Letnie kino na dachu Renomy we Wrocławiu

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Letnie kino na dachu Renomy we Wrocławiu

Postprzez red » 2010-07-29, 09:15:09

Bardzo, bardzo fajna inicjatywa dla wszystkich, którzy wakacje spędzają w mieście i nie mają zasobnego portfela. Ja byłam już 2 razy i świetnie się bawiłam.
http://n.pl/letni_festiwal_vod.html?utm ... estiwalVOD
Avatar użytkownika
redNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2010-06-18, 09:51:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BaQStiC » 2010-07-29, 11:15:18

Ja tez tam bylem. Ale moim zdaniem to lipa. Niby plaza. Troche piasku "bialego" nie zadnego takiego jak na plazy...
Bylem gdzies w poludnie. Nie za duzo lezakow. Moze wieczorem jest lepiej. Jak dla mnie nie ma duzej rewelacji.
Avatar użytkownika
BaQStiCNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2010-05-23, 19:10:18
Lokalizacja: Kielce/Wro
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez niania_ogg » 2010-09-08, 15:28:50

Ja się wybrałam na Elżbietę, nie będę się przyczepiać do plaży i piasku bo wiadomo to miasto, dach więc mamy "plażową podróbkę". Ale pomysł na wakacyjne weekendy dobry i to się chwali. Mam nadzieję, że nie była to tylko taka jednoroczna akcja Renomy i telewizji N i za rok będzie jeszcze lepiej.
"Każde miejsce leży tam, gdzie jest, od czasu kiedy pierwszy raz tam trafiło. To się nazywa geografia."
Avatar użytkownika
niania_oggNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2009-09-28, 10:54:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości

cron