[Muzyka] Czesław "Śpiewa" Mozil

Czyli wszystko co z muzyką związane w postaci ogólnej.

[Muzyka] Czesław "Śpiewa" Mozil

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-03-30, 19:37:39

Po tym jak zgodził się być jurorem z "X Factor" poznała Go cała Polska i bardzo dobrze bo to GENIALNY muzyk, tworzące wraz z zespołem niezapomniane melodie.
Ale od początku:
Urodził się 12 kwietnia 1979 w Zabrzu, wieku pięciu lat wyjechał wraz z rodzicami i rodzeństwem do Danii. Jego matka pochodzi z Górnego Śląska, ojciec jest Ukraińcem ze Lwowa. W Danii mieszkał do dwudziestego ósmego roku życia
- stąd jego "specyficzny" akcent, gdzie często z braku ( :rotfl: ) Polskich słów wplata słowa z angielszczyzny bądź duńskiej masakry językowej.
7 kwietnia 2008 nakładem Mystic Production ukazał się w Polsce debiutancki album
pt. "Debiut". Sześć tygodni po premierze album uzyskał status złotej płyty, trzy miesiące później po łącznym sprzedaniu ponad 30 tys. krążków osiągnął status platynowej płyty. Obecnie album rozszedł się w nakładzie ponad 60 tysięcy egzemplarzy co daje mu status podwójnej platynowej płyty.
(DZIĘKI AKCJI EMPiK-owskiej, płyta za 9,99zł).
12 kwietnia ukazuje się "Pop" - 2ga solowa płyta


Wraz z przyjaciółmi z Dani założył w 2000 roku zespół Tesco Value, z którym nagrał 3 płyty.

Koncertuje i tworzy m.in. z zespołem Hey, Gabą Kulką, Nergalem :rotfl:

Jako że Czesław jest "na fali" postanowiłem napisać tenże wątek - a że jestem fanem jego GENIUSZU (w 2008 roku zobaczyłem Mozila u Wojewódzkiego i od tej pory kupuję wszystko pod czym podpisuje się Czesław - mam w sumie wszystkie 6 płyt tego Jegomościa), musiałem to zrobić aby na BF ludzie poznali te "nasączone" metaforami utwory :super:

Mozilowe szaleństwo zaczęło się od "Ucieczki z Wesołego Miasteczka" z płyty "Debiut":

"Maszynka Do Świerkania"

"Wesoły Kapelusz"

"Język Węża"

"Żaba Tonie W Betonie"


"Pop"
"Krucha Blondynka"


"W Sam Raz"

"Caesia & Ruben"


To tylko próbka możliwości Czesława - reszta na płytach, słuchajcie, kupujcie bo tylko w taki sposób pokazujemy że Jego praca ma sens :szook:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2011-03-30, 20:21:03

Czesława znam już jakiś czas jednak jego muzyka nie trafia w moje gusta. Mimo że jego muzyki nie słucham to jednak wydaje się być sympatycznym człowiekiem.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-03-30, 21:18:53

Ja baaardzo lubię piosenki Czesława. Moim zdaniem są one nie do podrobienia. Niektóre aż do bólu prawdziwe...
A człowiek wydaje się być mega sympatyczny i w porządku. Chciałbym go poznać osobiście i pogadać na luzie przy piwie/wódce.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-04-01, 23:39:45

Toż temat o tym wykonawcy już jest na forum. Wyszukiwanie boli?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-04-02, 15:14:16

cre[a]tive ma rację, taki wątek już jest, i nawet sam go zakładałem :P

O kolejne odpowiedzi proszę w tym wątku: viewtopic.php?f=84&t=11712
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości