Koncert zespołu Mettalica w kinach

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Koncert zespołu Mettalica w kinach

Postprzez pomocny87 » 2013-09-19, 14:06:30

Hej, ostatnio znajomy mi mówił, że ma być w kinach jakiś koncert zespołu Metallica i to jeszcze w 3D. Dla mnie to świetna wiadomość, a w ogóle jak wam się wydaje, warto pójść na takie widowisko do kina? Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę, by koncert puszczali w kinie.
No love, no glory...
Avatar użytkownika
pomocny87None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2012-05-16, 11:15:47
Lokalizacja: Kostrzyn n. Odrą
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odp: Koncert zespołu Mettalica w kinach

Postprzez cre[a]tive » 2013-09-21, 01:11:10

Na pewno w kinie lepiej niz w Tv, aczkolwiek ja wole prawdziwe koncerty, a tych w Polsce nie brakuje. Nie liczac indywidualnych koncertow, nasz kraj moze poszczycic sie swiatowej klasy festiwalami: Heineken Open'er czy Coke Live Music Festival.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Koncert zespołu Mettalica w kinach

Postprzez Kadzi558 » 2013-09-22, 23:09:50

pomocny87 napisał(a):Hej, ostatnio znajomy mi mówił, że ma być w kinach jakiś koncert zespołu Metallica i to jeszcze w 3D. Dla mnie to świetna wiadomość, a w ogóle jak wam się wydaje, warto pójść na takie widowisko do kina? Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę, by koncert puszczali w kinie.

Nie no, nie pierwszy raz :P Miały miejsce podobne akcje, często w Multikinie można coś fajnego obejrzeć :D Ale zespołu Metallica jeszcze na wielkim ekranie nie było :D A to rarytas!
Avatar użytkownika
Kadzi558None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2013-09-16, 23:58:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez RanyJ » 2013-09-27, 11:33:17



Ok. Film o Metallice, ale to przecież nie będzie koncert w kinie, tylko bardziej fabuła. :) Koncert i muzyka, będą bardziej towarzyszyć akcji.
Avatar użytkownika
RanyJNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2012-01-12, 20:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Koncert zespołu Mettalica w kinach

Postprzez pomocny87 » 2013-09-30, 16:06:04

Kadzi558 napisał(a):
pomocny87 napisał(a):Hej, ostatnio znajomy mi mówił, że ma być w kinach jakiś koncert zespołu Metallica i to jeszcze w 3D. Dla mnie to świetna wiadomość, a w ogóle jak wam się wydaje, warto pójść na takie widowisko do kina? Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę, by koncert puszczali w kinie.

Nie no, nie pierwszy raz :P Miały miejsce podobne akcje, często w Multikinie można coś fajnego obejrzeć :D Ale zespołu Metallica jeszcze na wielkim ekranie nie było :D A to rarytas!
Byłem już w kinie i mus

Ale chyba nie było to w 3D i do tego połączenie koncertu z filmem akcji :-) To jest na pewno nowość, jeżeli chodzi o gatunek. Ja miałem już okazję my w Imax na pokazie i nie zawiodłem się. Chciało się wyskoczyć z fotela i szaleć. Niektórym aż ręce latały, tak się wczuwali :-) Na pewno się nie zawiodłem.
No love, no glory...
Avatar użytkownika
pomocny87None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2012-05-16, 11:15:47
Lokalizacja: Kostrzyn n. Odrą
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez GoldenBoj » 2013-10-02, 19:58:09

No wygląda to ciekawie...
Avatar użytkownika
GoldenBojNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:19:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Babyblue » 2013-10-09, 11:04:41

Ja bym pewnie nie poszla, gdybym ni eto, ze dostałam zaproszenie od przyjaciółki więc nie zostawało nic innego jak dokupć drugi bilet i zabrać mena - a jak sie ucieszył, to szok!
O dziwo... jestem totalnie zachwycona! Muzyka przenikała wnętrzności, obraz wychodził z ekranu na maxa, a skromna niby fabuła całkiem ładnie wszystko sklejala, także wrazenia mega pozytywne :ok:
"Jest już za późno
-nie jest za późno..."
Avatar użytkownika
BabyblueNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 263
Dołączył(a): 2011-11-23, 16:13:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości

cron