Postacie serialowe/filmowe, które Was najbardziej irytują?.

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-06-12, 18:49:41

Napiszę tak: oglądałem np "Dynastię", ale to tylko dlatego że ten serial był początkiem jak się okazało "oper mydlanych" produkowanych na potężną skalę do dzisiaj, był ewenementem na początku lat 90-tych i faktycznie miał w sobie to coś, czego nie ma w sobie 90% teraźniejszych produkcji - to "coś" przyciągało jak magnes.
"Allo Allo" - podobnie, ten serial mi podchodzi, jest śmieszny, czego (jak dla mnie) brakuje w większości s. komediowych np.
"Housa" widziałem 1 raz i mi wystarczyło, "Zagubionych" widziałem na bilbordach i też mi wystarczyło, podobnie jak ten serial z USA dziejący się w więzieniu - dla mnie brak czynnika przyciągającego, wolę seriale pokroju "Drew Carey Show" - krótko, zwięźle i śmiesznie - dramaty i inne sprawy przyziemne wolę w formie filmu pełnometrażowego.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Postacie serialowe/filmowe, które Was najbardziej irytuj

Postprzez RanyJ » 2012-06-04, 12:19:10

Tracz z "Plebani"- cała wioska z dobrymi serduszkami i jeden niereformowalny czort. No jak tak można? :rotfl:
Avatar użytkownika
RanyJNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2012-01-12, 20:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Surykatka » 2012-07-04, 10:17:03

Ja mam uczulenie na seriale komediowe Bundy, Kiepski wszystko jedno. Ich czerstwe żarty i śmiech z puszki doprowadzają mnie do białej gorączki.
Avatar użytkownika
SurykatkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2011-10-04, 17:04:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez fantin » 2012-09-05, 14:44:21

Denerwuje mnie 'Kiepski', bracia Mroczki i ta, jak jej tam - ,,,,, joanna brodzik - a ten dziwny serial niby komediowy z wilczakiem wywołuje u mnie torsje
płytki ceramiczne
Avatar użytkownika
fantinNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2012-09-01, 12:31:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez yamall » 2012-09-06, 12:06:35

Irytujący na maxa (ale w pewien sposob mily) jest Pope z Falling Skies.
Ale i tak numero uno, i nikt nie przebije goscia jest Joffrey Baratheon z Gry o tron
Obrazek
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Postacie serialowe/filmowe, które Was najbardziej irytuj

Postprzez dylan » 2012-10-08, 13:10:28

mnie najbardziej irytują współczesne postaci serialowe. są takie bez wyrazu… no i do tego poziom aktorstwa nie zachwyca. wszystko teraz jest jakby spłaszczone pod względem emocjonalnym i mało charakterystyczne. inaczej mówiąc - dopasowane do naszych czasów. dla mnie najbardziej kultowymi postaciami serialowymi będą zawsze bohaterowie pierwszych filmów jakie oglądałem w życiu na niewielkim czarnobiałym telewizorze, kiedy byłem jeszcze małym chłopcem. może to głupie, ale borewicz, albo bohaterowie alternatyw to dla mnie bardzo przyjemne wspomnienia dzieciństwa. tak bardzo zmienił się świat, wystarczy przeczytać to http://interia360.pl/artykul/nostalgia-prl-u,57250 i człowiekowi od razu i schodzą klapki z oczu.
Avatar użytkownika
dylanNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2010-02-12, 14:52:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 272 gości

cron