[Musical] Les Misérables

Poetyckie wątki, świat książki, rzeźba, malarstwo, architektura i inne dzieła tworzące naszą historię.

[Musical] Les Misérables

Postprzez hitman1986 » 2010-12-17, 02:14:50

Dzisiaj byłem na spektaklu Les Misérables.
Pierwszy raz byłem w Teatrze Roma, ale muszę stwierdzić, że spektakl najwyższych lotów. Rewelacyjne efekty specjalne, wspaniałe nagłośnienie, piękna muzyka.
Polecam wszystkim, bo może część z Was przyjedzie do Wawy kiedyś i przy okazji wybierze się na ten spektakl.
Oczywiście bilety trzeba rezerwować z dużym (półtora miesięcznym najlepiej) wyprzedzeniem.
Obrazek


Czy ktoś Was był na tym spektaklu? Macie jakieś spostrzeżenia?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-12-17, 04:08:08

Byłem, świetny spektakl i świetni wykonawcy,
no i muzyka też zachwyca!

Również polecam.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Surykatka » 2011-10-11, 13:51:09

Byłam na "Upiorze w operze" i wszystko ok, efekty specjalne, muzyka, wielka pompa. Ale na drugi do Romy już nie chcę iść. Bo to jak hollywoodzki film, niby wszystko ładnie dla oka, a dusza śpi :p
Avatar użytkownika
SurykatkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2011-10-04, 17:04:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Literatura i Sztuka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 407 gości

cron