O rety, rety, Anty-kabarety!

Poetyckie wątki, świat książki, rzeźba, malarstwo, architektura i inne dzieła tworzące naszą historię.

Re: O rety, rety, Anty-kabarety!

Postprzez Tennousei » 2007-07-19, 09:25:36

witek napisał(a):Daniec? Rozśmiesza tylko moherów? Hmm, nie wiedziałem, że ci ludzie młodzi, którzy na niego chodzą to mohery


Pewnie nimi są, tylko jeszcze o tym nie wiedzą :D
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: O rety, rety, Anty-kabarety!

Postprzez Artsf » 2007-07-19, 14:41:06

Zdziwiony napisał(a):Ale czy to co napisali kiedys przestalo byc smieszne? Juz ich nie lubisz?

A co mam lubieć ? - przecież nie mają nic nowego tylko występy z programów archiwalnyh a więc ciągłe słuchanie tego samego moze sie znudzić ;)
Zdziwiony napisał(a):Elita nadal wystepuje.

Ale to juz nie ta Elita...brakuje Kaczmarka , tekstów Waligurskiego itd...
Zdziwiony napisał(a):Nie sadze, ze by w tamtych latach poziom kabaretow byl nizszy, wiec nie zgodzilbym sie ze stwierdzeniem "jak na tamte lata"

Na pewno nie był niższy ale teraz...inny system , styl życia i dlatego trzeba być na czasie a nie klepać kawałki w stylu lat 70
witek napisał(a):Daniec? Rozśmiesza tylko moherów? Hmm, nie wiedziałem, że ci ludzie młodzi, którzy na niego chodzą to mohery :oczami:

Już quenya o tym napisała więc nie będe się powtarzał ale dodam że prawda jest taka iż niektórzy młodzi albo w moim wieku są moherami albo zachowują się jak mohery ;)
Avatar użytkownika
ArtsfNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1344
Dołączył(a): 2006-01-08, 19:36:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Literatura i Sztuka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 209 gości

cron