesz w tym wyrazie odnieść się do kogokolwiek skoro nie wiesz kto/co to jest?

Kamil888 napisał(a):Globi ma rację. Sami jesteśmy panami swego losu. Jeżeli się nie nauczę na ten egzamin, to Bóg go za mnie nie zda.

Globi, ani Ty nie macie racji. Bóg nie może zdać jakikolwiek egzamin lub go nie zdać. On po pierwsze ZAWSZE wie jak go zdać, a po drugie plan boży nie pozwala mu na podejmowanie jakichkolwiek decyzji (co znów kłóci się z wszechmocą) tak samo jak człowiekowi.

kobieta napisał(a):to wypadałoby żebyś chociaż wiedziała, że wg wiary chrześcijańskiej, człowiek jest na ziemi na próbę, właśnie po to, by sprawdzić, jak bardzo Boga kocha i czy te cierpienia zniesie w pokorze, nie odwracając się przeciw Bogu.

A jak plan boży może w jakikolwiek sposób wystawić kogokolwiek na próbę skoro wszystko jej już przesądzone?

kobieta napisał(a):że On też kocha, a za grzechy karze cierpieniem.

Jak to? Wszechodbry Bóg karze?! Bóg wyczynia zło człowiekowi? A co z jego wszechdobrocią?
Avatar użytkownika
SwissmänNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 238
Dołączył(a): 2007-04-04, 19:19:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Madzias » 2007-12-08, 20:44:04

Swissman napisał(a):On po pierwsze ZAWSZE wie jak go zdać


Hej, przecież Boga nie ma, jak to mozliwe?

Skoro już raz stwierdzasz, że nie ma Boga to po co wchodzisz w dyskusje o jego wiedzy i umiejętnościach.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez WiseWoman » 2007-12-08, 20:51:59

Kamil888 napisał(a):Jeżeli się nie nauczę na ten egzamin, to Bóg go za mnie nie zda. Proste.


Nie do końca... Bóg może sprawić, że dostaniesz na egzaminie takie zadania na które będziesz znał odpowiedź. :P

młoda napisał(a):ale szanuję, że dla kogoś 'ta rozmowa' ma duże znaczenie' :)


Miło mi to słyszeć... Doceniam ludzi, którzy mimo odmiennego zdania potrafią kulturalnie dyskutować i nie obrażać zdania innych. ;)

Globi napisał(a):Zatem będąc zły - jesteś dobry, a będąc dobry jesteś dobry ;p


Jakby sie nad tym głębiej zastanowić to masz racje. xD

Swissman napisał(a):A jak plan boży może w jakikolwiek sposób wystawić kogokolwiek na próbę skoro wszystko jej już przesądzone?


Nic nie jest przesądzone.

Swissman napisał(a):kobieta napisał/a:
że On też kocha, a za grzechy karze cierpieniem.

Jak to? Wszechodbry Bóg karze?! Bóg wyczynia zło człowiekowi? A co z jego wszechdobrocią?


Nie wyczynia zła, po prostu chce sprawdzić czy zasługujemy na Królestwo Niebieskie poprzez nasze zachowanie w trudnych sytuacjach. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że łatwiej być dobrym kiedy jesteśmy szczęśliwi i wszystko układa sie po naszej myśli...

Ps. podkreślam, że wszystko co napisałam jest moim zdaniem i nie mam zamiaru nikogo namawiać do wiary. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Ag » 2007-12-08, 21:01:15

kingula napisał(a):Ktos kiedys prosił o przykład rezygnacji z wiery tylko dlatego ze bozia nie spełniła prosby...oto i on.
Bog nigdy nie obiecywał ze bedzie spelniał nasze prosby..powtarzam po raz setny

Je udzielaj się jeśli nie wiesz o co chodzi autorowi posta - czytaj MI.
To bardzo niegrzeczne, a w tym momencie zrobiłabym ci krzywdę bo nie dość że uraziłaś mnie, to jeszcze to wszystko, co kiedykolwiek w swoim durnym życiu kochałam i szanowałam. Zastanów się nie sto, ale sto i jeszcze raz zanim zaczniesz pisać coś na mój temat.
coś.
Avatar użytkownika
AgNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-18, 22:18:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez kingula » 2007-12-08, 21:07:49

Ag napisał(a):
kingula napisał(a):Ktos kiedys prosił o przykład rezygnacji z wiery tylko dlatego ze bozia nie spełniła prosby...oto i on.
Bog nigdy nie obiecywał ze bedzie spelniał nasze prosby..powtarzam po raz setny

Je udzielaj się jeśli nie wiesz o co chodzi autorowi posta - czytaj MI.
To bardzo niegrzeczne, a w tym momencie zrobiłabym ci krzywdę bo nie dość że uraziłaś mnie, to jeszcze to wszystko, co kiedykolwiek w swoim durnym życiu kochałam i szanowałam. Zastanów się nie sto, ale sto i jeszcze raz zanim zaczniesz pisać coś na mój temat.



Pomysle sto dwiescie razy i uciekam bo sie boje :rotfl2:
A ty wiesz ze grozenie pobiciem grozi kara...przemysl zanim cos napiszesz..mozesz nawet trzysta razy :kwasny:
Ostatnio edytowano 2007-12-08, 21:09:12 przez kingula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kingulaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2007-01-18, 01:18:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dlaczego nie wierzysz w Boga?

Postprzez Madzias » 2007-12-08, 21:13:22

Ag napisał(a):Zastanów się nie sto, ale sto i jeszcze raz zanim zaczniesz pisać coś na mój temat.


Nie chcę nikogo bronić ale niestety wiemy o sobie tyle, na ile napisaliśmy. Trzeba liczyć się z tym, że ludzie moga nas mylnie oceniac i to co piszemy, to tylko małe fragmenty nas samych i naszego zycia.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Religia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości