Co ostatnio oglądałaś/eś?

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez evil » 2009-03-25, 23:04:37

Green Street Hooligans 2
Obrazek
Kontynuacja pierwszej części... w sumie mało wspólnego mają ze sobą oba filmy. Nie podobał mi się tak jak "jedynka", ale obejrzałam z ciekawością. Film do ambitnych produkcji nie należy, ale dla kogoś kto lubi dla odmóżdżenia obejrzeć bezsensowne mordobicia jak najbardziej polecam. Nie doszukujcie się tutaj ukrytego sensu ;)
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez bufaloxxx » 2009-03-25, 23:35:50

Rodzina Savage
Obrazek

Film, ani to arcydzieło, ani beznadzieja, taki w sam raz. Opowiada o dorosłej już dwójce rodzeństwa, które musi zaopiekować się chorym ojcem. Bardzo mocny początek z kupą, następnie dostatecznie, ale niektóre momenty zapadają w pamięć, jak ostatnia rozmowa Wendy i Larrego(nie będę zdradzał o czym była, aby nie popsuć oglądania filmu). I jak dla mnie dużym plusem John Savage(syn), którego gra Philip Seymour Hoffman. Film oceniam na 6,5\10 i polecam tym osobom, które lubią "życiowe" filmy, jak i tym którzy nie mają akurat nic do obejrzenia, bo raczej stratą czasu ten film nie jest.
"Moja muzyka będzie wieczna. Może mówię głupoty, ale kiedy coś wiemy możemy o tym mówić. Moja muzyka będzie wieczna."
//Bob Marley
Avatar użytkownika
bufaloxxxNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1409
Dołączył(a): 2004-09-13, 19:34:07
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez makoomba » 2009-03-26, 00:00:21

evil napisał(a):Green Street Hooligans 2

Całkiem fajnie by się oglądało, gdyby nie odtwórca głównej roli który mi działał na nerwy jak mało kto :) Jedynka zdecydowanie lepsza.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez kamil » 2009-03-26, 17:11:51

Green Street Hooligans 2

Fabuła jak dla dzieci, ale da się obejrzeć.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez makoomba » 2009-03-27, 23:12:23

FireProof
Obrazek
Kirk Cameron (Spisani na straty) wciela się w postać Caleba Holta, heroicznego kapitana straży pożarnej, który nade wszystko ceni poświęcenie i służbę innym. Jednak jego najważniejszy partnerski związek - małżeństwo niedługo stanie w płomieniach. Zobacz wciągającą historię, która podąża za pragnieniem jednego człowieka do zmiany życia i małżeństwa poprzez uleczającą mocy wiary. Postępując zgodnie z kodeksem strażaka, Caleb wie, że nie może zostawić partnera w tyle.


Film całkiem całkiem, choć nie lubię takich rzewnych historyjek nawet mi się podobał. Ciekawa i wzruszająca historia przedstawiona z dobrą muzyką w tle. Niestety ze słaba gra aktorska, która pozostawiała wiele do życzenia, ale dało się przeżyć. Film skłania nas do zastanowienia nad tym czy w naszych związkach wszystko układa się tak jak powinno.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez truski » 2009-04-01, 12:29:54

Ostatnio obejrzałam Blueberry Night z Norah Jones, Natalie Portman i Jude Law, film dośc ciekawy, raczej taki, żeby obejrzeć dla relaksu, fajne zdjęcia i muzyka. Troche powoli się rozkręca, ale potem staje się coraz ciekawszy :)
tjuskawkowooo
Avatar użytkownika
truskiNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2009-04-01, 12:20:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez olka5 » 2009-04-03, 20:22:45

Ja ogladałam wczoraj Jaja w Tropikach.Super film, wpożyczyłam z VOD w "N". Nie spodziewałam sie ze ten film jest taki śmieszny, i do końca nawet nie obczaiłam ze Tom Cruise grał tego smiesznego grubasa.
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez Kamil888 » 2009-04-04, 16:59:40

Guciu, daj znać obejrzysz "Zapowiedź". ;)
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez Guciu » 2009-04-04, 17:53:52

W porównaniu do Dzień, w którym zatrzymała się ziemia jest 100razy lepszy ;D Niezłe efekty, momentami aż ciarki przechodzą, fajna fabuła nawet. Tylko końcowka nie bardzo mi przypadła do gustu. ;D Ogolnie film niezły, jeden z lepszych w swoim gatunku, moim zdaniem ;]
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez hitman1986 » 2009-04-04, 20:07:59

Guciu napisał(a):Ogolnie film niezły, jeden z lepszych w swoim gatunku, moim zdaniem

Ło, pierwotnie chciałem zaczekać, aż się znajdzie wersja DVDRip w wypożyczalniach, ale po takiej recenzji idę do kina :D
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez evil » 2009-04-13, 00:49:08

Kraina Tygrysów
Obrazek
Rok 1971. Rekruci przed wylotem do Wietnamu przechodzą ostatni trening w miejscu zwanym Krainą Tygrysów. Niezależny Roland Bozz (Colin Ferrell), szeregowiec z Teksasu, jest przeciwny wojnie i chce wydostać się z obozu. Namawia kolegów do buntu.


Film jakoś umknął mi wcześniej - cóż mogę powiedzieć?, uczucia w sumie mam mieszane, z jednej strony się podobał, ponieważ jest w mojej tematyce, z drugiej strony zgrywanie bohatera przez Farrell'a i jego cwaniaczkowata gęba momentami mnie denerwowały. Film w internecie ma wiele pozytywnych opinii, ale szczerze mówiąc mnie nie zachwycił. W pamięci też specjalnie długo mi nie zostanie - pomimo, że realizacja czy gra aktorska są do przyjęcia.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez kosmowski.be » 2009-04-13, 09:13:56

Nie zadzieraj z fryzjerem
Obrazek
Zohan, czyli najlepszy w historii agent Mosadu od zawsze pragnął zostać fryzjerem. Jednak sceptyczni rodzice, ogólna popularność, a także śmiertelny wróg nie pozwalały mu zmienić profesji. Pewnego dnia podczas próby zatrzymania terrorystów, Zohan pozoruje własną śmierć dzięki czemu bez przeszkód dociera do USA. W Nowym Jorku stara się spełnić swoje największe marzenie, a także odciąć się od przeszłości, jednak jego nowe miejsce pracy należące do Palestynki skutecznie mu w tym przeszkadza.

http://www.filmweb.pl/f457545/Nie+zadzi ... jerem,2008
jak dla mnie świetny film :) taki z jajem.

ktos widzial?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez bufaloxxx » 2009-04-13, 16:40:34

noid napisał(a):Nie zadzieraj z fryzjerem


Oglądałem i podobało mi się, chociaż obiektywny nie mogę być. Z niewiadomych powodów komedie z Sandlerem bardzo mi się podobają. Chociaż trzeba przyznać ze to górnolotne nie jest. Ale jakoś "Państwo młodzi: Chuck i Larry" bardziej mi się podobało.
"Moja muzyka będzie wieczna. Może mówię głupoty, ale kiedy coś wiemy możemy o tym mówić. Moja muzyka będzie wieczna."
//Bob Marley
Avatar użytkownika
bufaloxxxNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1409
Dołączył(a): 2004-09-13, 19:34:07
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez evil » 2009-04-13, 19:15:15

Butterfly Effect: Revelation
Obrazek
Sam Red posiada zdolność przemieszczania się w czasie i ingerowania w wydarzenia. Umiejętność tą wykorzystuje do pomocy w zdemaskowaniu groźnych przestępców w trakcie popełniania morderstwa. Musi jednak przestrzegać pewnej reguły - nie wolno mu zapobiegać wydarzeniom, gdyż przyniosłoby to katastrofalne skutki. Pewnego dnia, koleżanka z dzieciństwa zwraca się do niego o pomoc w odnalezieniu prawdziwego mordercy jej siostry, która w przeszłości również uczuciowo była związana z Samem. W trakcie wyprawy w przeszłość Sam łamie swoją zasadę co sprawia zmianę własnej historii, a późniejsze próby naprawienia problemów, potrafią stworzyć jeszcze gorsze problemy.

Zdecydowanie lepszy od drugiej części - jednak nie tak dobry jak pierwsza ;)
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez hitman1986 » 2009-05-02, 22:26:36

Szybko i wściekle

Film przywołuje czasy tych lepszych "Szybkich i wściekłych", tzn. cz. 1 i 2, bo Tokio nie była takie fajne. Stare postacie wróciły - dobrze. Szybkie akcje są - dobrze. Szkoda jednak, że tylko jeden wyścig uliczny był w ciągu całego filmu...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez BlueMan » 2009-05-02, 22:31:31

The Reader - Lektor

Film fajny, oryginalny :] Choć wg. mnie kiepsko się skończył.
A główny bohater tak jakby od początku sam nie wiedział co zrobić i jakie mieć zdanie.
Ogólnie polecam.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez hitman1986 » 2009-05-03, 14:12:54

Rezerwat

Zainteresowało mnie to, że główną postacią w filmie jest fotograf, ale film jest tak beznadziejny, że wyłączyłem w połowie :dobani:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez hitman1986 » 2009-05-03, 19:11:51

noid napisał(a):Nie zadzieraj z fryzjerem
Obrazek
Zohan, czyli najlepszy w historii agent Mosadu od zawsze pragnął zostać fryzjerem. Jednak sceptyczni rodzice, ogólna popularność, a także śmiertelny wróg nie pozwalały mu zmienić profesji. Pewnego dnia podczas próby zatrzymania terrorystów, Zohan pozoruje własną śmierć dzięki czemu bez przeszkód dociera do USA. W Nowym Jorku stara się spełnić swoje największe marzenie, a także odciąć się od przeszłości, jednak jego nowe miejsce pracy należące do Palestynki skutecznie mu w tym przeszkadza.

http://www.filmweb.pl/f457545/Nie+zadzi ... jerem,2008
jak dla mnie świetny film :) taki z jajem.

ktos widzial?

Ja dzisiaj oglądałem. Fajny, lekki film. Nie prezentuje aż tak zwariowanego humoru, jak inne filmy Sandlera, ale nie narzekałem na brak śmiechu :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez rita » 2009-05-10, 22:13:54

Zohana widziałam, nieźle popaprany film. ale w sumie miło się ogląda, taki akurat na odmóżdżenie po cięzkim tygodniu.
Avatar użytkownika
ritaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2007-06-26, 13:31:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co ostatnio oglądałaś/eś?

Postprzez polinocja » 2009-05-12, 15:53:18

Ja obejrzałam Piłę 3 i powiedziałam sobie że nigdy więcej!!!! Co za beznadzieja! Od sieczki do sieczki, zero sensu
Avatar użytkownika
polinocjaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:46:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości