[Książka] Wilbur Smith

Poetyckie wątki, świat książki, rzeźba, malarstwo, architektura i inne dzieła tworzące naszą historię.

[Książka] Wilbur Smith

Postprzez gizd » 2007-08-05, 21:30:24

Ja czytałem sagę o rodzinie countreyów (niecałą bo teraz kupie sobie "Triumf słońca")
i według mnie saga jest rewelacyjna opisy które pierwszy raz mnie nie nudzą które czytam z zainteresowaniem ,zacząłem się interesować tymi wszystkimi nazwami bukszpryt itp. Dla mnie książka jest od 16 lat raczej ,na początku gdy miałem 12,13 lat to harry potter ,ale teraz zdecydowanie saga rodziny countreyow :) jest to świetny pisarz który zna się na swoim fachu :rotfl: :rotfl2: MONSUN THE BEST ;)
pisać na gg jak ktoś chce jakaś gre ;p i pisać na gg jak ktoś się dobrze zna na kartach graficznych ;p
Avatar użytkownika
gizdNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-07-24, 22:09:17
Lokalizacja: z zadupia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Książka] Wilbur Smith

Postprzez motyjek » 2007-08-05, 23:49:07

wg mnie Smith jest bardzo dobrym pisarzem. Przeczytałam już "Bóg Nilu" i "Siódmy papirus" i jestem pod wrażeniem. Teraz czeka nam nie "Czarownik", z chęcią go pochłonę :] Niezbyt często zdarza mi się, abym czytała jakąś książkę non stop, i kończyła np w parę godzin 600stron :D Fantasy tak pochłaniam, z inna tematyką już gorzej. Ale własnie Smith'a bardzo polubiłam, jego styl i to, co zawiera w swych dziełach :mrgreen:
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Literatura i Sztuka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości

cron