Filmy animowane lepsze od aktorskich?

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Filmy animowane lepsze od aktorskich?

Postprzez bufaloxxx » 2012-03-18, 21:58:12

Zauważyłem że dużo ostatnich hitów bardziej skupia się na efektach, a nie opowiadanej historii. Transformersy, Avatar. A jednak takie filmy jak Mary and Max, Secret of Kells, Persepolis, Walc z Bashirem, Przygody Tintina(jako film przygodowy jest o wiele lepszy niż ostatni Indiana Jones), czy Lorax, którego jeszcze nie oglądałem, ale jak na razie zbiera pochlebne opinie. Sam osobiście teraz wolałbym wybrać się na Loraxa niż obejrzeć np. Avangers. Jaka jest wasza na ten temat. I tak wiem wiem ze jest dużo filmów, gdzie efekty nie grają główne roli, ale coraz więcej takich filmów wychodzi, a poziom filmów animowanych idzie w górę.
"Moja muzyka będzie wieczna. Może mówię głupoty, ale kiedy coś wiemy możemy o tym mówić. Moja muzyka będzie wieczna."
//Bob Marley
Avatar użytkownika
bufaloxxxNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1409
Dołączył(a): 2004-09-13, 19:34:07
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2012-03-19, 16:44:21

W sobotę byłam z synem na "Loraxie". Sympatycznie nakręcona opowiastka z przesłaniem ekologicznym. Fajna animacja,sporo muzyki z wesołymi tekstami. W sam raz na rodzinny wypad do kina. Treści nie będę tu opisywać- idzcie na filma. :super:
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-05-01, 15:29:00

Mnie filmy z takimi efektami jakoś nie kręcą. Na Avatarze nigdy nie byłam i bynajmniej nie chodzi o to, że szkoda mi kasy na bilet do kina. Po prostu zobaczyłam w tv zapowiedzi i od razu wiedziałam, że nie chcę czegoś takiego oglądać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez KenWatanabe » 2012-05-02, 23:41:13

Ostatnio oglądałem Fantastycznego Pana Lisa i na prawdę mi się podobał. Fajnie zrealizowana opowiastka, w dodatku techniką poklatkową. Historia w stylu brytyjskich filmów, humor poniekąd też i można się było uśmiać pare razy. Głosy też dobrze podłożone, więc polecam bo kawał dobrej roboty.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości

cron