Oscary 2011

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Oscary 2011

Postprzez KenWatanabe » 2011-02-28, 04:30:34

Nie wiem czy oglądacie ale ja, mimo iż się pewnie strasznie przez to nie wyśpię - oglądam ;).
Jak Wam się podobają wyniki, bo mi jak na razie ta Alicja w scenografii tylko nie podchodzi, a tak to ok. Dwa najważniejsze to będzie drugoplanowa dla Christiana Bale`a i Reżyseria dla Aronofskyego ;), jak dla mnie być muszą.

Wyniki:
http://www.filmweb.pl/awards/Oscary/2011
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-03-01, 02:17:48

Jaaa, ale mnie wkurzył ten Hooper :diabel:
Zdecydowanie pomyłka.

A poza tym OK, choć najlepszy film też powinien być dla Czarnego Łabędzia, albo Incepcji.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-03-01, 07:42:40

Ja gali nie oglądałam. Generalnie świat filmu średnio mnie interesuje, by nie napisać, że wcale. Nie widziałam jeszcze żadnego z filmów, które otrzymały statuetki i szczerze powiem, że wcale mi się nie spieszy.

KenWatanabe, jak rozumiem obraz "Prawdziwe męstwo" nie przypadł Ci do gustu?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-03-01, 08:06:19

Mnie najbardziej zasmuciło to, że 127 godzin nie otrzymał żadnej statuetki :(
Mogli dać chociaż za muzykę, która była rewelacyjna...

Krytycy mają rację - jurorzy Akademii to stare dziadki, które nie znają się na panujących trendach - ot chociażby całkowicie pominęli obraz The Social Network...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Oscary 2011

Postprzez KenWatanabe » 2011-03-01, 19:14:09

cre[a]tive napisał(a):KenWatanabe, jak rozumiem obraz "Prawdziwe męstwo" nie przypadł Ci do gustu?


Szczerze mówiąc średnio mi się podobał. To typowy western, a era westernu w moim mniemaniu dobiegła już końca i reżyserzy powinni się z tym pogodzić. Nie znaczy to, że kiedyś ta moda nie powróci, ale Eastwood był ostatnim wielkim twórcą i odtwórcą tego gatunku, a unforgiven ostatnim obrazem także prawdziwe męstwo zdecydowanie nie trafia w potrzeby widzów i słusznie, że nie zebrało nagród, takie jest moje zdanie. Choć zwolennicy jakiś niszowych poglądów na ten temat mogą się ze mną nie zgodzić.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 216 gości

cron