Potwór Zawita W Lutym

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Potwór Zawita W Lutym

Postprzez Lamaszta » 2005-01-14, 20:02:25

DVD Metalliki "Some Kind Of Monster" trafi do polskich sklepów kilka dni po premierze światowej

Dokładna data premiery w USA to 27 stycznia. W polskich sklepach wydawnictwo znajdzie się już 3 lutego.

Film, który "The New York Times" opisuje jako dzieło rozrywkowe, poruszające i o historycznym znaczeniu, jest niezwykle intymnym spojrzeniem na jeden z najważniejszych zespołów w historii rocka. "Some Kind of Monster" ujawnia kulisy pracy Metalliki w studiu a także obnaża psychikę członków zespołu w trakcie nagrywania wyróżnionego nagrodą Grammy albumu "St. Anger". Ich pracy towarzyszyły wewnętrzne konflikty, brak porozumienia, problemy z uzależnieniem, odejście jednego z członków zespołu, ojcostwo innego, wreszcie narastający chaos, grożący rozpadem grupy w najbardziej burzliwej chwili w jej dwudziestoletniej historii.

Na pierwszym dysku poza filmem, jego kinowym zwiastunem i zwiastunem koncertu znajdą się także materiały dodatkowe, a wśród nich: komentarze członków zespołu Metallica - Jamesa Hetfielda, Larsa Urlicha, Kirka Hammetta, Roberta Trujillo oraz komentarze twórców filmu - Joego Berlingera i Bruce?a Sinofskiego. Dysk drugi zawierał będziesceny dodatkowe z komentarzem, migawki z festiwali i premier, wideoklipy muzyczne, biografie twórców filmu.

W tym roku powinien również ukazać się nowy album zespołu. Według basisty Roberta Trujillo, Metallica nagrała ponad pięćdziesiąt godzin riffów, ścieżek gitary basowej i perkusji.



Dla mnie miodzio :). Nie mogę się doczekać ani DVD ani nowego albumu :D
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 252 gości

cron