[Książka] Harry Potter 7 cześć

Poetyckie wątki, świat książki, rzeźba, malarstwo, architektura i inne dzieła tworzące naszą historię.

Re: [Książka] Harry Potter 7 cześć

Postprzez thalcave » 2006-08-02, 20:06:00

Ja jestem pewien, że Snape jest dobry. Dumbledore albo poświęcił się umyślnie albo - On jest/był najpotężniejszym Czarodziejem upozorowanie śmierci nie jest dla Niego problemem. A portret w gabinecie... cóż, wystarczy, że McGonnagal wie, że portret pojawia się po śmierci. Dumbledore chciał mieć pewność, że nikt prócz niego i Snape'a nie będzie wiedział co zdażyło się naprawdę.
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Książka] Harry Potter 7 cześć

Postprzez Suceed » 2006-08-03, 09:13:37

Też mam przeczucie, że Dumbledoe nie zginął. W końcu w książce było opisanych kilka morderstw przy uzyciu zaklęcia Avada Kevadra. I żadna z zabitych postaci nie wyleciała w góre.

Wracając do horokruksów to ja jestem zdania, że Harry raczej nim nie jest. Chociaż gdyby dłużej się zastanowić, to skoro Nagini może być cząstką duszy Voldemorta to Harry też, czyli niekoniecznie muszą to być przedmioty.

Wracając do R.A.B. to dowodem na to, iż jest nim Regullus Black, jest opis sprzątania domu przy Grimluadplace (czy jakoś tak) jest napisane, że pod szafą znajduje się medalion którego nikt nie może wyciągnąć :)

[ Dodano: 2006-08-03, 09:14 ]
No i sprawa Snape, napewno jest podwójnym agentem, tylko teraz pytanie na którą strone przejdzie. I myśle, że będzie musiał mieć mocne argumenty aby Harry go nie zabił. (Chociaż może mu braknąć umiejętności)
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Literatura i Sztuka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości

cron