Mam Talent!

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Mam Talent!

Postprzez evil » 2008-09-13, 22:09:44

Niezależnie od wieku, płci, czy rodzaju talentu, każdy z uczestników programu zgłaszał się wierząc, że naprawdę ma talent. Rolą trójki jurorów było utwierdzenie go w tym mniemaniu, bądź też pozbawienie go złudzeń. A zadanie mieli niełatwe. Ocenianie wokalistów, tancerzy, zespołów tanecznych, muzyków nie sprawiało im problemu. Ale jak ocenić mimów, cyrkowców, akrobatów, freerunerów, wirtuozów piły, wiertarek czy pralki bębnowej. Co powiedzieć o talencie beatboxerów, żonglerów, ludzi grających na własnym ciele, tańczących z psami czy wężami. Takie talenty pojawiły się na castingach.
Były też chóry, orkiestry dęte, zespoły taneczne, komicy, parodyści i egzotyczne ptaki.

http://mamtalent.plejada.pl/oprogramie.html

W Jury zasiadają:
Agnieszka Chylińska - będzie jadka :hyhy:
Małgorzata Foremniak-Jędruszczak - ech...nie wiem po co tam ta mięka faja...
Kuba Wojewódzki - myślę, że w połączeniu z Chylińską może być pizda ogień! :D

Jakie macie zdanie o tym programie?, postaram się tutaj regularnie pisać o uczestnikach programu ;).
Ze swojej stronie dodam, że ja sceptycznie podeszłam do tego programu - na jego oglądanie namówił mnie znajomy i tak sobie myślę, że nie żałuje. Zawsze to coś innego niż Idol czy Jak oni śpiewają. Po za tym niezłe wykręty tam bywają :D
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez cre[a]tive » 2008-09-13, 22:21:30

Wydaje mi się, że to za skąpe jury, by ocenić tak różnorodne talenty pojawiające się w programie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez evil » 2008-09-13, 22:25:29

kobieta napisał(a):za skąpe jury

że khe?? Wojewódzki pewnie nie raz sobie pojedzie po ludziach - jest do tego stworzony i tylko dlatego zamierzam oglądać ten program ;p

Moje spotrzeżenia po pierwszym odcinku - Foremniak średnio mi tam pasuje, Chylińska zmiękła jakoś tak...a Wojewódzki się chamuje... a szkoda ;/, jakiś specjalnych indywidualności dzisiaj nie było...chociaż rozwalił mnie koleś miłujący Marylę Rodowicz i za nią się przebierający. Ta mała dziewczynka też była niesamowita!
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez astarte » 2008-09-13, 22:32:02

evil napisał(a):Jakie macie zdanie o tym programie?, postaram się tutaj regularnie pisać o uczestnikach programu ;).
Ze swojej stronie dodam, że ja sceptycznie podeszłam do tego programu - na jego oglądanie namówił mnie znajomy i tak sobie myślę, że nie żałuje.

Też z początku byłam sceptyczna , ale obejrzałam i nie żałuję.
Co do uczestników .... To najbardziej zaskoczyła mnie dziewczynka śpiewająca piosenkę Niemena. Szok !Podobał mi się też duet akrobatyczny i koleś, który żonglował.
Generalnie jestem pozytywnie zaskoczona programem :)
A co do składu jury- to najbardziej cieszy mnie obecność Chylińskiej. Wojewódzki , jak to Wojewódzki pewnie kilka razy ludzi nieźle obrazi. Ale Foremniak ... Po co tam ona :orany:
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez puszka » 2008-09-13, 22:42:08

evil, jak dla mnie reakcja Chylińskiej na tę 11-letnią Klaudię była świetna xD
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-13, 22:43:30

Popelina , powielanie ile można ten sam raz powielać ten sam pomysł. Jestem na NIE.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez cre[a]tive » 2008-09-13, 22:43:58

evil napisał(a):że khe??


Ludzie śpiewają, grają na fortepanie, przedstawiają różne talenty. Tak skąpe i ograniczone jury nie jest w stanie tego ocenić i dostrzec.

evil napisał(a):Wojewódzki pewnie nie raz sobie pojedzie po ludziach - jest do tego stworzony i tylko dlatego zamierzam oglądać ten program ;p


On siedzi w jury i jego zadaniem jest dostrzeżenie talentów a nie pojechanie po ludziach. Dlatego właśnie uważam, że jego miejsce w jury jest błędem.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-13, 22:49:34

To jest t e l e w i z ja ludzie , tam jest kasa.
kobieta napisał(a):Dlatego właśnie uważam,
i pewnie kilku gostków też że Wojewódzki zwiększy oglądalność
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-14, 09:42:35

Jacek i Agatka napisał(a):Popelina , powielanie ile można ten sam raz powielać ten sam pomysł


Czy popelina...zależy co kto lubi. Akurat jest to pierwszy taki program, w którym uczestniczą różne cudaki i nie muszą pięknie śpiewać czy tańczyć i pieknie wygladać...muszą poprostu mieć jakiś talent, który wyróżnia ich z tłumu.

Po obejrzeniu wczorajszego odcinka stwierdzam, że w Polsce jest duzo ludzi pozytywnie zakręconych.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Suceed » 2008-09-14, 11:16:35

Nie oglądałem i raczej nie zamierzam oglądać. Nie przepadam za tego typu programami.
Taka Formuła (Odcinki z castingiem -> odcinki finałowe) jest już zbyt oklepana.
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Lawenda » 2008-09-14, 11:50:48

evil napisał(a):Chylińska zmiękła jakoś tak..


Chylińska ostatnio w jakimś wywiadzie mówiła,że dojrzała i że nie chce być już młoda gniewna.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez BlueMan » 2008-09-14, 13:54:54

http://pl.youtube.com/watch?v=uSUrkkST5VA - widzieliście to? :D
Niesamowite to było!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Mam Talent!

Postprzez kosmowski.be » 2008-09-14, 13:58:20

BlueMan napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=uSUrkkST5VA - widzieliście to? :D
Niesamowite to było!

no najlepsze! i jeszcze ten koles co "zonglowal"
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez astarte » 2008-09-14, 14:05:56

Mnie zatkało jak zobaczyłam ten duet ...
noid napisał(a):no najlepsze! i jeszcze ten koles co "zonglowal"

A co do żonglerki, to miałam okazję zobaczyć taki pokaz na żywo.... Kolesie żonglowali chyba trzema kulami.... Do tego jeszcze połykali ogień... Powiem , że cały pokaz wyglądał niesamowicie... Zrobił na mnie wrażenie ... :)
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Zupek » 2008-09-14, 14:57:20

Chyba jednym z pierwszych tego typu programow to byl Idiol Polsatu... Kiedys to sie skonczy ale napewno jeszcze nie teraz. Sa miliony ludzi ktorzy zasiadaja przed telewizorem by ogladac
-Taniec z gwiazdami
-You can dance
Wlasnie rownierz program Mam Talent... No obejzalem 1 odcinek i calkiem fajne a co evil, to ty ogladasz ten program zeby posluchaj jak Wojewodzki ora ludzi? Sam tego nie umie i dlatego tylko potrafi obracac wszystko w zart ^^ Zazdrosci im... Wtedy bedzie oral ludzi :hyhy:
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez WiseWoman » 2008-09-14, 15:24:05

kobieta napisał(a): evil napisał(a):Wojewódzki pewnie nie raz sobie pojedzie po ludziach - jest do tego stworzony i tylko dlatego zamierzam oglądać ten program ;p



On siedzi w jury i jego zadaniem jest dostrzeżenie talentów a nie pojechanie po ludziach. Dlatego właśnie uważam, że jego miejsce w jury jest błędem.


Też odniosłam takie wrażenie już w pierwszych minutach programu. Po prostu tvn patrzy przede wszystkim na dużą oglądalność, a dając takie jury się nie przeliczy. Może do końca w porządku to nie jest, ale program sam w sobie jest ciekawym pomysłem. Świetna była śpiewająca dziewczyna i chłopiec, który grał na pianinie. Pani naśladująca samochody wraz ze swoim mężem też byli fajni... ^^ Będę oglądać na pewno kolejne odcinki także. :)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez evil » 2008-09-14, 19:35:36

Zupek napisał(a):Wlasnie rownierz program Mam Talent... No obejzalem 1 odcinek i calkiem fajne a co evil, to ty ogladasz ten program zeby posluchaj jak Wojewodzki ora ludzi? Sam tego nie umie i dlatego tylko potrafi obracac wszystko w zart ^^ Zazdrosci im... Wtedy bedzie oral ludzi

Tak tak zazdrości, zwłaszcza facetom przebierających się za Marylę Rodowicz... albo innym błaznom. Usłyszałeś kiedyś żeby obraził kogoś kto faktycznie ma jakiś talent?. To, że jest złośliwy - jest akurat plusem, według mnie potrafi konstruktywnie kogoś skrytykować czego brakuje np Maleńczukowi.

Wy chyba mylicie niektóre sprawy - program nie ma wyłonić faktycznie kogoś utalentowanego, tylko taką osobowość, która się sprzeda na rynku, a to już różnica bo jak dla mnie sprzedać może się nawet niedorozwinięta kobieta z tym dziadkiem śpiewający o autostradzie... gdyby mieli faktycznie wyłonić talent, to uwierzcie mi nikt z pierwszego odcinka by nie przeszedł.

WiseWoman napisał(a):Świetna była śpiewająca dziewczyna i chłopiec, który grał na pianinie.

te dzieciaki odpadną najszybciej. Wzbudziły emocje, wywołały płacz, ale nie mają szans przy innych występujących choćby przy facecie gumie.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez paimka » 2008-09-14, 21:54:32

astarte napisał(a):Kolesie żonglowali chyba trzema kulami....
żonglowanie to jest jedna z najprostrzyh rzeczy. Tym bardziej 3 elementami. W parze już się żongluje troszkę gorzej, ale to do najtrudniejszych rzezy też nie należy.

Czy wiecie że zonglowanie to nie kwestia "umiejętności" tylko sposobu myslenia. :)
Za wiele na ten temat nie pamiętam, więc mnie mono nie wypytujcie :zawstydzony:
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez astarte » 2008-09-14, 22:01:09

paimka, widziałaś program? Tutaj nie chodzi o zwykłe żonglowanie...Nie wiem jak to wytłumaczyć... Co do tzw zwykłego żonglowania , to się zgodzę -jest do nauczenia.... Nawet kiedyś z bratem próbowaliśmy się nauczyć .Jemu prawie się udało .

Tak to wyglądało w programie http://pl.youtube.com/watch?v=VKd4A2h9Dgo
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez hitman1986 » 2008-09-15, 00:03:52

Kurczę, obejrzałem na YouTube wszystkich uczestników i kurde muszę powiedzieć, że gdybym miał TV w domu, to bym oglądał... Super program!
Najbardziej nam (Paimcie i mi) podobał się ten koleś z kulą http://pl.youtube.com/watch?v=zPAksQ3mmr0 i ta dziewczynka śpiewająca "Dziwny jest ten świat". No i oczywiście duet akrobatyczny zwalił nas z nóg
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 207 gości

cron