Hannibal Lecter

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Hannibal Lecter

Postprzez privace » 2013-03-21, 12:48:20

Po sukcesie "Milczenia owiec" aż trudno uwierzyć, że tak długo będziemy czekać na serial oparty o tą barwną postać. 10 kwietnia w axn czeka nas polska premiera tego serialu. Czy ktoś równie niecierpliwie jak ja oczekuje tej premiery?
Przyznaję, że zarówno powieści Thomasa Harrisa jak i filmy powstałe na ich podstawie pochłaniałam z wypiekami na twarzy. I o ile książkami byłam zachwycona, to już filmami mniej- ratowało je w moich oczach jedynie wspaniałe aktorstwo Anthonyego Hopkinsa.
Ciekawi mnie jak się spisze w roli psychopatycznego konesera ludzkiego mięsa Mads Mikkelsen.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-03-21, 21:10:17

A to był serial "Milczenie owiec" ? :o Pierwsze słyszę. Był emitowany na którymś z polskich kanałów?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Hannibal Lecter

Postprzez privace » 2013-03-21, 21:39:40

Napisałam, że PO sukcesie "Milczenia owiec" (filmu) czekaliśmy DO TERAZ aby powstał serial o postaci Hannibal Lectera ("Hannibal"). Fakt, nie wzięłam pod uwagę, że nie każdy ogląda axn (i stąd wiedziałby, że powstał serial o Hannibalu Lecterze pt."Hannibal"). Mój błąd używania skrótów myślowych niezrozumiałych dla wszystkich, dzięki za zwrócenie uwagi :ok:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-03-21, 23:27:58

Dzięki za informacje, może wreszcie obejrzę coś na AXN i ten kanał nie będzie dla mnie całkowicie bezużyteczny.

Raczej napisałaś to w sposób jasny, po prostu ja po wielu godzinach pracy, a następnie czterogodzinnym nudnym szkoleniu chyba nie do końca jestem ogarnięta.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez rafcio27 » 2013-03-22, 12:33:58

Widziałem zwiastuny serial zapowiada się naprawdę dobrze, czyli czekamy
zegarek lorus
Avatar użytkownika
rafcio27None specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-03-22, 12:24:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hannibal Lecter

Postprzez KenWatanabe » 2013-03-24, 01:44:09

Dla mnie również AXN wydaje się nieco obcy, dlatego taka wieść głęboko mną wstrząsnęła i zaskoczyła. Szczerze mówiąc nie podoba mi się zbytnio opis tego serialu na filmwebie. Fabuła ma mało wspólnego z książką, raczej tylko główną postać. A ta, po genialnej roli Hopkinsa skazana jest na kompromitację.

Mimo to, może obejrzę jakiś odcinek, "na próbę".
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hannibal Lecter

Postprzez privace » 2013-04-05, 16:13:17

Nie wytrzymałam i pierwszy odcinek obejrzałam w wersji oryginalnej- pewnie nieco mi umknęło, więc obejrzę ponownie na axn za kilka dni w wersji spolszczonej.
Pierwsze wrażenia? Hmmm... Wizualnie bardzo na plus, świetnie zrealizowany! Graham mnie trochę rozczarował, został ukazany nie jako agent FBI, ale niestabilny psychicznie geniusz ludzkich zachowań. Dziwne trochę, a jego spojrzenie na scenę zbrodni przypomina mi jakby Dextera. Laurence Fishburne mi się spodobał, ale może przez pryzmat lubienia aktora. Sam Hannibal... hmmm... no właśnie...
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-04-06, 12:17:15

10 kwietnia to już niedługo, mam nadzieję, że nie zapomnę i obejrzę.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości

cron