Nowa kolekcja ubrań Sunrise Festival 2011

Czyli wszystko co z muzyką związane w postaci ogólnej.

Nowa kolekcja ubrań Sunrise Festival 2011

Postprzez kahuna » 2011-09-07, 10:27:32

Nowa kolekcja ubrań Sunrise Festival 2011

Już prawie 70 dni dzieli nas od największego wydarzenia muzyki klubowej w Europie Środkowo-Wschodniej - Sunrise Festival 2011. Jak co roku dla wszystkich fanów tego że festiwalu została przygotowana przez MDT Embros nowa linia klubowych ubrań. Kolekcja i tym razem kierowana jest zarówno do Panów, jak i do Pań. Mężczyźni mogą wybierać wśród koszulek, polówek, bezrękawników, bluz, kąpielówek, kurtek, natomiast dla kobiet przygotowano m.in. t-shirty, polówki, topy czy spodenki.
Obrazek

Projekty wszystkich nadruków stworzone zostały na podstawie cało rocznej opinii klubowiczów, którzy wysłali swoje uwagi i sugestie do MDT Embros. Motyw przewodni tegorocznej edycji Sunrise Festival, czyli chiński znak Yin i Yang również został wykorzystany jako nadruk t-shirta. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji pod adresem: http://www.mdt.embros.pl
Obrazek

Oprócz klubowych ciuchów nowa kolekcja to również liczne gadżety sygnowane logiem Sunrise. W tym roku są to m.in. smycz, pasek, czapka, zapalniczka i otwieracz do piwa. Wszystko oczywiście w jak najlepszej jakości i przystępnych cenach.

Koniecznie zajrzyj: http://www.mdt.embros.pl

Źródło: http://www.embros.pl



Natknąłem się dziś na ciekawe wzory koszulek w stylu klubowym. Z tego co opisują na stronce
sklepu to gwarantują wysoką jakość. Zdjęcia z cytatu to wzory przygotowane na Sunrise Festival 2011, ale oprócz tego mają bogatą kolekcję innych wzorów. Ceny myślę, że są przystępne.
Czy spotkaliście się z produktami tej firmy i czy rzeczywiście są one dobrej jakość?
Niektóre koszulki bardzo mi się podobają, natomiast ,nie spotkałem produktów firmy Embros w klasycznej sprzedaży sklepowej by ocenić jakość ich ciuchów.
Prosperująca świadomość
Aktywuj swoją Prosperującą Świadomość
http://kahunacashflow.com/?page_id=29
Avatar użytkownika
kahunaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2011-08-10, 20:03:19
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-09-07, 11:00:52

Ok 50 zł za t-shirt, to wg. mnie sporo ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Zilog » 2011-09-07, 12:55:39

W zeszłym roku będąc na Sunrise kupiłem sobie taki biały t-shirt.Noszę go do dziś,materiał jest naprawdę dobrej jakości,nie wyciąga się,nie mechaci,prana była już dziesiątki razy i bielutka jest jak od nowości. Jedyne co to logo jakby troszkę straciło te żywe kolory,ale jest to naprawdę minimalna różnica :)
BlueMan - 07 wrz 2011 11:00 napisał(a):Ok 50 zł za t-shirt, to wg. mnie sporo

Fakt,jest to dużo kasy jak na taką koszuleczkę,będąc na imprezie chciałem jakąś lepszą pamiątkę,ale wiadomo gdybym na niej nie był to bym jej nie kupił ;)
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez KenWatanabe » 2011-09-07, 18:41:37

Te Sunrise Shorts mi się podobają :oczami:
reszta jakoś mnie nie urzekła.

Co do cen to w miarę przystępne, myślę, że jak komuś się to podoba i często ma okazję zakładać takie rzeczy to jak najbardziej powinien sobie na nie pozwolić. Jedno co mnie zastanowiło to smycz za 9zł, a kolekcja za 34zł :zdziwko: . Sprzedać komuś zadrukowany pasek materiału za cenę t-shirtu to niezły geszeft.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-07, 22:06:10

kahuna - 07 wrz 2011 10:27 napisał(a):Czy spotkaliście się z produktami tej firmy i czy rzeczywiście są one dobrej jakość?


BlueMan - 07 wrz 2011 11:00 napisał(a):Ok 50 zł za t-shirt, to wg. mnie sporo ;)


Osobiście wolę za taką cenę tudzież nieco dokładając kupić sobie koszulkę firmową Pumy lub Nike, gdzie jestem pewna jakości, niż kupować coś nieznanej firmy.


No chyba, że aż tak zależy Ci na danym wzorze logo kahuna :)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez kahuna » 2011-09-08, 09:33:30

cre[a]tive napisał(a):
No chyba, że aż tak zależy Ci na danym wzorze logo kahuna :)


Podchodzę dość ostrożnie do ubrań kupowanych przez internet, bo na zdjęciach nie widać jakości
materiału. Żona często kupowała ciuchy przez neta i zdarzało się, że jakość w naszej ocenie nie
była taka jak w opisie. Z tej kolekcji podoba mi się koszulka z logo YNG-YANG. W sprzedaży
sklepowej nie spotkałem nic podobnego.
Prosperująca świadomość
Aktywuj swoją Prosperującą Świadomość
http://kahunacashflow.com/?page_id=29
Avatar użytkownika
kahunaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2011-08-10, 20:03:19
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-08, 21:06:44

Faktycznie, to logo wygląda ciekawie.

Obrazek

Na allegro też można je dostać - http://allegro.pl/sunrise-festival-2011 ... 89754.html
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kahuna » 2011-09-10, 18:56:35

Tylko, że to tej samej firmy.
Prosperująca świadomość
Aktywuj swoją Prosperującą Świadomość
http://kahunacashflow.com/?page_id=29
Avatar użytkownika
kahunaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2011-08-10, 20:03:19
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Zilog » 2011-09-10, 19:31:11

kahuna napiszę króciutko,jeżeli chcesz taką zakupić,masz fundusze i wzór Ci się podoba,a tym bardziej że :
kahuna - 08 wrz 2011 09:33 napisał(a):W sprzedażysklepowej nie spotkałem nic podobnego.

[,,,] to po prostu ją zakup i sam się przekonasz o jej jakości ;) Moją opinię znasz,marka MDT Embros to nie byle co i byle czego ludziom by raczej nie sprzedawali.
Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to możesz napisać na oficjalnym forum MDT,tam to większość klubowiczów posiada taki t-shirt lub cokolwiek z MDT Embros także zaczerpniesz tam dokładniejszych informacji :) Jeżeli chcesz link do forum MDT to zawitaj na PW ;)
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz


  • Inne

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości

cron